Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Snuus Ja Snuff .

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Kellegil soov osta mokatubakat siis paluks kontakteeruda minuga, Saan igasuguseid asju, Skruf, General, Diplomat.. Mida iganes teil vaja. Kui hädasti vaja siis saaks isegi snuusi. Kõike annab arutada :)

 

mokakas ongi snus , snuffi müüd ? millist ? msni .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et ta mõtles muda selle snuusi all


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pühap või esmasp tuleb 2 karpi snuffi:P

10g red bull, 10g aprico

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Snuff mõttetu(olen proovinud 1234123521 sortti) , ma pean pool pakki mõlemasse ninna tõmbama et saaks 1 min laksitud...Moka tubaka puhul, tõmbab mul ainult üks mark katuse nahhui , see on francekas(makla) , sellises väikeses karbis ja rohelist värvi :P Kes on proovinud või näinud siis teab;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas keegi on siis teinud snuusi ja snuffi ? kuidas meeldis ?

ja kas keegi teab kui kahjulik kumbgi neist on , suits kahjulikum jne ? jagage :D

 

 

ma olen mõlemaid teinud , snuus pole küll minuarust kõige parem, aga snuff, ise ostsin veel venemaalt redbulli =) see on k6ige kangem muide , ja see on s*ttaks hea .


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma olen mõlemaid teinud , snuus pole küll minuarust kõige parem, aga snuff, ise ostsin veel venemaalt redbulli =) see on k6ige kangem muide , ja see on s*ttaks hea .

 

red bull ei ole kõige kangem idioot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Snuff m6tetu , k2isime poolas ostsime k6ike marke mida n2gime , isegi valge siuke snuff nagu heroiin v6i amf. Snus on ikka 7korda parem asi . ja minumeelest on kyll Red Bull snuffidest k6ige kangem ... Igastahes snuff pask


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Red bull snus ka olemas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ise olen tupsu ja mudaga suht lähedane tupsuga rohkem, muda on hea kui on kiire ja vaja kohe teha siis muda kui aega on siis snus muidu makla ja frost on mul

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Thunder frosted 24/7.

Alustasin General Extra Sterkiga, nimelt rootsi laeva peal ostsin sõbrale ja andis proovida, laksis koheselt ära, kuna laev kõikus ka, siis sai pikalt Generali kasutada ja siis hiljem lasin sõbral thunderit tuua.

 

Olen proovinud ka muda(see oli valges karbis, nimi ei tule meelde) kaks korda proovisin, esimest korda panin sõrmega ja liiga palju, ei tulnud hiljem ära, hiljem süstiga(Mitte ei süstinud vaid lõikasin otsa maha) ja siis läks ka palju:@@@

Varsti pidi sõber tooma valget kaamlit:D

 

Snuffi tõmbasin esimest korda liiga palju, nina oli jubedalt täis, aga rsk võttis peavalu ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ostan snuffi :D Red bull või Makla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas Makla mitte snus pole ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

on snus ja on ka snuff

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.