Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Snuus Ja Snuff .

Soovitatud postitused

VIP
peab proovima , kardan , et frost laksib paremini.

 

aga prooviks ikka

 

Mis mõttes nagu ?

Mis asi snuusi või snuffi "laks" ?

 

Kui sa mingist nikotiinist LAKSU saad siis oled küll päris normal tüüp :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

snuusi olen teind.... täitsa hää :D...käisime sugulastega 10 päeva Hispaanias...kolmekesi.. ( ma 13, teised 16 ja 15 :D).vahepeal kuskil hotelli katusel...suht äge oli :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Imo Frost ikka palju parem kui Berry .. :), endal paar Frosti veel alles, peaks uue karbi muretsema a hetkel pole raha ... :(


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa snusist sittagi... Ei tea mida teie sellest leiate. Olen paar korda alla pannud ja need korrad ka ila tuleb kurku jne(tean, et enda probleem, ei kuivata mokka ära jne).

Eile tegin mingi üle 2 kuu snuffi. Makla. Oi raisk kuidas littis! Mõnus. Ühesõnaga, ennem snuff kui snus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Snuffi ja snusi mõlemat ''proovinud'' ja ütlen et mulle need ei mõju :/ tee mis tahad .

 

Ett ... kivi 4 life .


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saa snusist sittagi... Ei tea mida teie sellest leiate. Olen paar korda alla pannud ja need korrad ka ila tuleb kurku jne(tean, et enda probleem, ei kuivata mokka ära jne).

Eile tegin mingi üle 2 kuu snuffi. Makla. Oi raisk kuidas littis! Mõnus. Ühesõnaga, ennem snuff kui snus.

 

 

Ma pole snuffist vist kunagi laksu saanud, a snusi tehes vahest laksab ikka korralikult ära (tekib selline tunne nagu mittesuitsetaja teeks hommikul esimese asjana punast marbsi)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa snusist sittagi... Ei tea mida teie sellest leiate. Olen paar korda alla pannud ja need korrad ka ila tuleb kurku jne(tean, et enda probleem, ei kuivata mokka ära jne).

Eile tegin mingi üle 2 kuu snuffi. Makla. Oi raisk kuidas littis! Mõnus. Ühesõnaga, ennem snuff kui snus.

 

Siuksed snuffi nagu makla pole olemas , makla on muda

k6ige kangem


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Siuksed snuffi nagu makla pole olemas , makla on muda

k6ige kangem

 

Ära faili enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ostsin t2na just paki v2rsket thunder frosti :P heeaa .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Frosti muda ostsin, pool karpi 40 eeku. Kallilt küll, aga jube suur isu oli ning heal juhul oleks alles esmaspäeval saanud ...


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

muda mulle isiklikult ei meeldi, terve suu seda paska p2rast t2is :D


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mm, võtad salvaka, teed kihtidest lahti vms, siis paned selle salvaka 1 kihi sisse muda ja keerad kokku, pmst sama tulemus mis padi, aga kogust/kuju saab muuta .=)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.