Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja ost Bongshotilt.

Soovitatud postitused

VIP

Vahepeal tundus seda teemat lugedes, et ILoveJunk'i foorumi kasutajat kasutab see scämmer vms. Sest see vend oli nii üles kruvitud. Ise pole naq üritab aidata inimest kellel jama ja siis mingi lampi hull teema üleval.

Bong, kellele sa proovid muidu helistada ? Sellel tüübile või ta vanematele ? Kui sa seda veel teinud ei ole siis igaksjuhuks kirjuta number Ekspress Hotline juhul kui on liitumisega leping. Kui on siis saad kohe vanemate numbri kah. Ei usu, et sul tuleb selle tüübiga ise rääkides midagi välja. Otse vanemad mängu.

Edu


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vahepeal tundus seda teemat lugedes, et ILoveJunk'i foorumi kasutajat kasutab see scämmer vms. Sest see vend oli nii üles kruvitud. Ise pole naq üritab aidata inimest kellel jama ja siis mingi lampi hull teema üleval.

Bong, kellele sa proovid muidu helistada ? Sellel tüübile või ta vanematele ? Kui sa seda veel teinud ei ole siis igaksjuhuks kirjuta number Ekspress Hotline juhul kui on liitumisega leping. Kui on siis saad kohe vanemate numbri kah. Ei usu, et sul tuleb selle tüübiga ise rääkides midagi välja. Otse vanemad mängu.

Edu

 

Ta helistab kodu telefonile , esialgu loodab vanemateta selgeks teha ning kui nõus pole siis vanemad käiku.

 

Irw, see kes selle acci tagasi võttis on mu klassivend.

Mina, dropurjunk vms ja siis see scammer käime kõik ühes klassis, isegi kui sa acci tagasi saaksid poleks sellest mingit kasu, kuna see vend on veitsa teistmoodi. :D

 

Kuidas siis? Arvad et tõmbab uuesti tagasi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
okei ma i 1 atk u tõeline omanik, ma lasin scammi, ga account on juba müüdud, saan tagastada enda tank rangeri kui vaja.PM mind

Jepp, ongi see sama kes scammis, acci müüs maha ja pakub mingit tanki, mille ta niikuinii tagasi tõmbaks -.-

 

Bong ta lisas su msni ka. heinrich [email:mnveknqs]heim@hotmail.com[/email:mnveknqs] vms..räägi taaga, ehk saad kokkuleppe mingi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saab ka ilma helistamiseta asja ajatud vist :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol on mina ei anna ette sain ka scmmi tre.ee on scmmar scmmi mind tegi mebuks jh pani acci peal reoverid pede tüüb ise on 21a hale ju munn tre.ee on vane pederast

 

sama lugu ostsin tre.ee lt pinni tegi membuks aga pani recoverid peale aga sinna maani on aega et need peale tuleks:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nalja sai.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Türa leitsite ka teema mida bumpida...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.