Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Auth failed.

Soovitatud postitused

VIP

Täiesti lõpp, superman ise oskad ka midagi öelda? minul igatahes auth perses. Minu raha läks lihtsalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis supermanil öelda on?

tema ei vastuta selle eest, et authid ära failitakse, te ise teadsite, millega riskite, kui ostate neid.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis supermanil öelda on?

tema ei vastuta selle eest, et authid ära failitakse, te ise teadsite, millega riskite, kui ostate neid.

 

 

Nad peaksid ise selle eest vastutama aga who cares, nad on on ju ALLMIGHTY MODERATORS.

Pange ennast korra nende olukorda ja mõelge kas teie maksaksite kellelegi mingit raha ?

 

Need kes loodavad kuskilt mingit raha tagasi saada võivad oma lootused maha matta.

Ükski normaalne inimene ei hakka vahvli nolkidele mingi 10000.- eest authe kinni maksma.

 

(vahvli nolgid = bongshot ja muud loomad)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tra see Kyle on siis elu m*nn ju. Ma ei saa aru, miks nii teha ei tohi. Talle voolas just raha rohkem sisse ju. Talle peaks ka siis ütlema, et tagastagu raha, kuna muidu see sama, et võtan ka rsis acci tagasi ja ütlen, et mu ema ei lubanud et keegi mängib minu kasutajaga. WTF??


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

suht iku kulu jah , arvatavasti botti te keegi ei saa enam ja raha ka mitte supermani ega manraynori käest , sest ega nad süüdi pole , ega nad ei teadnud ju.Aga jah suht idu peab olema et blokeerida bottide ostmist , enda raha vähendada :D

Aju on ikka tõsiselt vinge asi :D

aga jah , gf rsbots.net , ennast ei huvita , ei ostnud neilt botte , ÕNNEKS :D


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nonii, kui keegi nii hea oleks, siis palun quote´iga mulle Kyle´ile jutt, sest ma ise ei viitsi otsida.

 

Tulin koju ja vaatasin, et MSNis on Raiko ja küsib, et miks auth failed on. Tema SW töötab, mis on minult ostetud.

Ma tõesti ei tea kes minult authe ostnud on, kuid, kui keegi arvab, et ma olen nende authi edasi müünud, siis nad eksivad rängalt.

Peale seda, kui ma authi üle annan kustutan ma kõik asjad, mis võimaldaksid mul neid authe kasutada.

Kui tõesti Kyle on teinud sellise otsuse, et bannib "ostetud" authid, siis mul pole midagi teha ja Teil ka mitte.

Ma ei taha tunduda ignorantsena, või "huiarina" kuid mind tõesti, tõesti, tõesti, ei huvita, kui keegi on muutunud reegleid peale seda, kui on asjad ostetud. Kui te soovite enda raha tagasi, siis palun rääkige nendega kes selle uue reegli välja mõtlesid.

 

Kui bannitakse authe, mis on minu ostetud, siis miks ei ole minu enda authid faili saanud?

 

Neile kes on müünud enda authi edasi või ostnud selle kasutatud peast:

Sellisel juhul pole mõtet teil üldse vaielda, sest mitte keegi ei tõesta ära kas eelmine omanik kasutas seda edasi või mitte. Samamoodi ei ole mõtet rääkida, et Teie ei kasutanud seda peale müüki edasi ,sest seda on võimatu tõestada.

 

Niisiis, quote´iga mulle Kyle´i jutt ja siis vaatame edasi. Kuid ma olen enam, kui kindel, et minu käest te ei saa mingit raha tagasi.

Ärge tulge palun jonnima, et mina ikkagi peaks ja "mis siis, kui sul selline asi juhtuks" jutuga, sest tõesti- mina pole milleski süüdi ja, kui on keegi kellelt raha küsida, siis on selleks Kyle.

 

Julgen rääkida vaid enda eest ja ei oska öelda, kas Manray müüs enda authe mitu korda üle, või mitte.

 

Cheers,

S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Türa minul jumala savi. Mina müüsin oma kasutaja authi vastu ja nyyd pole mul authi ja müüal pole kasutajat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lihtsalt huvi pärast: kes teist enda authi müüsid siis?

 

E/

 

Mul endal on ka 1 auth failed, mis on mu enda ostetud.

Kahtlen, et nüüd hakatakse bannima teiste ostetud authe, pigem on ehk nende süsteemis mingi viga.

Nii, et kas palun keegi quotiks mulle Kyle jutu, kus ta ütleb, et selline reegel on kasutusel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Minumeelest, on kaks varianti

 

1) Kyle "vabastab" meie authid ja järgmistel "selleritel" paneb banni, kuna meie siiski ei teanud

 

2) Tagastab kõigile ostjatele, kelle authid banni said raha (kavõi 80%)

 

Muidugi on ka kolmas võimalus, aga see on ju vargus, tegelt. Tulen müün sulle telefoni näiteks, ja paari kuu pärast tulen viskan katki. ;)?


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi siis palun quotiks mulle Kyle´ile juttu või annaks lingi?

Mul on kopp ees mingitest paanika hoogudest, mis on täiesti põhjendamatud.

 

Ps. Ma ei ole kuri ja vastik, vaid sooviks asjakohast info, mitte mingit kuulujuttu või kellegi arvamusi ja teooriaid.

 

Cheers,

S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

superman ega manraynor ple millegis süüdi , lihtsalt kyle on veidi loco

aga jah , siiski kui hea kodanik loodan et teie prob laabub :)

aga jama küll et selline asi ära keelatakse sest paljud inimesed nagu ka mina ei leia võimalust osta teist moodi kui vahendajate kaudu , ja rsbotsil ple mingit kahjumit ju sellega , pigem nagu kasum just ju ?


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui see on tõsi , siis ma panen kõva kõikidele botidele mis ma ostnud / edasimüünud paypalis Claim tegema. Kõva 400$ or so . Ma pole authe müünud oma mitu nädalat ja Ekule ikka võlgu. Ütlen et ma ostsin AutoFlaxerPro Ekule , ei saanud auth ja Kyle ei vastanud ka Emailidele.

 

Eks siis Rsbots ise teab , mina võtan vist kõik rahad tagasi , sest et kui tal pole reeglit mis teiste eest ostmist ei keela , siis tal pole õigust seda teha ja PayPal on siis minu kasuks.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

That's alot better story :) Kui keegi suudaks aga talle selgeks teha, et kui ta selle ära teeb, siis paljudel polnud ega pole siiani ega tulevikuski võimalust osta paypali või krediitkaardi kaudu osta. Ehk point oleks selles, et ta kaotaks SI*AKS raha :) Aga eks tema mõtleb seda nii, et Keegi ostab Talt ntx authi 200.- ja müüb edasi 250.- ehk edasimüüa saab kasumit, mis Kylele vist ei istu. Äkki, kui oldakse ainult "Vahendajad", ehk kasumit ei võeta eriti palju ( talle võib ju soga ka ajada? :D Ega ta ei tea paljuga te müüte), siis äkki on ta nõus mitte sellist nu**i tegema.?


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui see on tõsi , siis ma panen kõva kõikidele botidele mis ma ostnud / edasimüünud paypalis Claim tegema. Kõva 400$ or so . Ma pole authe müünud oma mitu nädalat ja Ekule ikka võlgu. Ütlen et ma ostsin AutoFlaxerPro Ekule , ei saanud auth ja Kyle ei vastanud ka Emailidele.

 

Eks siis Rsbots ise teab , mina võtan vist kõik rahad tagasi , sest et kui tal pole reeglit mis teiste eest ostmist ei keela , siis tal pole õigust seda teha ja PayPal on siis minu kasuks.

+1

 

Enda autoPC pro script töötab mul, 3 omanik sellel, manraynor vist ostis selle kellegile.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei, okei, okei, okei....

 

Kui kellelgi pole mitte midagi peale enda teooriate, siis palun lõpetaks mingi huupi spekuleerimise ja alustame kõige lihtsamast asjast:

 

KÕIK, kes on ostnud kelleltki authi ja see auth on failed, palun öelge, mis auth ja kellelt ostnud olete.

Kui te olete edasi müünud, siis palun öelge kellele ja mis auth.

 

PS: Pole vaja öelda authe, mis on ostetud ja müüdud, kuid töötavad.

 

MIOLA, mis teooriaid ja mõtled: Teeme nii ja las Kyle teeb naa. what the shit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.