Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Argentina legaliseeris marihuaana.

Soovitatud postitused

Argentinas on nüüdsest marihuaana tarbimine väheses koguses lubatud

 

Selle riigi kõrgem kohus langetas selle kohta otsuse eile, edastab AFP.

 

Kohus siiski ei täpsustanud, milline on «vähene kogus».

 

«Kõigil täiskasvanutel on õigus oma elu üle ise otsustada ilma, et riik sellesse sekkuks,» oli kohtu seisukoht.

 

Argentina valitsus tegeleb juba pikemat aega narkoteemadega. Eesmärgiks on narkokaubandust vähendada ja eraviisilist väikeses koguses narkootikumide tarbimist legaliseerida.

 

Viimastel aastatel on Argentinast saanud narkokaubanduse tähtis transiitriik, läbi mille tarnitakse kokaiini Euroopasse.

 

Lõuna-Ameerika riikidest on varem marihuaana legaliseerinud Colombia ja Mehhiko.

 

Marihuaana on lihtsaim kanepitoode, mida valmistatakse hariliku kanepi (Cannabis sativa) õitest ja lehtedest.

 

Kanep sisaldab kannabinoide, milledest kõige psühhoaktiivsem on delta-9-tertrahüdrokannabinool (THC). Marihuaanas on THC sisaldus 0,5-5,0 protsenti.

 

Marihuaanat tarbitakse sigaretina või vesipiibu abil. Üks marihuaanasigaret sisaldab 0,5 – 1,0 grammi kanepit. Juhutarvitajatel tekitab kõrgendatud meeleolu 2 -3 suitsuga, regulaarselt marihuaanat suitsetavad vajavad aga juba üle viie suitsu päevas. Marihuaanat võib ka sisse süüa. Suitsuna on marihuaana 5 – 10 korda bioaktiivsem kui sisse sööduna

 

Argentina legaliseeris marihuaana - Välisuudised - Postimees.ee

 

mis arvate?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tahaks et eestisse tuleks.

:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Argentiina seisukohalt on see hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eestisse ei tule, usu mind, eesti kahjuks ei luba neid üledoosiga nooreid, keda peab jälle elustama, selleks on vaja raha, mida eestil ei ole.

 

Aga edu seal Argentiinas neil, nüüd pmst iga nurga peal rööv, täiesti mõttetu legaliseerimine, nüüd iga narkar tahab oma doosi saada ja selleks, et seda saada tuleb hakata varastama jne.

 

Aga samas kanep, see ei tekita sellist sõltuvust, niiet jah, samas kui seal on enne ka olnud selline narkokaubandus siis ei usu, et midagi muutub, lihtsalt nüüd saavad diilerid hea mani kätte.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eestisse ei tule, usu mind, eesti kahjuks ei luba neid üledoosiga nooreid, keda peab jälle elustama, selleks on vaja raha, mida eestil ei ole.

 

 

hmm , oled üldse teinud marihuaanat ?

 

// Sellesmõttes , et üle ei anna nii hullult ikka tõmmata , et sul mingi karmi elustamist vaja .

 

Üle suitsetad siis sul käed võivad väriseda ja võib paha hakata .

Olen ise üle tõmmanud ja siis mul alati käed värisenud :D nii 2-3 korda .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Argentiina seisukoht mulle meeldib ja see on täiesti õige !

Eesti kohapealt , et kunagi näitas ju reporteris mingit tegelast , kes hakkas ajama seda asja , et legaliseerida ka Eestis kanepit. Rääkis , et kui hakkaks seda kasvatama siis hoiaks loodust kokku ( puid nt ) , et kanepist saab ka paberit jms sellist teha , tõi igasugu näiteid mida säästaks . Ei tea kuhu see tegelane nüüd kadunud on !?


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eestisse ei tule, usu mind, eesti kahjuks ei luba neid üledoosiga nooreid, keda peab jälle elustama, selleks on vaja raha, mida eestil ei ole.

 

Aga edu seal Argentiinas neil, nüüd pmst iga nurga peal rööv, täiesti mõttetu legaliseerimine, nüüd iga narkar tahab oma doosi saada ja selleks, et seda saada tuleb hakata varastama jne.

 

Aga samas kanep, see ei tekita sellist sõltuvust, niiet jah, samas kui seal on enne ka olnud selline narkokaubandus siis ei usu, et midagi muutub, lihtsalt nüüd saavad diilerid hea mani kätte.

 

 

Esimene lõik käib perfektselt kanepi kohta, sest kanepist saavad ju kõik inimesed iga nurga peal üledoose ja riik peab neid pidevalt elustama! Kõik need inimesed tarbivad kenasti üle 10 kilo kanepit päevas, vähemast pole mõtet rääkida (sellisest kogusest algab umbes üledoos vist?).

 

Legaliseerimine muudab kanepi odavamaks ja kättesaadavamaks tavalistele inimestele, neile, kes teevad kanepit ainult 2-3 korda nädalas. Rohkem pole mõtet ja rohkem pole ka tervislik. Ja kanepi legaliseerimine paneb inimesed röövima, hmm... selle kasvatamiseks läheb ainult vett ja valgust vaja (vett saab kaevust, valgust saab päikeselt), seega jah, peab pidevalt mõne automaki varastama, et neid kahte komponenti saada.

 

Dadec, oled sa see pimesilmne narkootikumide vastane, kes arvab, et kõik on väga päh ja kõik tapab? :h:

 

Minu pärast võiks Eesti ka samamoodi talitada, see ei teeks riigile mitte kui midagi halba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päikesevalgusega ta kasvab ikka suhteliselt kaua ;) Arvestades Eestimaa päikest , siis läheb ikka tükk aega, kui sul korralik taim olemas on . Tehisvalgusega läheks ikka palju kiiremini .


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Päikesevalgusega ta kasvab ikka suhteliselt kaua ;) Arvestades Eestimaa päikest , siis läheb ikka tükk aega, kui sul korralik taim olemas on . Tehisvalgusega läheks ikka palju kiiremini .

 

Argentiinas ei jää päikesevalgusest isegi varjus puudu. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ma sain aru , et sa eelmises teemas rääksid ikka Eestist , mitte Argentiinast - seal jah ei jää puudu aga sa ütlesid , et Eesti võiks samamoodi legaliseerida , meil siin läheks vaja ikka palju tehisvalgust, meie päikesevalgusega ei kasvata sa eriti midagi ülesse .


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma sain aru , et sa eelmises teemas rääksid ikka Eestist , mitte Argentiinast - seal jah ei jää puudu aga sa ütlesid , et Eesti võiks samamoodi legaliseerida , meil siin läheks vaja ikka palju tehisvalgust, meie päikesevalgusega ei kasvata sa eriti midagi ülesse .

 

Eesti Energiale hea ju .. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi siin midagi mainis varastamisest, kui sellele mõtlema hakkata , siis võib see juhtuda küll , sest pole raha elektrit maksta aga vajadus toote järele on ning varastad , et maksta elektrit vms äkki ? Või varastada , et osta seemneid ( paremaid seemneid näiteks ).


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No ma sain aru , et sa eelmises teemas rääksid ikka Eestist , mitte Argentiinast - seal jah ei jää puudu aga sa ütlesid , et Eesti võiks samamoodi legaliseerida , meil siin läheks vaja ikka palju tehisvalgust, meie päikesevalgusega ei kasvata sa eriti midagi ülesse .

 

Tegelikult ma usun, et suvel saaks ilusasti hakkama, kui paned taimekese potti 20. aprill jne, kasvab ilusasti ära. Aga see ainult minu arvamus :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm. Lahe uudis ning usun, et igati väärivad ideelises mõttes selliste produktide legaliseerimist. Tähendab, nad oskavad nende ringi käia. Ise suhtlen Brasiiliast kahe tüdrukuga, kes elavad vaid paarsada kilomeetrit Argentiinast. Täna küsin, mis nad arvavad. Elu on seal küll normaalne ja ilus. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuldne lause.

 

«Kõigil täiskasvanutel on õigus oma elu üle ise otsustada ilma, et riik sellesse sekkuks»

TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

köik argentiinasse nüüd?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

veAb:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.