Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

uRP Gaming - Public Server

Soovitatud postitused

Kuna uRP Gaming püüdleb suure mängurite kommuuni poole, mis ei piirdu ainult SA-MP roleplay serveriga, siis mul on teile au tutvustada Ühendatud Rollimängude Counter Strike 1.6 serverit.

 

 

Protocol: 47/48

Host: Torqservers

Kohti: 18

Kodukas: Ühendatud Rollimäng

IP: 80.79.112.213:27022

Peaadminid:

BuLLeT.

J2nku

 

Mapcycle:

de_dust2

de_cbble

de_train

de_inferno

de_nuke

cs_assault

uRP Gaming tegevused:

1. Sa-Mp Rollimängu server

2. Counter Strike 1.6 server


just do it

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väga mõttetu server, kuna pea igakord kui seal olen käinud laseb mõni speediga ringi või aimib. Whsid leidub ka. Adminid on seal vägagi ülbed ja kui oled natukene rohkem arenenud siis saad sa tavaliselt bänni ( reason: Olid administ parem ).

 

Serveris oli ka mingi loosung vms, et Cheat is allowed. Puhas kooderite server ja sinna võib ainult koodima minna.

 

See kes speediga ringi lasi olid sina. Said nüüd range bani, mine nuta patja. Ma saan aru, et sa oled masenduses, et enam seal serveris koodida ei saa, aga jama pole mõtet ka suus välja hakata ajama. Mine otsi omale uus ohver ja oma iba võid ka kuskil mujal ajada.

 

Keegi ei ole bänni saanud, kuna ta on administ parem, serveris ei ole mingit sloganit, et koodid on lubatud.

 

KÕIK KOODID ON KEELATUD!


just do it

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellist kirja pole, rahvast polnud peale ühe uRP tüübi, tegime DD2'es 1n1 A only ja ta lahkus ning ma läksin mixile edasi.

 

Muidu edu ''gaminguga'', aga soovitan reklaamida CS servut / clan teha, et kuulsust koguda. Ning roleplay serverisse pole mõtet ka mingit godfather scripti panna :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Misasja ma pole banni saanud, saan täiesti ilusti serverisse sisse.

Pole koodinud ka. Aga miks ma olen näinud, et admin Bullet pani ühele bänni sest to oli temast parem.

 

Ei tea serveri lähed siis vilgub küll kiri et Cheat is Allowed.

Steameritel ja ausatel mängijatel ei soovita sinna minna kuna kiri Cheat is Allowed ütleb juba kõik ära.

Sa oled lihtsalt kade, et endal servut pole, Nova rääkis mulle.

 

Muidu edu serveriga, tundub, et isegi mõnest pubist parem hetkel, kuigi vähe inimesi mängib alles.


kr33m.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellist kirja pole, rahvast polnud peale ühe uRP tüübi, tegime DD2'es 1n1 A only ja ta lahkus ning ma läksin mixile edasi.

 

Muidu edu ''gaminguga'', aga soovitan reklaamida CS servut / clan teha, et kuulsust koguda. Ning roleplay serverisse pole mõtet ka mingit godfather scripti panna :)

 

Eeh seda servut juba mitukuud tehtud.Niiet see ei tule kindlasti mingi tavaline ''Estonian roleplay yoyo'' ,olen üsna kindel et servust saab asja.Mängijaid ka päris palju olemas juba :)

 

Ja 730 aka sander dogtown,ole kordki normaalne.On sul mingi haigus et sul peab igalpool cheat peal olema?ja kui saad banni siis hakkad laimama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

730, sinuga on olnud ka varem kokkupuuteid, juba eRP gamingus ei suutnud sa ilma koodimata olla, karistati sind siis koodisid topelt.

Pole ju meie viga, et sa oled alles väike poiss kellel liialt palju vaba aega arvutis nokitsemiseks ja oma sitakeeramisega sa ei saavuta ka eriti midagi.

 

Põhilist rõhku pannakse just SA:MP rollimängu serverile, see pole suvaline godfatheri script, lähemalt kuulete asjast siis kui asi on valmis, päris pikalt mina ja päris mitmed teised vennad tegelenud.

 

Cs serveriga ise pole eriti kokkupuutunud, pidin lihtsalt 730 postitusele vastama, administraatorid või keegi, kui peate mu postitust ebaadekvaatseks võite selle kustutada, sain vähemalt öeldud mis öelda oli.


cmk_.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.