Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Igale moderaatorile oma tööpost

Soovitatud postitused

VIP

Tegelikuses on raske leida inimese, kellel on üle 500 posti ja kellel pole ühtegi warni. Tõesti raske.

 

Mul ka 0 warni:)

 

Kui mõni moderaator on mõnda aega ebaaktiivne võib kaasneda see, et temale modereerida antud alateemad kannatavad selle all.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mulle ei saatnud PM , ma küll ei mäleta ...

 

Igatahes ütlen ära et moderaatoritel on ka Elu olemas. Meid valiti nii aktiivsuse / usalduse / käitumise poolest. Me võime olla aktiivsed , aga meil on ka elu.

 

Jah sulle ma unustasin saata,aga ma määrasin oma postis ka,et kui ma sind paluks sa seda teeksid nagu mõned teisedki.

Ma pole vist Ollule ka saatnud aga ma ei mäleta,enamus on mu pmi kätte saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma pole kunagi pugenud kellegile!

Ja ma arvan, et mu 21 positiivset ja 0 negatiivset tehingut, need tehingud mida pole üles märgitud siin, ******/cs tehingud, mis on autahvlil ja need mis on arvestamata, scythe tehingud jne räägivad hetkel õiget juttu! Ole lahke, pane mulle negatiivne selle oma god damed 0.- eek väärtusega steam accounti eest, mille parooli ma suutsin ära unustada. Lepi reaalsusega, et sellist steami saab ikka veel täiesti tasuta!

Aitab draamast äkki.

Mitte see pole aktuaalne, vaid see, kuidas moderaatorite tööd veelgi tõhusamaks muuta.

 

Ma teadsin et sa ütled järjekordselt et see oli nn "Cracked steam"

Sellise jutuga sa tõmbad ennast haledalt sisse ju.

Ükski normaalne inimene ei vaheta 0.- kroonise väärtusega steamil pw.

 

Ja isegi kui selleväärtus oleks olnud 0.- , mitte 2000.- , siis asi oleks ikkagi põhimõttes.

 

Mul suht savi präeguseks, ise olin loll ja andsin sulle pw. (lootes muidugi et mode ei scammi)

Midagi mul su vastu ei ole, oled tavaline foorumlane nagu kõik teisedki aga kui negatiivset kohe nõuad eks siis peab panema.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma arvan, et ma peaks mode olema

Ma ka ei saa nagu aru et miks sa veel mode ei ole...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma teadsin et sa ütled järjekordselt et see oli nn "Cracked steam"

Sellise jutuga sa tõmbad ennast haledalt sisse ju.

Ükski normaalne inimene ei vaheta 0.- kroonise väärtusega steamil pw.

 

Ja isegi kui selleväärtus oleks olnud 0.- , mitte 2000.- , siis asi oleks ikkagi põhimõttes.

 

Mul suht savi präeguseks, ise olin loll ja andsin sulle pw. (lootes muidugi et mode ei scammi)

Midagi mul su vastu ei ole, oled tavaline foorumlane nagu kõik teisedki aga kui negatiivset kohe nõuad eks siis peab panema.

 

Tubli poiss!

Mis vahet tal on, kas on cracked steam või varastatud krediitkaardi infoga tehtud kasutaja! Peale refundi oleks su pask nagunii sealt lennanud. Nagu ma kuulsin tagantjärgi, siis tolle infoga tehti kümneid ja kümneid tasuta kasutajaid nii, mis pärast said kõik BANNED?

Draamakuninganna.

Tegin vea, vahetasin pw? Miks? Kuna sinu õlul lasus samal hetkel scammpilv, kuna ma ei mäleta keda sa üle lasid ja too oma raha nõudis. Mida sa talle loomulikult maksta ei tahtnud vms.

Seetõttu vahetasingi üleüldse pw ja nö. konfiskeerisin kasutaja, et siis sel juhul anda kasutaja tollele isikule, aga võta näpust, pw läks nagunii meelest.

Tol pw vahetamise hetkel ma veel ei teadnud seda, et varastatud krediitkaardi infoga olid soetatud kasutajale mängud ~5000.- - 6000.- väärtuses.

End of story!

Tegutsesin küll omavoliliselt teise inimese varaga tol hetkel, aga mõeldes reaalselt, siis kõva kuritegu!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
superman modeks

@@

 

Jeh poolt!

Sain ju nüüd pärast kolme aastat esimese negatiivse bongshotilt.

Info siit: http://www.vahvel.net/tagasiside/46333-igale-moderaatorile-oma-toeoepost-4.html#post662273


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tubli poiss!

Mis vahet tal on, kas on cracked steam või varastatud krediitkaardi infoga tehtud kasutaja! Peale refundi oleks su pask nagunii sealt lennanud. Nagu ma kuulsin tagantjärgi, siis tolle infoga tehti kümneid ja kümneid tasuta kasutajaid nii, mis pärast said kõik BANNED?

Draamakuninganna.

Tegin vea, vahetasin pw? Miks? Kuna sinu õlul lasus samal hetkel scammpilv, kuna ma ei mäleta keda sa üle lasid ja too oma raha nõudis. Seetõttu vahetasingi üleüldse pw ja nö. konfiskeerisin kasutaja, et siis sel juhul anda kasutaja tollele isikule, aga võta näpust, pw läks nagunii meelest.

Tol pw vahetamise hetkel ma veel ei teadnud seda, et varastatud krediitkaardi infoga olid soetatud kasutajale mängud ~5000.- - 6000.- väärtuses.

End of story!

 

Hahahhahaahah, türa kui valus tont sa lihtalt oled.

Minul oli mingi scamm kaelas ?

Samapäeval kui sa mult steami üle lasid lasid sa veel Sipsikult vist 125.- üle ? ... sul oli mingi halb tuju vms, rottisid sealt kus vähegi sai.

 

Ja mis kuradi häma sa ajad, SINA OLID MODE, JA SUL EI OLE MINGIT ÕIGUST VAHETADA MU STEAMI PW , isegi siis kui mul oleks mingi nn "scamm" kaelas olnud.

 

Ja ära nüüd hädalda selle negatiivse pärast...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma arvan, et ma peaks mode olema

 

Amen brother (H)

 

Ning Jaanus & Bongshot chillige ...


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hahahhahaahah, türa kui valus tont sa lihtalt oled.

Minul oli mingi scamm kaelas ?

Samapäeval kui sa mult steami üle lasid lasid sa veel Sipsikult vist 125.- üle ? ... sul oli mingi halb tuju vms, rottisid sealt kus vähegi sai.

 

Ja mis kuradi häma sa ajad, SINA OLID MODE, JA SUL EI OLE MINGIT ÕIGUST VAHETADA MU STEAMI PW , isegi siis kui mul oleks mingi nn "scamm" kaelas olnud.

 

Ja ära nüüd hädalda selle negatiivse pärast...

Ahnii, et ei olnud siis scammi kaelas? Isegi negatiivsed tehingud lasusid sinu kontol. Nüüd sa oled enda käitumist parandanud jne, aga tol ajal olid sa nagu hoopis teine inimene.

Ja ma arvan, et iga teine mode oleks selle pw ära vahetanud samas olukorras, vähemalt seniks, kuni scammikahtlus sinult oleks täielikult langenud.

Ma ei hädaldagi, ja Sipsiku teema oli selline, et ma tegin tal mängus mingit orjatööd ja ühel hetkel tundsin, et ei jõudnud enam teha, polnud aega lihtsalt.

Lisaks tolleks ajaks tehtud töödele sai ta tagasi nii oma 125.-, kui ka lisa 25.- minu enda taskust.

Ja ausalt, mind ei häiri see, et kuskil vahvlis vms on mingi punane märk, pane veel paar tükki, kui soovid, aga sisemuses ma tunnen alati, et minul oli õigus ja reaalselt võttes see oligi, nii, et süüdi ma küll ennast ei tunne.

Aitab nüüd lõpuks sellest teemast. Las olla see negatiivne tehing, kui nii väga soovid, aga mind see ei häiri ja lõpeta nüüd see bs.

Võttes arvesse neid sadu ja sadu pinne, mis sa inglastelt oled scamminud ja maha ärinud, samahästi ei tee sind scammeriks? Aitab äkki sellest debiilsest jutust...


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ahnii, et ei olnud siis scammi kaelas? Isegi negatiivsed tehingud lasusid sinu kontol. Nüüd sa oled enda käitumist parandanud jne, aga tol ajal olid sa nagu hoopis teine inimene.

Ja ma arvan, et iga teine mode oleks selle pw ära vahetanud samas olukorras, vähemalt seniks, kuni scammikahtlus sinult oleks täielikult langenud.

Ma ei hädaldagi, ja Sipsiku teema oli selline, et ma tegin tal mängus mingit orjatööd ja ühel hetkel tundsin, et ei jõudnud enam teha, polnud aega lihtsalt.

Lisaks tolleks ajaks tehtud töödele sai ta tagasi nii oma 125.-, kui ka lisa 25.- minu enda taskust.

 

Good good , mul pohhui mida sa arvad või tead.

Mina tean seda et sa lasid mult steami üle, said selle eest negatiivse .

Pole vaja pugeda rohkem et nad sult selle ära võtaksid, ise vahetasid pw ära, lepi nüüd selle negatiivsega.

 

lololololol.JPG


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Good good , mul pohhui mida sa arvad või tead.

Mina tean seda et sa lasid mult steami üle, said selle eest negatiivse .

Pole vaja pugeda rohkem et nad sult selle ära võtaksid, ise vahetasid pw ära, lepi nüüd selle negatiivsega.

 

lololololol.JPG

 

Ajasid mind närvi oma bs jutuga ja mul oli vaja muud teha ja ütlesin kuidas asi oli, mitte ei scamminud vaid unustasin pw ära. Oled rahul nüüd?

Ja kas ma mitte ei aidanud sul kasutajat tagasi saada? Küll tulutult, sest teil polnud neid ostu tõestavaid tsekkegi alles, mis steam annab peale ostu tegemist. Ainuüksi ühest nondest 60mnest ostu tõendavast failist oleks piisanud, et su acc tagasi saada.

Ja pärast tuli välja, et kaart polnud üldse teie omagi jne.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ajasid mind närvi oma bs jutuga ja mul oli vaja muud teha ja ütlesin kuidas asi oli, mitte ei scamminud vaid unustasin pw ära. Oled rahul nüüd?

Ja kas ma mitte ei aidanud sul kasutajat tagasi saada? Küll tulutult, sest teil polnud neid ostu tõestavaid tsekkegi alles, mis steam annab peale ostu tegemist.

Ja pärast tuli välja, et kaart polnud üldse teie omagi jne.

 

Reeglid on sellised, lepi nendega .

 

Sina vahetasid pw ära = SCAMM

SCAMM = Negatiivne tehing (Tegelt ban aga mis me ilma sinuta siin teeksime)

 

Ja see pole üldse sinu asigi kelle kaart see oli või kust ma selle steami sain.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Reeglid on sellised, lepi nendega .

 

Sina vahetasid pw ära = SCAMM

SCAMM = Negatiivne tehing (Tegelt ban aga mis me ilma sinuta siin teeksime)

 

Ja see pole üldse sinu asigi kelle kaart see oli või kust ma selle steami sain.

 

Böö!

Kui sa siiamaani ei suuda mõista tol hetkel valitsevaid asjaolusid, siis tõesti, kao kooli tagasi ja arenda enda mõtlemisvõimet.

Veel siia enda ila paned, siis üks tore moderaator lubas igale su järgnevale spamijupile 2p warni panna. Tahad tee uus teema scammerite alla.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaanus ja Steven,take it easy.Pole vist enam mõtet hakata uuesti sõdima,eriti veel sellise asja pärast. Või vaielge kuskil mujal :D No offence.

 

Tõesti,Superman modeks :) Tööpostide kohta avaldasin enda arvamuse esimesel v teisel leheküljel,pole mõtet uuesti seda juttu siia kirjutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.