Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Auth failed.

Soovitatud postitused

VIP
Noniiii, kus siis on kõik kelle authid on failed, kuhu te kadusite?

 

Im still here ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja mis authid sul faili on saanud ja kust sa nad ostsid?

 

Crabber ja ostsin raikolt , raiko omakorda manraylt.

Midagi ma tagasi ei nõua , eriti veel raikolt kes pole milleski süüdi.

:h:

 

Sitta juhtub...

 

Päikest supermees. :cool:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minul on Autofigther pro v3 failed. Ostsin Thug-ilt kes on quited ammu runest ja vist foorumist ka.

 

Superman kui võimalik lahti saada ja võin sulle selle auth pm saata kui vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wtf? kuidas nii?

miks sul siis teemas on et ta ostis`?

Ei usu et sa varem paneksid selle sinna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi oli tegelikult nii, et mul oli see auth üle ja tal oli kodus üks vana kaamera.

Lubas mulle selle linna tuua ja raha anda natuke peale, kuid jutuks see vaid jäigi.

mõned tunnid enne kokku saamist ütles, et tal isa ei luba kaamerat anda ja raha osas ta ei öelnud enam midagi. Nüüd on kadunud ja mul on tõsine soov teda leida :/

Hea, et meelde tuletasid, et ta mul listis on, ma pean ta maha võtma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Asi oli tegelikult nii, et mul oli see auth üle ja tal oli kodus üks vana kaamera.

Lubas mulle selle linna tuua ja raha anda natuke peale, kuid jutuks see vaid jäigi.

mõned tunnid enne kokku saamist ütles, et tal isa ei luba kaamerat anda ja raha osas ta ei öelnud enam midagi. Nüüd on kadunud ja mul on tõsine soov teda leida :/

Hea, et meelde tuletasid, et ta mul listis on, ma pean ta maha võtma.

Minule ka 20.- võlgu :D

Tegin tal Flaxeriga pappi...Lubas sinuga (superman) kokku saada ja siis sellel päeval paneb raha ka panka, aga ei midagi. 20.- aga ikkagi scam :D

OT: Mul töötavad mõlemad authid Flaxer (Soul, HeartX) ja SoulWars(Kristjan) (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ütlen põhjusega , Kyle ingoreeris minu Emaile üle mitme nädala. Ma igale inimesele kontakteerunud , KEEGI EI VASTANUD. Pmst ma olin rahast üle saanud ja ainuke viis üldse kyle midagi vastab on foorumid.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Why ta mõrapea on?:D?

 

Uuri, loe, mõtle.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel said banni ainult need authid ilmselt, mis on edasi müüdud ühelt inimeselt teisele.

Need authid, mis on ostetud ja kohe edasi antud ei saanud bani. Nüüd on ilmselt oht ka nendel, kes ostsid minu käest või otse temalt.

Ma ei tea, ma poleks elusees nii teinud, sest nüüd, kui reaalselt inimesed kaotavad authid, mis on ostetud minu käest- ja neid pole kordagi kasutatud- siis ma usun, et nemad tahavad raha tagasi saada, sest see pole enam ei nende, kyle´i ega ka minu süü...

Lihtsalt, tundus väga loll lüke Manray poolt...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga mina saingi Sinu käest ostetud authiga ka banni. Ostsin otse ka manraynorilt, ei usu et ta kasutas seda.

 

Kuule kas sa muidu oled teemaga kursis ka üldse v ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hetkel said banni ainult need authid ilmselt, mis on edasi müüdud ühelt inimeselt teisele.

Need authid, mis on ostetud ja kohe edasi antud ei saanud bani. Nüüd on ilmselt oht ka nendel, kes ostsid minu käest või otse temalt.

Ma ei tea, ma poleks elusees nii teinud, sest nüüd, kui reaalselt inimesed kaotavad authid, mis on ostetud minu käest- ja neid pole kordagi kasutatud- siis ma usun, et nemad tahavad raha tagasi saada, sest see pole enam ei nende, kyle´i ega ka minu süü...

Lihtsalt, tundus väga loll lüke Manray poolt...

 

Kui rsbots.net aina kasvama hakkas , neid kotib ainult raha ning ma ei hakka neile niisama tasuta raha andma kui nad mind täiesti ignoreerivad, kui nad sellepärast kõik authid bannisid , siis ma ka kõik raha Chargebackin. Ainuke raha mis Chargbackisin oli see auth mida ma ei saanud kätte.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui rsbots.net aina kasvama hakkas , neid kotib ainult raha ning ma ei hakka neile niisama tasuta raha andma kui nad mind täiesti ignoreerivad, kui nad sellepärast kõik authid bannisid , siis ma ka kõik raha Chargebackin. Ainuke raha mis Chargbackisin oli see auth mida ma ei saanud kätte.

 

Igatahes pohh mis häma sa siin ajad aga asjalood on nüüd nii et mine vii oma kompuuter ilusti pandimajja ja hakka võlgasi tagasi maksma.

 

Võlgu mitte võlgasi

 

Eesti keel longab .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.