Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem foorumiga?

Soovitatud postitused

VIP

Mul endal sama viga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selle kohta varemgi teemasi olnud. Midagi seoses küpsistega oli, Vahvel.Net - Powered by vBulletin logib koheselt sisse kui aga logida vahvel.net domeenil peab vajutama ka mujale.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See ei häiriks ka mind .

Mul on teine probleem , mis küll häirib , nimelt on nii , et kui ma tulen vahvlisse siis pean nagu kirjutama kasutajanime ja parooli nagu kõik teavad ja siis "sisene" vajutama , nii teen need asjad ära , viskab selle "suunamine" lehe ette , ütleb , "Tere tulemast "jne , ning siis kaob see suunamise kastike eest ära ja pean uuesti panema kasutajanime jne , hakkab kõik algusest peale .


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See ei häiriks ka mind .

Mul on teine probleem , mis küll häirib , nimelt on nii , et kui ma tulen vahvlisse siis pean nagu kirjutama kasutajanime ja parooli nagu kõik teavad ja siis "sisene" vajutama , nii teen need asjad ära , viskab selle "suunamine" lehe ette , ütleb , "Tere tulemast "jne , ning siis kaob see suunamise kastike eest ära ja pean uuesti panema kasutajanime jne , hakkab kõik algusest peale .

 

 

Minu arust seda siis pole kui www. on ees, või ma eksin ?


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See varem olnud juba, jälle tehti teema, for crist.

 

Vahepeal oli muideks asi korras, töötas ka ilma world wide webita aga nüüd jälle tahab seda kuramus world waid weebi :/

 

Julmalt häirib, kuigi minuteada peaks küpsised ka WWW'ita töötama, st enda foorumil küll töötab, ei tea, softis asi äkki?


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arust seda siis pole kui www. on ees, või ma eksin ?

 

Minu probleemi puhul kahjuks eksid . Mul on www. ka ette pandud ning ikkagi ta ei lase sisse aga ma arvan , et see on Internet Exploreri viga , sest Opera-ga ma saan perfektselt sisse . ;)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma pean mingi 10 korda sisse logima enne kui sisse saan.

suht häiriv.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei ole vajagi sisse logida,mul on nii ,et iga kord kui ma tulen sellele lehele olen välja logitud,ma vajutan ükskõik mis alafoorumile ja olen automaatselt sisse logitud nii kaua kuni lehel olen.

Aga segab natuke ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.