Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja ost Bongshotilt.

Soovitatud postitused

VIP

Mul ükskord oli nii , et ma müüsin kasutaja 300.- eest , võeti tagasi , mina olin see kes Kompensatsiooni pidi ära tegema. Nii et jah , Bong peab tagasi maksma või pean ära bannima.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul ükskord oli nii , et ma müüsin kasutaja 300.- eest , võeti tagasi , mina olin see kes Kompensatsiooni pidi ära tegema. Nii et jah , Bong peab tagasi maksma või pean ära bannima.

 

Tra siis olen mina see vend kes istub ilma raha ja accita.

100% on proof olemas et mina ei scamminud seda ju, nahhui mina peaks ban saama ?

 

Täiesti närvi ajavad mingid idoodid kes müüvad acc ja kui teine inimene edasi müünud siis tõmbavad tagasi.

JEEE , :S


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõesti olen bongi poolt, ega tema süü see polnud, tema süü oli kes ostis , see oli tema enda vastututus , et ta ostis, ja ära inise nüüd kes scammi sai , seaduse järgi ei tohiks ültse sellise asjaga tegelda, case closed


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Niipalju siis minu üritusest kontakti saada sellega kes acc tagasi võttis...

 

kuradilibursk.PNG


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Samas, on praegu ikkagi bongshot süüdi, ning ta ei ole veel banned..., väga tore foorum tõesti

 

Aga präegu kokkuvõttes scammis ikkagi tema.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma tean toda venda irl.Ütlesin Bongile ,et annaks vaevatasuks 1 pini ,aga ta pole nõus niiet ma ei tee midagi :).

 

Okei, saan acci tagasi kui hästi läheb...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui sa acci müüd pead kindlaks tegema et seda tagasi ei t6mmata. Nii et sa pead tagasi maksma v6i saad bani. Ma imestan seda et sina said sellega mängida tükk aega aga temal vahetati peale 2h pass ära... kokkusattumus?

 

Muidugi ta ju on siin foorumis täiesti olemas ja vaatas kohe kui ma selle maha müüsin.

Aga muidu seda juttu et mina võtsin tagasi pole mõtet ajada... Proof on olemas et tema võttis.

 

Ja kuidas ma saan 100% kindel olla et tüüp ei võta tagasi.

 

Aga präegu tuleb oodata kuni ord1nary räägib tüübiga ja siis peaks acci tagasi saaama.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis selle acci kasutaja nimi olen bong shoti poolt

 

I 1 Atk U


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pane turpi ära, kui kutsub sõbrad siis kutsu ka sõbrad, ma arvan et sellel vennal kuigi sõpru pole, ntx sõber ostab talt bmxi ja tüüp hakkab bmxi müüma, see vend jookseb tema hoovi ja varastab ära, turpi turpi turpi!


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nüüd hakkas ta mingi sõber ilovejunk teemat ajama.

Ütles kui ma talle molli panen kutsub ta sõbrad kuigi me sama vanad , nalja kui palju :D:D.

 

E/// lubas kutsuda oma venna kes hetkel kinni istub.

 

Btw ma ütlesin sa ei saa seda kasutajat iial kätte, sina hakkasid seletama mis sinu teema öö öö ja teemat, btw mu vend ei istu kinni , ta on eeluurimises kohe 6 kuud läbi ja väljas ; )


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain ta kodu numbri.

Homme helistan ja räägin ta emaga või isaga.

Atm ei hakka tülitama, kell 12 juba.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sain ta kodu numbri.

Homme helistan ja räägin ta emaga või isaga.

Atm ei hakka tülitama, kell 12 juba.

 

Seegi hea, ma tean bong et sa pole midagi teinud ning suht sitt on sinult mingi raha küsida tagasi o.O Loodame et saad jutule kellegiga sealt numbrilt siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidugi ta ju on siin foorumis täiesti olemas ja vaatas kohe kui ma selle maha müüsin.

Aga muidu seda juttu et mina võtsin tagasi pole mõtet ajada... Proof on olemas et tema võttis.

 

Ja kuidas ma saan 100% kindel olla et tüüp ei võta tagasi.

 

Aga präegu tuleb oodata kuni ord1nary räägib tüübiga ja siis peaks acci tagasi saaama.

 

selle proofi oleks saanud samahästi ise kah teha..aga poh see

 

Btw ma ütlesin sa ei saa seda kasutajat iial kätte, sina hakkasid seletama mis sinu teema öö öö ja teemat, btw mu vend ei istu kinni , ta on eeluurimises kohe 6 kuud läbi ja väljas ; )

 

miks sa pead üldse scammima? mingi kelbinägu oled? mine ela natuke

 

Maitea mis jura siin aetakse aga Bongshot peaks raha tagasi maksma ja siis ise eelmise müüjaga arveid klaarima mitte vastupidi . Nii oleks reaalne .

 

ega jah olsborn ei pea sittagi tegema, bongshot peab asjad korda ajama mida ta teeb ka juba. loodan et see kelbinägu annab acci tagasi


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

noh bong, mis sai siis? helistasid?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
noh bong, mis sai siis? helistasid?

 

Eip, veel mitte.

10 minuti pärast helistan umbes.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

räägi meile ka siis;)

 

kui helistad siis oled VIST! esimene kes on üldse kunagi helistanud scammerile:P


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
räägi meile ka siis;)

 

kui helistad siis oled VIST! esimene kes on üldse kunagi helistanud scammerile:P

 

Vaevalt esimene olen...

 

Räägin temaga alguses.

Loodan et ta on nii tark et annab acci tagasi ilma et peaksin ta vanematega rääkima.

 

 

////: Putsi, keegi ei võta tal präegu kodus telefoni vastu.

Eile öeldi mulle et ta pidi täna kuhugi järve äärde minema.

Anywayz, proovin varsti uuesti.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.