Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Auth failed.

Soovitatud postitused

VIP

Paljudel on ju supermani authe ka ju perses? milles temal siis viga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Paljudel on ju supermani authe ka ju perses? milles temal siis viga?

 

On või :D ?

Sellest tahaks küll pilti näha ja supermani sõna et ta on müünud sellise authi.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõesti tahad?Ma tõestan siis sulle, ja superman, ma olen sult ju ostnud flaxeri, onju?

 

Njaa, sitta juhtub. :-)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugesin samuti 10 lehte läbi. Ma pole nende authidega kokku küll puutunud, aga kui rääkida põhimõttest siis lähtugem kindlasti,

 

> teie ostate selle authi, teate ise sama hästi kui mina, et võite bani saada ja see pole legaalne.

> samuti arvestage, et siiski vahendab teid usaldusväärne inimene, aga tema ostab selle mingi inglaselt, kes on võhivõõras võhik, kui nii võib öelda.

> ta võib ühel hetkel lihtsalt ära tüdineda ja teie authid wc potist sõnaotseses mõttes alla lasta. Siis jäävad süüdi teised, ehk vahendajad.

> kuid manray asi, siin ma olen erapooletu, saan aru manrayst, et ausus peab säilima, tema maksis ja ei saanud authi mailile, millega omakorda tekkis järgmine jama tal. Kuid teiste vaatevinklist vaadatuna, said oma authid failed paljud, mitte ainult üks, nii, et on mille peale mõelda manray, kui kohe selle ühe authi pealt supi sisse sattuda. Keevasse suppi.

> Samas, ärge olge veel nii kindlalt, ehk on mingi bug? Või, kui tõesti saite oma authidega baned, siis olete ise sama palju süüdi, kui ehk manray. Minul pole mudugi asjast aimu, aga ise peate teadma, millele oma 300.- , 100.-, 200.- alla panete. Mitte legaalsele asjale kodanikud!


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugesin kõik 11 lehte läbi , pmst pole manray midagi halvasti teind,

Mida te vingute ? Saate nagunii mingi osa tagasi , nagunii kui te seda müünd oleks, oleksite, mingi poole hinnaga ära andnud .

Niigi tuleb teile vastu ja tagastab raha, kui ta tahaks teeks ta gtfo siit foorumist ja tõestage, et teie selle taga ei olnud, et authid failed said,

Aga näed ta tuli vastu , ja maksab tagasi ,

Superman mis on sinu , selgitus , et sinu authid failed on ?

Ise olen ostnud kõik soulilt, ja kõik funksivad , :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aga vot minul authid olemas :P ise ostsin, pole probleeme. PS manraynor ja superman, enne saatke raha teise paypal kontole. las ise ostavad. kindlam

 

vahvel.bmp^^

 

no. loog et autoban saab kui refundid raha. oleks võinud küsida mõne targema käest enne, või uurinud foorumist

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Minu authid failinud"

Kui täiesti aus olla, siis mul pole õrna aimu ka, miks mu authid failinud on. Kõige imelikum asi on see, et mu enda üks auth on ka failed, kuigi ma pole seda kordagi isegi mitte kasutanud.

Eks järgmise paari päevaga saab teada, kas minu authid saavad ka sellise asja eest bani, või mitte.

Loodan, et ei saa, sest mina pole isiklikult neilt midagi tagasi claiminud ja seni ei tohiks neid kottida, mis nende authidega toimub, seni kuni kõik toimub reeglite päraselt- ehk siis seda reeglit neil pole, et Te ei või kasutada MINU ostetud authe.

 

Proovin selgusele jõuda, miks mu enda auth tööle ei lähe, kuid, kui tõesti midagi ei muutu, nii flaxeri, kui ka mu enda omaga, siis ei jää mul ilmselt muud üle, kui midagi uut välja mõelda.

 

Samas ei hakka ma mitte midagi tegema nende authide asjus, mis on edasi müüdud:)

 

 

Kogu see jama, mis täna tekkis näitab lihtsalt seda, et ei tasu osta neid authe, mis on edasi ja tagasi käinud inimeste käest.

 

Cheers,

S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kylel vastas :

 

Re: All the bought auth keys = banned.

« Reply #6 on: Today at 12:24:56 AM »

 

End your dispute and email the helpdesk to have your codes reactivated.

 

 

Davai , ma teen selle ära. Säästab minul vaeva ja siis kõikidele peaksid authid korras olema jälle.

 

E: Tegin ära Helpdeski , eks siis näeb mis edasi saab.

 

E2: Nüüd tuli AutoFlaxerPro ka emailile LÕPPUKS.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nonii, peaks ka uurima, mis mu enda yhel authil viga on...

 

Viga on see, et te müüte tohututes kogustes authe suht vähese ajaga. Ise lõpetasin selle äri, kui sain teada, et Kylel uus süsteem. Ta isegi saatis pildi, kus näitas, palju ühelt paypal kasutajalt on ostetud authe, kes ja mis IPdelt sees käivad. Ühesõnaga on tal väga lihtne selgeks teha, kes müüvad neid authe. Normaalne inimene ei osta ikka 5 AutoSoulwarsProd endale :P

 

Manraynor, kui abi vajad dispute sulgemisel siis ütle. Seal peaks mingi aeg ka olema, kui sa dispute sulgemist saad teha. Nädal või kaks vähemalt, muidugi enne kui raha oled kätte saanud. Edu ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mu auth on ikka sama failed nagu ennem.

Ootame veel veits :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvasin , et ma ei võta sõna , aga ...

Kuidas te aru ei saa ? Kyle ei ole nende authide omanik , ta on lihtsalt edasi müüja , ta tõmbab päevas mingi 100 inimest üle tilli oma hindadega . See bot on tegelikult P2U(ise mõtlesin sõna välja , Pay to use)Nexus bot , mis on maksev versioon Nexus botist , jeesh , kui teie authid said banned , siis ei ole isegi mõtet vaielda Kyle-ga , tema müüb neid lihtsalt edasi , ta on nagu meie foorumi Manraynor või Supermän .

Ise olin ka loll , et ostsin 2 authi http://www.rsbots.n3t -ist mitte teistelt lehtedelt , kuna rsbots müüb neid 5-10$ kallimalt ja nendega on väga suur risk banni saada , loomulikult kui alles oli Nexus P2U bottil oli vähe botte , muuseas , 1 neist oli Hunter , siis said paljud teha 99 Hunter chinnidega ilma banni saamata , sest neid ei kontrollitud nii rangelt , aga nüüd 90% kes teevad 99 hunt Hunter botiga , saavad 2-3 nädalaga banni .

 

:ty For reading .

 

 

//:Eem , kirjavigu võib olla .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelt Nexus bot on kahe venna poolt, üks scriptib (Eric) ja teine haldab website ja edasimüümist jne (Mark). Ja Kyle on Marki toakaaslane vist või kuidagi nad on tuttavad. Nendel on kindel leping kuidas nad kasumit selle arvelt jagavad.

Et jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.