Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Auth failed.

Soovitatud postitused

VIP

aaah, mul läks kõvaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahad öelda et nüüd poolel foorumil pole "oma ajusi" ?

Manray seletas mulle selle ära ja pmtselt atm on süüdi kyle sellepärast et ta ei suuda mingit tagasisidet anda oma authide kohta. (miks need kohale ei jõua jne).

 

Ma pole yelnud, et poolel foorumil, vaid nendel kellel on see krdi RS selline kinnisidee, et situb täis ennast ennem kui lahkub arvuti tagant 10 mindiks, et peldikus ära käia.

 

Teiseks, Kyle, ega jh, kui ta nyyd keeras yle kõiki, kes ostsid, siis pole midagi teha. Teda ei saa kuhugile kaevata ka, oma viga, et illegaalseid asju ostate (Tegu on asjaga, mis on täielikus vastukajas mänguga, sel puhul RSiga)

 

See pole üle saamine, kui alguses toimub kõik nii nagu peab ning mõne ajapärast üks osapool paneb näkku ja võtab enda müüdud asja ära. Nii ei tohi teha. Oleks kirjutatud, et nii ei tohi, aga minumeelest pole. Nad polegi süüdi, aga lihtsalt Kyle peaks nüüd ka raha tagastama( mida ta muidugi vana TÜ*A ei tee)

 

Sama text siia.

 

---

 

Mul ausalt poh, ei tegele selliste asjadega, mis ei pysi kindlalt kunagi lol.

 

Edu raha tagasi saamisel.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saastin uue Emaili et miks ikka ei funka ( Paar inimest tulid virisema )

 

[bILLING #QZG-411580]: My auth codes reactivated.‏

From: Kyle S. (billing@rsbots.net)

Sent: Tuesday, September 22, 2009 8:43:18 AM

To: [email:2qfancts]manraynor5@hotmail.com[/email:2qfancts]

 

 

Mark is currently out of town and will handle your case ASAP.

 

-Kyle S.

RSBots.net Administrator

 

Nii et peaksite saama authid tööle kui Mark on tagasi ( Mark Snelman vms , ehk see kellele raha saadate kui auth ostate ).


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Saastin uue Emaili et miks ikka ei funka ( Paar inimest tulid virisema )

 

[bILLING #QZG-411580]: My auth codes reactivated.‏

From: Kyle S. (billing@rsbots.net)

Sent: Tuesday, September 22, 2009 8:43:18 AM

To: [email:2erqflts]manraynor5@hotmail.com[/email:2erqflts]

 

 

Mark is currently out of town and will handle your case ASAP.

 

-Kyle S.

RSBots.net Administrator

 

Nii et peaksite saama authid tööle kui Mark on tagasi ( Mark Snelman vms , ehk see kellele raha saadate kui auth ostate ).

 

 

JESSSSSSSS, mingi 10 päeva juba oodanud seda uudist :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina ei jäta asja ikka nii , mul endal koguaeg IRL tegemist , aga seda jama ma ikka proovin korda ajada. Ma pole selline inimene kes jätab asja lihtsalt kahe silma vahele.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis minult ostetud ainult need reaktiveerivad , teised kindlasti mitte.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis minult ostetud ainult need reaktiveerivad , teised kindlasti mitte.

 

Millal see juhtuma peaks ? :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõesti superman sind ei huvita yldse et sinu ostetud need on ka failed?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Supermani kohta peate siis ise jamama , minu authide kohta saime teada miks failed , tema omade kohta mitte.

 

Ning igatahes läheb vist aega , aga reaktiveeritakse need kindlasti. Hoian teid kursis.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõesti superman sind ei huvita yldse et sinu ostetud need on ka failed?

 

Kui aus olla, siis eriti mitte... Samas, et mitte ebaviisakas olla, võin ma ju kuulata, mis minu omadel viga on...

Tho, peaks ka uurima, mis seis mul enda omaga on(pizzawizza) ja kellelgi oli veel vist midagi ette heita minu omaga seoses...

Hea, et meelde tuletate selliseid asju, sest muidu ma ei tuleks ise never selliste asjade peale...

Koju saan, siis uurib

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaua need reaktiveerivad siis ?

Mingi 3 nädalat oodanud juba...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.