Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Miola's signa house.

Soovitatud postitused

Omapärane, isegi.

Nagu ma aru saan üritad sa oma tehnikat ja stiili aretada.. kuigi kui lähemalt uurida jääb ikka selline mulje "ah.. jälle üks selline" - ehk on selles liiga palju tuntuid tehnikaid mis teevad selle kergesti äratuntavaks.

Ma tean.. ega ma isegi ei oska sellist oma stiili või midagi teha, aga kõik tuntud stiilid(noh, mitte kõik) on enam-vähem käpas.

 

Niipalju kui ma ise aru olen saanud tuleneb stiil sinu enda kujutlusvõimest, aga sul peab olema skilli selle teostamiseks. Näiteks ma oskan küll endale midagi väga lahedat ja võimast ette kujutada, aga vot proovi seda valgele taustale valmis vorpida - skillist jääb puudu lihtsalt. Ja seni kuni sa kõik teadaoleva ja mainstream värki ära pole teinud, pole sul piisavalt kogemusi - puhtalt fantaasiast ei piisa.

 

Noh natukene mõtlemisainet sulle.

Pane täiega edasi! ^^,


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Räigelt meeldib su stiil:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.