Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rsbots.net Probleemid/Tulemused

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Sain tööle juba, aga 1 korra tõmbas sealt kohast üldse minema, lampi läks kuskile minema ja tahtis mingist portaalist sisse saada, siis koguaeg kui käivitan, siis on jälle sätted paigast, ehk heli tuleb tagasi ja video sätted ka vanad. BS on see, powerbot palju kergem, lihtne kasutada ja töötab väga kaua järjest, probleeme pole kordagi olnud.

 

Panin Powerbotiga bottima meleed, 3minutit ja juba jäi kinni kuhugi, panin rsbots.neti botiga, lasi ilusa 20h progi. Mõlemad on tegelikult head kuid Rsbots teeb paremini randomeid ja ei misclicki nii palju.

 

abi vaja!!!

 

Ava Run Ram erinevaid, proovi kõigiga läbi(nagu ka megahit mainis).


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aga avasin kõiki ja lööb mulle ühe musta kasti ette ning midagi ei toimu rohkem, äkki win7 jaoks pole see mõeldud vms, ma ei oska seda muudmoodi seletada, sõber kah ei saanud tööle ning tal kah win7. Või on runide jaoks mingit eraldi programmi vaja millega avaks?

 

edit: ja kui ühe runi avan lööb sellise errori ette ja sellise musta kasti lööb igaleühele http://www.upload.ee/files/1117703/Untitled1.png.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tervist!

Pole väga pikka aega bottinud, juba 2 aastat umbes, aga nüüd Free Trade tagasi ja tahaks mõnes oma kasutajast Stakeri aretada.

Et mis bottidega, scriptidega, tasulist tahaks ikka(kindlam vast).

Acc on 100+ ja str 90+

Kus oleks hea ja kiire?

 

:ty


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga avasin kõiki ja lööb mulle ühe musta kasti ette ning midagi ei toimu rohkem, äkki win7 jaoks pole see mõeldud vms, ma ei oska seda muudmoodi seletada, sõber kah ei saanud tööle ning tal kah win7. Või on runide jaoks mingit eraldi programmi vaja millega avaks?

 

edit: ja kui ühe runi avan lööb sellise errori ette ja sellise musta kasti lööb igaleühele http://www.upload.ee/files/1117703/Untitled1.png.html

 

Googeldasin ning soovitati JDK tõmmata.

 

@Taavi - autofighter pro kakleb igalpool. :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Googeldasin ning soovitati JDK tõmmata.

 

@Taavi - autofighter pro kakleb igalpool. :)

Autofighter Pro, aga kelle peal vms? Ja need Rsbots.net vennad ei scammi acce? :D

Ja SW, kunagi kasutasin SoulWarsi, väga ammu, suht hea oli :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga avasin kõiki ja lööb mulle ühe musta kasti ette ning midagi ei toimu rohkem, äkki win7 jaoks pole see mõeldud vms, ma ei oska seda muudmoodi seletada, sõber kah ei saanud tööle ning tal kah win7. Või on runide jaoks mingit eraldi programmi vaja millega avaks?

 

edit: ja kui ühe runi avan lööb sellise errori ette ja sellise musta kasti lööb igaleühele http://www.upload.ee/files/1117703/Untitled1.png.html

 

tõsta botclient C kettale ja siis installi. niimoodi peaks tööle hakkama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Autofighter Pro, aga kelle peal vms? Ja need Rsbots.net vennad ei scammi acce? :D

Ja SW, kunagi kasutasin SoulWarsi, väga ammu, suht hea oli :D

 

Rsbots.net saab juba niigi kõvasti $ authide pealt. Pole neil vaja scammida.

Treenida võid näiteks ghoulides.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kaua päevas umbes bottida ja need ei jookse kinni?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis jama selle rsbot.net bottiga on?

on kellegil veel mingi jama selle botiga ,et kui paned käim ei lähe bott tööle.

ma ei saa aru mul olemas java ja NET Framework 4 peal kõik muud bottid vunkavad see ei vunka.

bot ei loe lihtsalt teatud protsendist enam edasi oota või 15 min midagi ei juhtu!samas vaatasin rsbot.net lehele pole sealgi minkit posti ,et bot oleks maas või katki.

panin siis mõned screenid loodan ,et keegi oskab aitata

 

jama2.png

jama.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis jama selle rsbot.net bottiga on?

on kellegil veel mingi jama selle botiga ,et kui paned käim ei lähe bott tööle.

ma ei saa aru mul olemas java ja NET Framework 4 peal kõik muud bottid vunkavad see ei vunka.

bot ei loe lihtsalt teatud protsendist enam edasi oota või 15 min midagi ei juhtu!samas vaatasin rsbot.net lehele pole sealgi minkit posti ,et bot oleks maas või katki.

panin siis mõned screenid loodan ,et keegi oskab aitata

 

jama2.png

jama.png

 

nii... pane bot niiõelda tööle, aga siis pane see nupp " Bot" kinni . et see värv seal läheks punaseks, ja siis kui rs ära laadinud, siis logi sisse ja pane uuesti tööle. vb aitab see :) mul vähemalt aitas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

.NET frameworki nüüd küll vaja pole boti jaoks. Proovi veebilehitsejaga runescape'i sisse logida. Ise olen tähendanud, et pärast op. süsteemi vahetust on mõtekas esmalt runescape'i ametlikult lehelt korra sisse logida(arvutis on ju tegelt ~200MB RS'i faile) ja siis alles bot tööle panna. Kui see ei aita, siis võid korra "install-windows.bat" ka käima lasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei aita miski ei tea mis jama on!

vahetasin isegi win ära lasin runescape javapeale logisin sisse installisin boti lasin boti tööle ikka sama jama tunne nagu oleks rsbot.net mulle mingi banni pannud,et ei saaks updateda.

teised bottid kõikl vunkavad rsbot.net ei vunka.

mõttetu vaeva nähe tundub mingi kala on sees kas on rsbot.net ban või siisma ei tea mis jama! ei saa teises arvutiskah seda tööle sama update propleem!

ei tea mõttetu jama mingi.ei saa arumis jama on!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.