Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Auth failed.

Soovitatud postitused

VIP
Võlgu mitte võlgasi

 

Eesti keel longab .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pohh mis häma sa siin ajad aga asjalood on nüüd nii et mine vii oma kompuuter ilusti pandimajja ja hakka võlgasii tagasi maksma.

 

Seda oli arvata. Soovitan sind ja siis Backstabbed. Lahe ...

 

Igatahes anna mulle COC või Reeglid kus on kirjas et üks chargeback = KÕIK Authid banned.

 

P.S Sa lolliks läinud? Ma saan raha chargebackida kõik ja pmst sama raha olemas.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda oli arvata. Soovitan sind ja siis Backstabbed. Lahe ...

 

Igatahes anna mulle COC või Reeglid kus on kirjas et üks chargeback = KÕIK Authid banned.

 

P.S Sa lolliks läinud? Ma saan raha chargebackida kõik ja pmst sama raha olemas.

 

Ma juba rääkisin raikoga ja tema arvas ka et sa peaksid kõik rahad chargebackima ja saad kõik tagasi maksta.

Ta mainis midagi 400-500$.

 

EDIT/:

 

Muidu mul suht pohh, ma olin juba leppinud sellega et olen authist ilma.

Aga oleks väga kena sinust kui sa kasvõi hakkaks seda asja vaatama.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No eks kui tema nussib, nussin mina vastu. Muidugi ma ei jäta seda asja niisama, muidu ma poleks siia teemasse üldse huvi tundnud


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda oli arvata. Soovitan sind ja siis Backstabbed. Lahe ...

 

Igatahes anna mulle COC või Reeglid kus on kirjas et üks chargeback = KÕIK Authid banned.

 

P.S Sa lolliks läinud? Ma saan raha chargebackida kõik ja pmst sama raha olemas.

 

Kus on kirjas et kui scammer scammib siis peab asjad tagastama?

Sama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kus on kirjas et kui scammer scammib siis peab asjad tagastama?

Sama

 

Kust otsast mina scammisin küsimus? Kui mõtlesid Kyle siis on Point.

 

Igatahes eks ma proovin teha kõike mida ma teen ja Rsbots.net Authidega ma lõpetan siin vist ära ka. Arvasin et on teistsugused , tegelt kotib neid ainult raha.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm.

 

Tegelt pole kellegi viga lol.

 

Oma viga, et yldse kulutate raha sellise unstable asja peale.

 

Täpselt sama asi kõigi muude RSi ostudega (raha, accid). Kui tundmatult ostad saad yle ka.

Manray, Raiko ja superman ning osad veel kes myysid ei ole syydi selles, et teil oma ajusi pole, et mitte osta "kasutatud" authi.

 

Aga edu raha tagasi saamisel.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hmm.

 

Tegelt pole kellegi viga lol.

 

Oma viga, et yldse kulutate raha sellise unstable asja peale.

 

Täpselt sama asi kõigi muude RSi ostudega (raha, accid). Kui tundmatult ostad saad yle ka.

Manray, Raiko ja superman ning osad veel kes myysid ei ole syydi selles, et teil oma ajusi pole, et mitte osta "kasutatud" authi.

 

Pff, ma poel authe müünud(nii nagu superman ja manraynor), ma olen edasi müünud ainult.

Aga jah suht ränk, manray mis teed siis, chargebackid kõik? :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hmm.

 

Tegelt pole kellegi viga lol.

 

Oma viga, et yldse kulutate raha sellise unstable asja peale.

 

Täpselt sama asi kõigi muude RSi ostudega (raha, accid). Kui tundmatult ostad saad yle ka.

Manray, Raiko ja superman ning osad veel kes myysid ei ole syydi selles, et teil oma ajusi pole, et mitte osta "kasutatud" authi.

 

Tahad öelda et nüüd poolel foorumil pole "oma ajusi" ?

Manray seletas mulle selle ära ja pmtselt atm on süüdi kyle sellepärast et ta ei suuda mingit tagasisidet anda oma authide kohta. (miks need kohale ei jõua jne).


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hmm.

 

Tegelt pole kellegi viga lol.

 

Oma viga, et yldse kulutate raha sellise unstable asja peale.

 

Täpselt sama asi kõigi muude RSi ostudega (raha, accid). Kui tundmatult ostad saad yle ka.

Manray, Raiko ja superman ning osad veel kes myysid ei ole syydi selles, et teil oma ajusi pole, et mitte osta "kasutatud" authi.

 

Aga edu raha tagasi saamisel.

 

See pole üle saamine, kui alguses toimub kõik nii nagu peab ning mõne ajapärast üks osapool paneb näkku ja võtab enda müüdud asja ära. Nii ei tohi teha. Oleks kirjutatud, et nii ei tohi, aga minumeelest pole. Nad polegi süüdi, aga lihtsalt Kyle peaks nüüd ka raha tagastama( mida ta muidugi vana TÜ*A ei tee)


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma seletan ära siis kõik saavad aru mis toimub.

 

Eku tahtis osta AutoFlaxerPro minult paar nädalat tagasi , kusgil tegin pildi oma Emailist et Auth ei ole tulnud.

 

Igatahes ma ei saanud Authi kui ära maksin , kuna oli ennem ka juhtunud siis saatsin Kyleile Email et see jama juhtus jälle. No response. Saatsin paar nädalat uuesti , no response. Tegin "Contact Us" , IRC , Foorumis PM ja kõik , no response ...

 

Igatahes 2 nädalat et saada üldse ühendust Kyleige ja ta ei vasta ning nüüd kui eile õhtul tegin Chargeback , siis kohe on kohal ja bannis Authid ja foorumis vastas ka 30 minuti jooksul. Scamm much?

 

Igatahes kusgil ei ole hoiatatud et chargebackiga kaotad kõik Authid. Nii et pmst kui Kyle ei aja asja korda kusgil paari päeva jooksul , siis KÕIK tema poolt ostetud asjad panen Chargebackima.

 

Nagu näete ei ole mina siin millesgi süüdi , vaid Kyle. Ta on rahaahneks läinud.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Manraynor,miks sa igaasja eest warni lükkad?

Mode koht nii südamesse läind?

Sorry for OT.

 

Kyle rahaahne,owned.(NO SPAM).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See lollilegi selge, et kui sa chargeback teed, siis kaotad kõik authid. Kui sa kord juba maksad, siis saad ka authi. Hetke süsteem saadab automaatselt authi su hotmaili postkasti. Sa ei pruugi seda esmapilgul tähele panna, sest sõnum võib tulla ka junk sektsiooni. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kes see müüb?

see lammer on scammer, tal pole endal authi ja suutis mingile lollakale nii nimetatud authi maha müüa..

 

Mina müün ja paar inimest müüb ka.. nagu siin ikka on..

midagi uut pole siin nagu küll näha..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See lollilegi selge, et kui sa chargeback teed, siis kaotad kõik authid. Kui sa kord juba maksad, siis saad ka authi. Hetke süsteem saadab automaatselt authi su hotmaili postkasti. Sa ei pruugi seda esmapilgul tähele panna, sest sõnum võib tulla ka junk sektsiooni. :)

 

Ei olnud ei junkis ega midagi. Btw need ei tule minule Junk kuna ma Markisin need Safe kohe alguses kui nendega jamama hakkasin.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.