Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rsbots.net Probleemid/Tulemused

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei :D sain asja korda, Kristjan aitas, ostsin authi.

KUMB ON PAREM KAS AUTOCRABBER VÕI SOULWARS AUTH?

 

soowitaks soulwarsi

kuna seal parem XP kui crabis

aga asi see et soulwars alles uus ja bugged sitax

et näitex mina ootan nyyd 1 kuu et bugid korda saaksid jne siis ostan


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
soowitaks soulwarsi

kuna seal parem XP kui crabis

aga asi see et soulwars alles uus ja bugged sitax

et näitex mina ootan nyyd 1 kuu et bugid korda saaksid jne siis ostan

 

Mul on autosoulwars ja see töötab buggideta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas soulwarsis teeb midagi purega? atk 40 str 55?

Pole varem SW käinud :S

Edit// Aga kumb on parem kas PC või Crabber ? (sest need tuttavad kohad:D)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Scriptid mida soovitan:

Ruski autofighter v2 vms.. lasin enda str 70-99 ja ei saanud banni :)

treenisin stronghold kõrbes lvl 35 fletcheri ja 56 zombide peal.

 

Teine:

E_n_D Fletcher v1.7.. Lasin mainiga fletching 74-92 maple logside peal ja no ban :)

atm on mul pure, tegin fletching 55 almost legit.. willowite peal panin botti :D

ja olen atm teinud fletching 55-86 maple logsidepeal :) atm kasum 6,5mill ja still no bann :)

Alustasin 9 augustist.. ehk 6 päevaga teinud fletching 1-86

kell 12 panen tavaliselt bottima ja hommikul kui ärkan kell 8 umbes siis on teinud 500k+++ exp-d.

Aga hommiku poole läheb script veits lolliks, kuna ta hakkab nii tegema et useb knife logsi peal ja kui on mingi 2 logsi ära cuttinud siis vajutab uuesti knife peale ja logsidepeale..

muidu oleks rohkem exp-d ma arvan, aga olen rahul kuna ma ise ei viitsiks nagunii 500k exp-d teha :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Scriptid mida soovitan:

Ruski autofighter v2 vms.. lasin enda str 70-99 ja ei saanud banni :)

treenisin stronghold kõrbes lvl 35 fletcheri ja 56 zombide peal.

 

Teine:

E_n_D Fletcher v1.7.. Lasin mainiga fletching 74-92 maple logside peal ja no ban :)

atm on mul pure, tegin fletching 55 almost legit.. willowite peal panin botti :D

ja olen atm teinud fletching 55-86 maple logsidepeal :) atm kasum 6,5mill ja still no bann :)

Alustasin 9 augustist.. ehk 6 päevaga teinud fletching 1-86

kell 12 panen tavaliselt bottima ja hommikul kui ärkan kell 8 umbes siis on teinud 500k+++ exp-d.

Aga hommiku poole läheb script veits lolliks, kuna ta hakkab nii tegema et useb knife logsi peal ja kui on mingi 2 logsi ära cuttinud siis vajutab uuesti knife peale ja logsidepeale..

muidu oleks rohkem exp-d ma arvan, aga olen rahul kuna ma ise ei viitsiks nagunii 500k exp-d teha :P

 

see on rsbots.neti teema mitte rsbot.orgi oma!.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
TRA ärge seda paska hunteri kasutage, tegi randomi ära ja siis pani pange jooksis ogredesse surin 8k chinnidega

 

Sama juhtus ka minuga :D kui tööle paned siis pane save tile, siis ta kogueg ühe koha peal, ei jookse minema, ja btw, hunteriga on ban kindel, saad 3 nädalat vb kasutada, siis ban kah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Karta on et ta nii teeb kuna vaata milline idioot sa oled(Jaan) . RsBot.net ja RsBot.org on parimad neile kes tahavad muud ka teha kui ise klikkida leveleid :D

 

Stop script! Ja pange uuesti tööle. Kui mingi anti random hakkab tööle siis võtke selle anti randomi pealt linnuke maha ;) Ja miks seda arvad et ban ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Su auth on banned, seda ei saa enam kasutada, sa kasutasid kas kahte korraga või kasutas keegi teine sinuga samal ajal :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
võid mulle juba nr'i ka pmida ju , äkki väike vale aadress?

 

Numbrist sa võid unistada, ei viitsi su mõttetid kõnesi enam kuulata. Aadres on täiesti õige, tuled kohale ja näed, et see on õige.

 

Edit 20.56: No raju, millal on plaan tulla?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul ei l2he tööle scriptid mis v6ib valesti olla?

 

11:02:51:235 INFO [C BreakController] - Starting

11:09:56:209 INFO [C BreakController] - We are past 7 minutes

11:09:56:209 INFO [C BreakController] - Taking Break for 1 minutes

11:09:56:210 INFO [C BreakController] - Logging Out

11:09:56:210 INFO [C BreakController] - Waiting for 1 Mins

11:09:56:223 ERROR [main] - turnScriptPaused() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:09:56:223 ERROR [main] - turnAllRandomsOff() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:10:56:206 ERROR [main] - turnAllRandomsOn() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:11:02:206 ERROR [main] - turnScriptUnPaused() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:11:07:206 INFO [C BreakController] - STOP controller, Reason: End of Controller

11:11:11:246 ERROR [main] - turnScriptOn() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:11:11:838 ERROR [main] - turnScriptOn() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:11:12:030 ERROR [main] - turnScriptOn() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:11:12:191 ERROR [main] - turnScriptOn() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

11:11:12:366 ERROR [main] - turnScriptOn() The Current State is not BOT_AND_APPLET_ON

mis võib valesti olla?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.