Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Snuus Ja Snuff .

Soovitatud postitused

Ma ei ole teinud kumbagi ja ei taha kah. Liiga kaua tarbid siis võib lüüa üks kõik mis otsast sul suus välja vähk ning tulemus võib olla selline, et alalõug amputeeritakse. Ma ei tee nalja, ühel tüübil oli nii. Vist oli mingi 16 aastane kui alustas tarbimist ja 24 aastaselt tal amputeeriti alalõug ning nüüd järele mõeldes kirub taga, et mille kuradi pärast pidi seda proovima. Soovitan maha jätta, pole vahet kui hästi ka laksib. Üldse kõik mõnuained on paras praht. Kahjuks ma pilti tollest noormehest ei leia, et teid mõtlema panna sellele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu silmis see pole "praht". Ma olen tegelt üpris õnnelik, et hakkasin tegema. Kodus igav hakkab, siis panen ühe padja alla,muusika käima ja tunne on suurepärane. Peale rasket tööpäeva või trenni on ka mõnus panna, eriti enne magama minekut. Hetkel üks padi all ja tunne on suurepärane.

Vahepeal oli nii, et kui panin ühe padja alla, hoidsin mõni minut all ja hakkas kohe paha olla. Ei jõudnud isegi veel littima kui hakata kui hakkas paha. Vahest see rikub tuju ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tellige siit : http://www.snus.ee aga ma ise varsti rootsi kes tahavad saaksid tellimused helistada ! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lähen Rootsi varsti, kes soovib siis andke teada :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

esimest korda tegin forsty,ei mäleta milline see oli,aga hästi laksis äraXD


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igastahes on see parem kui mingisugune ettan / general ,

Skruf kõlbab ka veel , siiski haisevad maru jubedalt

proovi pure nordic ice minti, see kyll ainuke mida olen teinud aga see ei haise (piparmündi lõhn vms) ja laksab hästi :D, suht uus snusi sort/firma vms :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
T*** kes teile myyb , alati linna l2hen siis kellegil pole !!!:dead:

 

 

 

nomaei tea , endal praegu mingi 4 isikut, kellelt saan igakell kui vaja.

 

---------- Post added 11-08-11 at 00:54 ----------

 

Frost on ikka kõigem parem. Winter, Cola ja Berry on lahjad. Colal on väga hea maitse, aga liiga lahja.

 

 

nad sama kanged kõik, sullelihtsalt tundub, et frost on kangem, kuna kipitab rohkem, muidu üksja sama .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.