Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rsbots.net Probleemid/Tulemused

Soovitatud postitused

Kiire küsimus silmaringile.

 

Kui ma ostan teise inimese käest näiteks autohunter authi, mida ta ise on kasutanud, kas mina saan siis banni? Ma mõtlen kui ma hakkan selle authiga mille ma temalt ostsin, ise bottima.

 

Kiiret vastust palun, ty


Why drink and drive, if you can smoke and fly.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kiire küsimus silmaringile.

 

Kui ma ostan teise inimese käest näiteks autohunter authi, mida ta ise on kasutanud, kas mina saan siis banni? Ma mõtlen kui ma hakkan selle authiga mille ma temalt ostsin, ise bottima.

 

Kiiret vastust palun, ty

banni saad nkn lihtsalt oleneb kuna


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul ei l2he tööle scriptid mis v6ib valesti olla?

 

11:02:51:235 INFO [C BreakController] - Starting

11:09:56:209 INFO [C BreakController] - We are past 7 minutes

11:09:56:209 INFO [C BreakController] - Taking Break for 1 minutes

11:09:56:210 INFO [C BreakController] - Logging Out

11:09:56:210 INFO [C BreakController] - Waiting for 1 Mins

11:09:56:223 ERROR [main] - turnScriptPaused() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:09:56:223 ERROR [main] - turnAllRandomsOff() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:10:56:206 ERROR [main] - turnAllRandomsOn() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:11:02:206 ERROR [main] - turnScriptUnPaused() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:11:07:206 INFO [C BreakController] - STOP controller, Reason: End of Controller

11:11:11:246 ERROR [main] - turnScriptOn() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:11:11:838 ERROR [main] - turnScriptOn() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:11:12:030 ERROR [main] - turnScriptOn() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:11:12:191 ERROR [main] - turnScriptOn() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:11:12:366 ERROR [main] - turnScriptOn() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

mis võib valesti olla?

 

Minuteada peaksid sa vajutama korra BOT ja APPLET kasitese peale, et ruut nende sees oleks roheline, siis peaks töötama.(H)


epqcea.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kiire küsimus silmaringile.

 

Kui ma ostan teise inimese käest näiteks autohunter authi, mida ta ise on kasutanud, kas mina saan siis banni? Ma mõtlen kui ma hakkan selle authiga mille ma temalt ostsin, ise bottima.

 

Kiiret vastust palun, ty

 

No,banni võid lihtsalt macro eest saada,RSis.

Auth võib siis banni saada,kui 2 inimest kasutavad ühte authi samal ajal.Kui 2 inimest kasutavad authi korda mööda,ntks tunni või päeva kaupa,siis ei juhtu authiga midagi.Peaasi et samal ajal ei boti mõlemad.

Or something like that. Peace ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No,banni võid lihtsalt macro eest saada,RSis.

Auth võib siis banni saada,kui 2 inimest kasutavad ühte authi samal ajal.Kui 2 inimest kasutavad authi korda mööda,ntks tunni või päeva kaupa,siis ei juhtu authiga midagi.Peaasi et samal ajal ei boti mõlemad.

Or something like that. Peace ;)

 

oh lõpuks ometi tuli keegi dushi alt välja

 

tänud ;)


Why drink and drive, if you can smoke and fly.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõmbasin selle rsbots.net botclienti . aga see ei tööta. Kellegil timeviewer on et aidata saaks ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga nendega tunduvalt v2iksem % saada kui rsbotiga ?

 

Authiga botid on paremad.

 

RSbot + scriptid = 75% banned ka ma arvan.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui ma compilen, kas siis rsbots.net-i compilemisel, on ka jdk vaja ?

 

rsbots.netis ei compileta?.

 

saven wcpro.java aga mul kustuvad koik scriptid ära?

 

wc.pro on RSBOT.ORG'

 

Teema pealkiri on RsBots.Net

 

Kuradi pimedad-.-

 

Kellegil samuel l jacksoni seda signa on?

 

:"Read the mother fucking thread, before you motherfucking post


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellegil ei funka. Rs sai endale uue game engine. Clienteid uuendatakse varsti... ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra, ei saagi hetkel bottida:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei saa jah raisk, tehke oma kasutajatel queste jms... treenige niisama ja värki, siis pole nii suur oht banni saada;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.