Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Foorumi keskmine vanus

Kui vana sa oled?  

156 liiget on hääletanud

  1. 1. Kui vana sa oled?



Küsimus

Ei vaadanud 10-et lehte läbi. Vaid tegin teema vanuse uurimiseks.

 

 

 

Kirjutame kõik enda vanused siia. Mõttetu spämm ja valetamine = warn

 

Kirjutage ainult 2 numbrit kui vana oled muud teksti ei ole vaja.

 

.....................................

 

 

 

19


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Olen 17

 

Panin 18 Kuna saan 18 september 18 :P

Enam pole ju palju jäänud.

 

:ty


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

ma 7


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
ma 7

 

tatt, ma 8


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
tatt, ma 8

kui hästi läheb olen ma homme 9


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

18 :D


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

24. august saan 19. :D

 

//Edit: Mõnele noorele tuleb küll suur kummardus teha, et nii hästi üleval peavad. Teisalt panevad jällegi imestama mõned vanemad foorumi kasutajad, kes ei suuda ennast üleval pidada. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
10ne aastane või noorem

BongShot, HuXy, Imelik, renee1999, rs g0d

:D foorumi p6hivennad....

 

Palju nendest tegelikult 10 või alla on? Sina ning Bong kindlasti mitte..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

14 olen ja rs g0d, miks sa pead koguaeg mingit paska suust v2lja ajama, spammimine ei tee sind eriti lahedaks, v2hemalt minu silmis mitte -.-


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Hetkel olen 13, oktoobris saan 14. :)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

cmn see on foorum, ytlen ja teen, mis tahan...tahan teisi kritiseerida ja niisama m6liseda siis teen seda ja jutul l6pp :)

ja oma rl elu ja selle foorumi ning rune yritan v6imalikult kaugel yksteisest hoida....sest mul pole yhtegi s6pra kes runet nolavad :), suht mark on nii :)

ja siiski minu postid ikka suht ei ole sp2mm....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Halllooo sa ei ole 18 ning sinna on tohujaa aega seniks pidid ikka 17 panema :@ see pole ilus:D

 

Nu kui ma saaks vaid muuta ma muudaks, aga endale tundub see sünnipäev nii lähedal juba .

 

Vabandust.:ty


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

>>>>11

 

:cool:

 

Palju nendest tegelikult 10 või alla on? Sina ning Bong kindlasti mitte..

 

 

+ imelik .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
cmn see on foorum, ytlen ja teen, mis tahan...tahan teisi kritiseerida ja niisama m6liseda siis teen seda ja jutul l6pp :)

ja oma rl elu ja selle foorumi ning rune yritan v6imalikult kaugel yksteisest hoida....sest mul pole yhtegi s6pra kes runet nolavad :), suht mark on nii :)

ja siiski minu postid ikka suht ei ole sp2mm....

 

See lihtsalt näitab, kui ebaküpse mõtlemisega sa oled. Arvad, et on tore teema algatajat niisama maha teha, sest sa arvad, et see on lihtsalt foorum ja siin võib ükskõik mida teha? Samamoodi mõtleb ka sarimõrvar, kes arvab, et see on lihtsalt elu ning tapab inimesi lõbu pärast. Sa ju ei arva, et ta teeb õiget asja? Või arvad? Kui ei, siis lõpeta see üleolev käitumine ära ja kao nahhui, kui miskit sulle ei meeldi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
See lihtsalt näitab, kui ebaküpse mõtlemisega sa oled. Arvad, et on tore teema algatajat niisama maha teha, sest sa arvad, et see on lihtsalt foorum ja siin võib ükskõik mida teha? Samamoodi mõtleb ka sarimõrvar, kes arvab, et see on lihtsalt elu ning tapab inimesi lõbu pärast. Sa ju ei arva, et ta teeb õiget asja? Või arvad? Kui ei, siis lõpeta see üleolev käitumine ära ja kao nahhui, kui miskit sulle ei meeldi.

 

Nõustun Stan sinuga täiesti. Rs G0d see on foorum tõesti aga see ei ole pasa ajamis koht. Ei hakka Stan-i juttu uuesti välja kirjutama, kuid tõesti hetkel oled sa suurim spämmer foorumis minu silmis. Sihuke annab ikka olla aga näed on olemas:( lihtsalt sad on vahepeal.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
See lihtsalt näitab, kui ebaküpse mõtlemisega sa oled. Arvad, et on tore teema algatajat niisama maha teha, sest sa arvad, et see on lihtsalt foorum ja siin võib ükskõik mida teha? Samamoodi mõtleb ka sarimõrvar, kes arvab, et see on lihtsalt elu ning tapab inimesi lõbu pärast. Sa ju ei arva, et ta teeb õiget asja? Või arvad? Kui ei, siis lõpeta see üleolev käitumine ära ja kao nahhui, kui miskit sulle ei meeldi.

 

ebakypse ? sul on ebakypsv2limus...ma ei m6lise niisamma mitte kellegagi, olen ma nt sul;le midagi halba 6elnud ...? Sarim6rvaritel on omad p6hjused keegi ei tapa neist niisama, v6ta kas v6i Dexter :) ta tapab ainult halbu inimesi, kes on politsei poolt muutumatud. ja enamus kellega ma m6lisen on kas 2sja liitunud ( j2rjekorde Revo konto vms), v6i siis liiga noord, kes ei oska pilte l6igata ega kirjutada korrektselt....ja ainukesed, kes siin foorumis yleolevalt k2ituvad on enamus moderaatorid....

 

Nõustun Stan sinuga täiesti. Rs G0d see on foorum tõesti aga see ei ole pasa ajamis koht. Ei hakka Stan-i juttu uuesti välja kirjutama, kuid tõesti hetkel oled sa suurim spämmer foorumis minu silmis. Sihuke annab ikka olla aga näed on olemas:( lihtsalt sad on vahepeal.

 

2kki poeks veel rohkem ? kui vaadata postituste j2rgi per/day siis ei ole ma midagi nii hull sp2mmer...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
ebakypse ? sul on ebakypsv2limus...ma ei m6lise niisamma mitte kellegagi, olen ma nt sul;le midagi halba 6elnud ...? Sarim6rvaritel on omad p6hjused keegi ei tapa neist niisama, v6ta kas v6i Dexter :) ta tapab ainult halbu inimesi, kes on politsei poolt muutumatud. ja enamus kellega ma m6lisen on kas 2sja liitunud ( j2rjekorde Revo konto vms), v6i siis liiga noord, kes ei oska pilte l6igata ega kirjutada korrektselt....ja ainukesed, kes siin foorumis yleolevalt k2ituvad on enamus moderaatorid....

 

Nagu öeldakse, välimus pole enda teha, mõistus on. Ja ma olen sellega rahul, et ma näen noorem välja kui 17-18 aastane, kümne aasta pärast on see väga hea. Ja ma tean, et mulle pole sa midagi öelnud, aga et inimesed hakkavad niisama enda arust naljatades teisi ja teiste rasket tööd mõnitama (Rapidloadi foorum ju siiski, mille eest peavad adminid maksma, et sinusugused saaksid seda foorumit perse saata) ei meeldi mulle üldsegi. Sa peaksid ju aru saama juba, et ei ole mõtet nii teha ja kui üldsegi see foorum ei meeldi, siis ei mina ega su vanemad ega su ruun-on-idiootidele sõbrad ei hoia sind kinni siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

ee midaiganes ...olen ma 6elnud kuskil, et see foorum on ennastt2is munnidele ja niisama tyhikargajatele ? ...ei ...Siin on normaalne oma vabaaega veeta ja 6petada oma sisukate postitustega enndast nooremaid, kes pole elu nii palju veel n2inud...vbl t6esti ma ytlen m6nes oma postituses liiga kurjalt v6i liiga kritiseerivalt...kuid olgem ausad kui sa ei kannata seda lugeda, siis kuidas sa p2ris elus hakkama saad ?

 

ja stan, kui sul t6esti midagi tarka 6elda-v6i tahad m6nel teemal pikemalt vestelda, siis kasuta pm v6i lisa msn...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.