Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Miola's signa house.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Pikka aega pole teinud, aga nüüd tagasi jälle ma loodan, sest sul on ikka väga head signad. (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Juustud need signad pole kohe kindlasti :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meisterda mulle midagi suvist - vesi, tüdrukud, päike, rand. Vajad veel märksõnu? :)

300x150 max.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teen, kunagi:D

Tegelt ka, ma ei suuda uskuda, et Taavi kasutab ikka minu tehtud seda asja :) Unreal

Tegelt oleks hea, kui ise endale meeldiva pildi otsiksid. Ja mis peale, aint tekst ja reiditöötlus?

 

See suht kena ju :D

Tegelt oleks aeg vahetada vist küll, aga tahaks midagi suvist ja samamoodi midagi nt nagu naine rannas. :D Ja kui juba siis juba, siis peaks omale uue avatari ka otsima :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga vabandan, kui siin kriitikat kuulata ei taheta, aga ütlen oma arvamuse välja - pildid on vägagi algelised.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga vabandan, kui siin kriitikat kuulata ei taheta, aga ütlen oma arvamuse välja - pildid on vägagi algelised.

 

wtf lol noob? kõva kriitika + miola venitab novice lõdva munniga ka ära, see et tal mõni signa sitem tuleb ei tee ''pilti'' algeliseks, selliseid effekte algajad ei saavuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma tean, ma ei oska enam midagi, aga kui ma Berry Sinu signasi vaatasin, siis ei tulnud ka kõige suurem isu photoshoppida(või Sinupoolt vaadates paintida". Kriitikat võib alati öelda, ainult olgu põhjendatud. Ma lihtsalt ei oska enam midagi, tõsiselt. Sunday, saada PMiga mõni hea tutorial.

 

Sittusin jälle ühe pildi ära. Väga tühjaks jäi, aga niikui midagi panin ei meeldinud ja ei osanud ka midagi panna. Imo ei anna sinna c4d täis toppida ja olla lahe. Smudgeda oleks võinud, kui oskaks.

bloody2.png

 

 

E// third time

Sorry Richard, ei viitsi meisterdada :D Sealt ei tuleks head nahka, ei saaks söönuks.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.