Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rsbots.net Probleemid/Tulemused

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Probleem, lisan authi , tuleb ette Key 29x Disabled Check your email for details . Ja nii kõigi authidega .

 

authid on banned.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga kõik authid mida proovin teevad nii .

Tõmbasin cliendi uuest aga ikka sama jama : S

 

Authid on banned, sa ei saa neid enam kasutada,


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega sul bankingu valikusse ei ole söök pandud? Toit läheb sinna food optionsisse ainult ja siis ise käib pangas kala järel, kui kere heledaks läheb.

selline asi on, et kui bankingi listi midagi panen, siis ei võta ta midagi pangast, isegi sööki mitte, kui banking list on tühi, siis võtab ta sööki kuidas heaks arvab, ükskord võtab, teinekord ei võta...

edit: jutt käib autofighterist

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul on autofighter pro ja nüüd selline probleem et kui minotaure ja goblineid tapma panen (mida ma olen alati teinud ja päris kaua) siis ta hakkab nii paljusi korraga littima kui saab, ei tapa ühte löpuni kui juba attackib viit veel. väga haige, ehk keegi teab kas olen midagi valesti teinud :S


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul on autofighter pro ja nüüd selline probleem et kui minotaure ja goblineid tapma panen (mida ma olen alati teinud ja päris kaua) siis ta hakkab nii paljusi korraga littima kui saab, ei tapa ühte löpuni kui juba attackib viit veel. väga haige, ehk keegi teab kas olen midagi valesti teinud :S

 

Mul täpselt sama asi irw, dno..

Pakun et scriptid on vigased ja peale update töötab ilusti jälle, aga vähemalt töötab hetkel :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul ka sama jama , hitib uusi kuigi ei tapa veel vanasi npcsesi ära .

 

Ju peale update on korras, muidu perfectfighteril on option, et agressive attack, et hakkab teisi attackima, kui 70% eludest dead, aga see hetkel paneb ühe hiti ühele, siis teisele, jne...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kasutage mingit free stronghold scripti, nime hetkel hästi ei mäleta. Super luks script on. Bankib, ning ei faili ka eriti. Otsige powerbotist!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii kuna authide teema all küsida ei või, siis küsin siin, et plaanis varsti memberiks teha ja kas nonde flaxide korjamisega ja nonde tegemisega bow stringideks teenib hästi veel ja kas nonde jaoks mingi bot kah olemas on? Ning millega oleks kõige parem raha teenida mining ja fishing on päris kõrgel.Kas sharkide püüdmisega teenib hästi ning keskmiselt kui fishing lvl on 85 palju tunnis teenib?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii kuna authide teema all küsida ei või, siis küsin siin, et plaanis varsti memberiks teha ja kas nonde flaxide korjamisega ja nonde tegemisega bow stringideks teenib hästi veel ja kas nonde jaoks mingi bot kah olemas on? Ning millega oleks kõige parem raha teenida mining ja fishing on päris kõrgel.Kas sharkide püüdmisega teenib hästi ning keskmiselt kui fishing lvl on 85 palju tunnis teenib?

 

On olemas auth, tasuline .(Väga hea, kunagi kasutasin ise, tegi 120k+/h)

Epicbotis on ka flaxer .(Ei tea kuidas töötab, pole proovinud)

Mining- Rock Cavernsis (kirjutasin valesti? 150k/h)

Fishing - Ka samas kohas .


Nali naljaks, kusi kaljaks, naised paljaks .:)

 

 

Rauno .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.