Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

(Blog) Zuuzk

Soovitatud postitused

VIP

Hmm , mingi raha eest jah :D ? Kui mingeid näiteid tood , siis ma võibolla telliks midagi (H)


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hmm , mingi raha eest jah :D ? Kui mingeid näiteid tood , siis ma võibolla telliks midagi (H)

 

Loomulikult raha eest, tegemist on ju ametlikult registris oleva firmaga. Hmm ma tgl vaikselt ehitan 1 saadan pm-is lingi kui valmis. Mingit reklaami küll ei sooviks. Eestlastele müües ei kavatsegi ma makse maksma hakata ja ei saa ka kliendiks nii võtta.. Pikk jutt ühesõnaga:)


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea blogi tõesti, huvitav on see elu seal austraalias ja edukas oled ka :)

Aga jah tahaks teada mis edasi on saanud (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täitsa huvitav, endal käis ka sõber seal lambist, esimesed 2 kuud oli ehitaja seal(Tavaline tööline) lõpuks oli töödejuht ning ütles ,et seal pidi ikka väga mõnusalt teenima raha, paljud inimesed ei käigi seal tööl, istuvad kõrbetes või mis kohad need ka pole ning käivad päev läbi metalliotsijaga ringi, kuna seal pidi kulda või mingit kraami suht tihti leidma, kuid jahm huvitav blogi, vähemalt seiklustest kirjutab mitte sellest ,et istud 24/7 netis ja teed rsis midagit:)

 

Edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Huviga ootan juba (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mees tõesti sinu teksti on tõsiselt huvitav lugeda.

Jätka samas vaimus.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tegelt ka lahe blogi, uuenda!

Ootaks ka juba täiega uuendust (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuna viimasel ajal on kiire võitu olnud. Austraalia lihtsalt on niivõrd võrratu maa, siis on jäänud blog veidi unarusse. Aga luban et täna kui töölt tulen siis kirjutan teilegi mis siin vahepeal on toimunud ja kuidas kulgeb.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jään huviga ootama sinu põnevaid seiklusi.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Samuti ootan huviga (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pole siia väga väga ammu midagi kirjuanud, tõtt öelda mõtlesin ma päris pikalt kas ma lasen selle teema kinni panna või hakkan korralikult kirjutama, otsustasin siiski kirjutada. Olen ka siin foorumis nüüd pikema ringi teinud, avastanud maad ja tõsiselt tekib ahastus, kuidas on võimalik et foorumis on nii palju normaalseid inimesi ja samas nii palju "kõvasid mehi".. Kuna see on minu blog võtan endale õiguse olla avameelne ja rääkida siin suu puhtaks ja esitada küsimusi suuremale ringile . Esiteks mõni aeg tagasi oli siin väidetavalt 22a(vist) kes rääkis siin pidevalt kui palju on tal tatoveeringuid ja kui kõva tuuningu püss tal on.. Kas tänapäeva eestlastele on see siis peamine mis autoga sa sõidad ja kui hull rullnokk sa oled? Lihtsalt sellist juttu kuulates tõesti tundub et ma olen kas mõtetu mees et ma ei tegele selliste asjadega või on mul ajus mingi kromoson puudu et mind ei huvita.. Teiseks pöörasin suurt tähelepanu just mängude alafoorumile. Eriti üritasin aru saada sellest Runescape foorumist. Kas tõesti meie väikeses riigis on nii palju pettust ja kelmust juba noorest saati? Noored kas teie tuleviku plaan on veeta kuskil ühiskonnast isoleeritud? Te kindlasti mõtle et ma olen debiil ja see on ainult mäng.. Ei see ei ole nii.. Kui te alateadvuses mõtelete et seal mängus võib varastada siis eksite, see peaks olema inimese põhimõtetes kinni, aga olgu. Ma ei soovi ennast selle teemaga närvi ajada. Kokkuvõttes on mul ettepanek juhtkonnale et see "runescape müük/ost" kinni ära panna ja just selle pärat et mina ei soovi olla pättide kaabakatega ühes foorumis.

 

 

 

Aga aitab sellest plämast. Austraalia siis.. Viimasel ajal on olnud väga kiire. Esmaspäevast-Reedeni on olnud töö ja pärast seda olen olnud piisavalt väsinud et lihtsalt panna mingi film tööle ja magama jääda. Austraaias algab tööpäev üldjuhul vara. Keskmiselt algab tööpäev kell 7. Mina hetkel olen ehituse peal, kuna tuli ääretult hea pakkumine ja natuke aega võib ju teha. Keskmiselt tööpäev hakkab kell 6 juba ja lõpeb kell 5 õhtul. Õnneks on see mulle jube kasulik kuna on tunnipalk ja teenib normaalselt. Paraku olen ma piisavalt peoloom ja nädalavahetused kipuvad olema piduderohked, eriti meeldivad mulle aussi klubid. Nüüd on ka mul väikene silmarööm tekkinud, tekemist on siis minust küll paar aastat vanema neiuga kes on pärit Inglismaalt ja nimelt on seal politsei noorem konstaabel vms.. Aga ta võttis ka aasta puhkust ja avastab maailma. Alguses oli naljakas mõelda et politsei ikkagi ja minusugune vend, aga samas nüüd olen ma kindel et mind ei huvita see, ei tunne ennast õnneks kriminaalina ka. Vaevalt et sellest midagi erilist kujuneb aga hea on kui on keegi kellega kinno minna ja romantilisi veiniõhtuid teha. Siis 23 okt tuleb mu ema siia, mis on hea kuna esimest korda elus ma isegi igatsen vanemaid ja leian et jõulude ajal ei ole ikkagi midagi paremat kui olla koos oma perekonnaga ja süüa kalkunit.

 

Kuna mu postkasti on tulnud viimasel ajal päis palju küsimusi Austraalia kohta ja küsitakse mu msni.. Siis palun siin on link kus on kõik vastused teie küsimustele, mu msn ei ole avalik mokalaat. Kõikidele küsimustele leiate vastused Trip.ee | (on küll pisike reklaam aga ma loodan et see on lubatud), samuti on olemas orkutis komuun "Eestlased Austaalias"

 

Peale selle läks mul digikas ka katki, millest on kahju kuna telefon ei tee häid pilte, õnneks ema toob uue ja saab pildistama hakata.

 

Hetkel kisub kiireks täiendan hiljem või lähipäevil(kohe kui on aega)


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea jah, kui on kellegagi rääkida ja muud :D

Edu ja hakka igapäev kirjutama, mis sai sellest farmist, kus olid? (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hea jah, kui on kellegagi rääkida ja muud :D

Edu ja hakka igapäev kirjutama, mis sai sellest farmist, kus olid? (H)

 

Aa unustasin mainida et üldiselt farmitööd üle 2 nädala ei ole, läbi sai lihtsalt. See kui sa põllumajanduses oled tööd teinud siis annab see boonust kui soovid saada igavest viisat, mida ma ilmselt ka soovin.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei, et seal siis tõesti nii huvitav jahm? Kuidas hardstyle/freestyle värk läks? Oli lahe?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Okei, et seal siis tõesti nii huvitav jahm? Kuidas hardstyle/freestyle värk läks? Oli lahe?

 

Oli väga vinge üritus, kuigi ise väga sellest lugu enam ei pea(hardstylest) oli üritus väga hästi korraldatud, samas ootan Tiestot mis tuleb ka kohe kohe siia;)

 

 

Täna oli tööt vaba päev kuna on mingi püha, millest veeltäpselt aru ei saanud. Kuna meil on kevade algus ja täna oli võrratult ilus ilm siis Tish otsustas et me peaksime minema randa päikest võtma ja niisama chillima. Ma olin selle ideega täiesti nõus, kuna tänane ilm oli tõesti isegi vastikult palav, võibolla tuli see sellest et tegemist on põhjamaa mehega ja üle 25 kraadi on minu jaoks liig. Samui liitsuid meiega veel paar tuttavat.. Teadagi värk kui on üle 4 inimese koos siis on vaja natuke vägijooki tarvitada, kuna me keegi miljonäärid ei ole siis otsustasime gooni kasuka(pakivein aussis mis on väga odav) Teadagi Goon ei on küll vein aga seda müüakse 4l kanistrites ja me otsustasime et meie Tishiga võtame 1 kahepeale kuna me oleme korralikud inimesed, ülejäänud punt olid endas kindlad et me oleme "pussid" ja võtvad 1 kanku näkku. Asi lõppes sellega et pidime airport suffle (bussiga takso ja see on ainiult nimi) järgi kutsuma ja nemad autosse TASSIMA, kuna jook on ohtlik(ma ei taha teada milline on nende hommikune hangover) ei saanud nad aru kui palju tasub juua ja kõik peale meie kahe kaotasid igasugused piirid. Kui me olime oma sangari teod lõpetanud otsustasime lampi et läheks kinno, mis oli hea idee kuna viimati käisin ,ma kinos väga ammu. Pärast seda tegime veel paar drinki lähedal asuvas pubis, kuulasin esmest korda mingit kooselu juttu(mulle veel selline asi ei istu ja hämasin suht palju). Tulime siis minupoole avasime veel ühe veini ja Tish läks magama, ta peab homme 6 tõusma, mina nii vara ei pea. Seega tänane päev läks suhteliselt vaba aja veetmisele


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma vist ainukesena postitan :D

Veab siis ju, kui hea ilmad, eestis vapsjee torm :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.