Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

(Blog) Zuuzk

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tahaks ka teada, kuidas vahepeal läinud on ja kas ikka oled samas farmis jms?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere taas

 

 

Niisiis olen tõesti vahepeal pehmelt öeldes eemal olnud, ei sooviks küll midagi halvasti öelda, aga on hakanud tunduma et selle foorumi mõte on pigem erinevate puberteedi eas noorukite üksteisele tuima panemise, mitte vaba aja foorum (mis mulle eriti peale ei lähe). Aga kuna ma selle teema siia tegin, siis oleks minust viisakas seda ka täiendada. Farmis ei ole ma juba pikka aega. Elan pikemat aega juba Sydneys. Olen oma eluga rahul ja kohe kohe hakkan taotlema skilled viisat, kuna on teadmised IT valdkonnas, siis ei tohiks see väga raske olle. Aga alustaks algusest, et oleks asi selgem. Vahepeal on tõesti palju juhtunud, seega kõike ilmselt ei ole aega kirjutada, kuid katsun tähtsamad punktid välja tuua..

Kõiki ilmselt huvitab mis tööd siin teinud olen ja millised oleks üldse võimalused?

 

Ma ei hakka pikalt keerutama, Austraalias ei ole enam nii lihtne, nagu oli seda vb 2a tagasi. Globaalne majandus surutis annab ka Austraalias tunda, mitte küll majanduslikult vaid väga palju on siia tulnud just neid kes tulid siia õnne otsima (nagu ka ilmselt mina). Kuna ma üldiselt ei tulnud siia ka põllule maasikaid korjama ja olen olnud tööga pirtsakam ja valivam ilmselt kui peaks, ei saa ma nuriseda, kuna olen iseloomult hakkaja inimene. Pärast seda farmi kus ma enne olin liikusin ma tagasi linna. Töö leidmine ei olnud nii lihtne kui ma seda arvasin, õnneks oli mul kogutud piisav summa raha, et kuu aega üle elada ja tööd otsida, vastasel juhul oleks ilmselt põõsas teema olnud. kuna ma tõesti otsisin tööd nii et ninast verd jooksis..

Mul vedas sellega, et sain tuttavaks ühe prantslannaga, kes pärast paari kohvikus käiku ütles mulle et tal on onu Austraalias ja tal on oma firma, mis tegeleb firmade arvutite kokku panemise ja yarkvara installiga ja kuna sõbranna oli minust talle rääkinud siis olin ma juba kutsutud sama õhtu sinna intervjuule. Mis koosnes 1 küsimusest: Kas ma otsin tööd ja oleksin nõus sinna firmasse tööle minema, loomulikult ma 2 korda isegi ei mõelnud selle üle. Järgmine hommik oli juba tööpäev, kus mulle tutvustati personaali ja näidati ette töö kohustused. Tööl läks mul hästi aga üle 3 kuu ei tahnud seal tööd teha, kuna enne kui hakkan täielikult elu paika panema, sooviks ma Austraaliat rohkem veel näha, seega lahkusin täpselt pärast aastavahetust. Vanaasta õhtul olime kokku leppinud paari eestlasega et, saame kokku ja tarbime vägijooki Eestlaste tasemel, mis küll reaalselt toimis nii et saime kokku 3 tüübiga, aga seoses promilli kõrge tasemega veres ja äsja tutvunud 5 eriti ilusate Rootsi tudrukutega, ei jõudnud me paraku ülejäänud 15 Eestlase kokku tulekule. Aga sellest pole hullu, kuna ma usun et meie õhtu lõppes ikkagi võidukamalt kui nende ülejäänud joobes eestlasega rannas passides. Sellel samal õhtul arvutasin ma et, oih.. Mul jääb täpselt 3 nädalat veel 3 kuu farmi tundidest puudu ja sellel samal õhtul ütles sõber Siim, et temal on hea farm kus töötab, seal olevat veel paari töökat ida-eurooplast just vaja. Pikemalt ei hakanud isegi mõtlema ja sai järgmine päev juba kohale tuldud.Farm ise asub Sydneyst 800km eemal Walgettis, mis on pehmelt öeldes täielik pommi auk. Kui te siin leiaksite reede õhtul 3 järjest tulevat autojuhti kes oleks kaine, ma annaks 100 Aud sellele. Lähimas linnas elab 2300 inimest kellest üle poole on Aborgeenid, kes on omaette ooper..Töö on siin tõesti lebo. Päev otsa sõidame atv ringi ja mürgitame puid, töö ei ole absoluutselt raske, kuid on igav. Oleme siin hetkel 4 Eestlast (2 poissi, 2 tüdrukut) Ja 3 Saksa neiut (ühega isegi väike põõsa suhe, kuna 1 Eesti tüdruk on ikka veel endas kindel, et tema tuli mulle naiseks siin, paraku ei arva seda mina ja korduvate seletuste tulemusel, ei suuda ta ikka aru saada, et ei toimi.. Mina ei viitsi ka enam vaielda temaga sellel teemal, aga see selleks). Järgmine nädal esmaspäeval liigume (saksa neiuga) siit edasi Perthi poole, kus ootab mind jälle samasugune töö arvutite kallal ja siis on plaanis juba paiksemaks jääda mingiks ajaks.

 

Hetlel on kell jube palju ja pean magama minema, et hommikul ilusti üles saaks. Ma kindlasti hakkan tihedamalt siia kirjutama, lihtsalt on ajaga viimasel ajal olnud probleeme ja internett ei ole ka outpackis just parim. Samuti katsun panna mõningaid pilte siia lähitulevikus.

 

Seniks olge tublid ja ilusat kevadet teile sinna kanti:)


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

täiesti uskumatu, tõsiselt, ma ei ole sarnast teemat lihtsalt veel kohanudki, kui see siin, tean, et kordan, aga ma ei saa üle. Jällegi, väga sisukas ning lihtsalt massiivselt põnev, lausa meele teeb rõõmsaks, et lubad tihedamini kriblada siia. Sooviksin ka tulevikus kunagi Austraaliasse reisida, tundub nii huvitav ja väljakutsuv, kord oled maa inimene, teine kuu juba nagu puhas linnaelanik. Mida rohkem ma "Kodus ja võõrsil", aussidel tuntud kui "Home and Away" vaatan, seda suurem isu tekib selle järgi, aga kuna ma lihtsalt liiga noor ning ma ei tea mida ma tulevikultki tahan, siis on see pelgalt unistus hetkel. Ehk oled eespool maininud, või on sult juba küsitud seda, aga kavatsed sa Eestisse veel tagasi üldse ilmuda, või su elu piirdubki nüüd Austraalias? Samuti, millega sa sisustad Austraalias oma vaba aega, mis on tavalised tegevused? Siiralt soovin sulle jõudu ja jaksu ning õnne edaspidiseks.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea, et täiendasid ja väga huvitav lugeda, jätka kindlasti samas vaimus.

Nüüd siis plaanidki Sydneysse jääda?

Pilte pane ka kindlasti ;) Väga huvitab :)

Edu ja jaksu sulle!


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Terv Madis! :)

Meeldiv lugeda su seiklustest Austraalias.

Loodan, et kirjutad ka edaspidi. :)

Sellest võivad nii mõnedki tulevikus veel inspiratsiooni saada.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pilte võiksid küll panna ja.

Olen ka siiamaani huviga lugenud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võiks jah natuke tihedamini kirjutada, kui sa muidu aega leiad, sest ma vaatan et paljusid huvitab su blogi ja see on tõesti väga huvitav (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

okedlol


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mida sa imelik tõbras spammid igalepoole -.-

 

Aga zuuzk, mis toimub miks sa meile ei kirjuta :( ?


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nägin sind siia foorumisse täna postitamas, niiet võiksid siia ka natuke kribada (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.