Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Snuus Ja Snuff .

Soovitatud postitused

VIP
Eile sain Göteborg Rape, polnud eriti halb ega ka eriti hea.

//Jube hästi lõhnab. :D

 

ma kunagi ostsin seda, white portions vms maitea Göteborg rape nr.2 vms oli .. haige saast oli minuarust .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

skruf extra stark on vist k6ige kangem mingi 20mg v6i yle ei tea ..... thunder 17mg v6i midagi sellist

ise eelistan thunderit l6hna p2rast:P


:wa:Tasuta Lockerz Kutsed!!!!!!!!!!!!! PM mulle oma e-mail ja saad kutse!!!!!!!!!!:wa:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

3 kuud no smoke. SNUS rls.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise olen teinud mingi 3kuud snusi juba. Snuffi olen proovinud, mõtetu minuarust. Natuke nina teeb lahti aga laksust on asi kaugel. Enda lemmik on Thunder ikka :) Berry oli normaalne aga Frost littib paremini. Ise teengi ainult liti pärast seda :D Muda olen ka teinud, suvel oli Ifrikat aga pool pakki kadus laksus peaga ära kusagile xD Laksib mõnusalt aga hais ajab oksele juba x( Olen pärast muda ketti ka lasknud.

Lugesin natuke ja hakkasin pablama selle pärast, et snus suu vähki võib tekitada :S Peaks vist ära lõpetama selle, mingit vähki küll ei tahaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mitte skruff, vaid snuff. ^^

 

ise ei tee, olen proovinud, aga ei meeldinud väga

 

Before u post, google bit , Skruff on snuusi bränd .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
epicfail? vend ütles, et ta tõmbas ninna seda, kuidas sa huuletubakat ninna tõmbad?

 

tean ja et skruff on snus, mul on endal olnud isegi paar karpi seda, niiet pole vaja suud vale koha peal lahti teha, aitäh.

 

Idioot oled või mängid?

Ta ütles selge sõnaga, et skruff teeb natukene nina lahti ja see piirdub ka sellega, ta ei öelnud kuskil sõnagi ninnatõmbamisest.

Lihtne ja loogiline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endiselt Thunder Frost :)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
epicfail? vend ütles, et ta tõmbas ninna seda, kuidas sa huuletubakat ninna tõmbad?

 

tean ja et skruff on snus, mul on endal olnud isegi paar karpi seda, niiet pole vaja suud vale koha peal lahti teha, aitäh.

 

Ei anna tõmmata snuusi ninna ? haha , u made my day. Ise olen mitukorda tõmmanud, teed kotikese puruks, ning võtad välja selle. Kui seda ninna tõmbad, on 10x tugevam toime, kui ennem, soovitan soojalt.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.