Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja ost Bongshotilt.

Soovitatud postitused

ilovejunk, ise jubeäge ja kuradi uhke ka et vanem vend vanglas on :D

irw hale.

 

Mida sa pedekas seletad, wannabe mode olid , fafatasid siin ringi nüüd väike äbarik tatt , mine kepi oma hirwe kuskil mujal ,

Ja kui sa oma väikse munni ajuga mõtlema hakkad pole eeluurimine ja vangla sama koht väike värdijas,

Putsi kao minema siit teemast kuradi ebard,


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa pedekas seletad, wannabe mode olid , fafatasid siin ringi nüüd väike äbarik tatt , mine kepi oma hirwe kuskil mujal ,

Ja kui sa oma väikse munni ajuga mõtlema hakkad pole eeluurimine ja vangla sama koht väike värdijas,

Putsi kao minema siit teemast kuradi ebard,

 

 

rahune maha poeg...Siimul õigus. ise elu uhke kah et vanem vend vanglas on(ab)

anna lihtsalt acc tagasi ja asi korras:%


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
rahune maha poeg...Siimul õigus. ise elu uhke kah et vanem vend vanglas on(ab)

anna lihtsalt acc tagasi ja asi korras:%

 

Sa mingi türa nägu peast?? EGA MINU KÄES ACCI POLE, POLE KUNAGI OLNUD, SEE ON MU PMST NAABRI ACC KES ELAB 3 MAJA MINUST EEMAL, KURADI MUNN , JA TÜRA KUS MA OLEN ÖELNUD, ET OLEN UHKE , ET MUL VEND EELUURIMISES ON ? FUCKING KUSENÄGU


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilovejunk ei scamminud , ta lihtsalt kaitseb seda kutti nagu ,et ta poleks midagi teinud.Ta tolle kuti bestikas vms:D.Too heim ei vasta msnis eks ma helistan hiljem talle.Ta vist telfiga netis.

 

Eip , heim palojärvel, aga tal msn on isa tööjuures automat logimise all , kui tal isa tööle läheb ja arvuti käima paneb läheb msn ka käima , ta jätis ükskord isa juures sisse ja nüüd autologin ,

Teda saab täna aind telfi kaudu kätte, peace ,

 

 

EDit// kõik need sitakotid, Ciaagent , siimud jms, kui te midagi ei tee pls shut the fuck up , :ty


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ilovejunk ise üritad siis mingi boss olla mölised siin-.-

Mine närvitse kuskil mujal kõigil ei ole vaja teada mis keppiv kuse nägu sa oled ja muud su teksti.

Mina olen õigluse poolt.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eip , heim palojärvel, aga tal msn on isa tööjuures automat logimise all , kui tal isa tööle läheb ja arvuti käima paneb läheb msn ka käima , ta jätis ükskord isa juures sisse ja nüüd autologin ,

Teda saab täna aind telfi kaudu kätte, peace ,

 

 

EDit// kõik need sitakotid, Ciaagent , siimud jms, kui te midagi ei tee pls shut the fuck up , :ty

 

täitsa närvihaige ja pugeja!!!

mine poe oma emale!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

nagu kusikul ikka harjumuseks kutsub kellegi appi kohe.

Ei suht hale.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Ma kardan jubedalt :(

Aga vähemalt on mul wizard mind bomb ja ma alistan ta!

 

OnTopic ka: Rahune maha, mida sa närveldad ja kaitsed oma scammerist sõpra?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1)Lugesin kõik postid läbi, soo ya sa ilovejunk ikka nii tegija, vend on eeluurimise all ja tal kõvad sõbrad, tead kes sõpru kasutab lampi on ise paras sitakott? sa võid mind nüüd ähvardada/ukse taha tulla ei koti väga, ei karda sinusuguseid debiile.

2)See kes selle acci ostis see peaks raha tagasi saama, nagu manraynor ütles. Tal oli kunagi sama, ostetud acc tõmmati tagasi kui ta maha müüs, ta maksis kohe oma raha ära. See olsborn peaks enda raha kätte saama ja Bongshot sina peaksid ootama enda raha sellelt esimeselt omanikult. Sina olid viimane vastutav acci eest. See ei ole nii ,et ostan mingi acci ja siis müün kohe edasi ja tõmmatakse tagasi ja ütlen, ei tea ei koti mina ei tõmmanud ja mina ei maksa, Kui esimene omanik annab acci/raha tagasi siis annan sulle muidu mitte, sa peaksid kohe raha andma.

 

Txh bye.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
1)Lugesin kõik postid läbi, soo ya sa ilovejunk ikka nii tegija, vend on eeluurimise all ja tal kõvad sõbrad, tead kes sõpru kasutab lampi on ise paras sitakott? sa võid mind nüüd ähvardada/ukse taha tulla ei koti väga, ei karda sinusuguseid debiile.

2)See kes selle acci ostis see peaks raha tagasi saama, nagu manraynor ütles. Tal oli kunagi sama, ostetud acc tõmmati tagasi kui ta maha müüs, ta maksis kohe oma raha ära. See olsborn peaks enda raha kätte saama ja Siim sina peaksid ootama enda raha sellelt esimeselt omanikult. Sina olid viimane vastutav acci eest. See ei ole nii ,et ostan mingi acci ja siis müün kohe edasi ja tõmmatakse tagasi ja ütlen, ei tea ei koti mina ei tõmmanud ja mina ei maksa, Kui esimene omanik annab acci/raha tagasi siis annan sulle muidu mitte, sa peaksid kohe raha andma.

 

Txh bye.

 

Kui sa mind mõtlesid, siis ma ei ole kuidagi seotud selle kasutajaga :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa mingi türa nägu peast?? EGA MINU KÄES ACCI POLE, POLE KUNAGI OLNUD, SEE ON MU PMST NAABRI ACC KES ELAB 3 MAJA MINUST EEMAL, KURADI MUNN , JA TÜRA KUS MA OLEN ÖELNUD, ET OLEN UHKE , ET MUL VEND EELUURIMISES ON ? FUCKING KUSENÄGU

 

sorry, calm down son. ma arvasin et sina scammisid, aga tuleb välja et su bestu hoopis scammis. no ütle talle et ac back

 

 

ilovejunk ise üritad siis mingi boss olla mölised siin-.-

Mine närvitse kuskil mujal kõigil ei ole vaja teada mis keppiv kuse nägu sa oled ja muud su teksti.

Mina olen õigluse poolt.

 

kusenägu mingi uus kuum sõna v?:wink:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Präegu ei võta ka vastu...

Eks ta siis ikkagi on ilmselt seal järve ääres.

 

Kätte ma ta saan, mul pohh kas täna,homme või ülehomme.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida sa pedekas seletad, wannabe mode olid , fafatasid siin ringi nüüd väike äbarik tatt , mine kepi oma hirwe kuskil mujal ,

Ja kui sa oma väikse munni ajuga mõtlema hakkad pole eeluurimine ja vangla sama koht väike värdijas,

Putsi kao minema siit teemast kuradi ebard,

 

Täiesti Pu*sis:D!

This thread made my day.

 

 

Usu mind, kui sa sellist jura mulle ajaks oleks ma su ammu läbi peksnud.

Ma arvan, et ma pole ainuke.

 

Teiseks kuradi ma arvan, et Siim ei pea oma "väikese munni ajuga" mõtlema hakkama, sest tal on seal üleval ka natukene midagi arvatavasti.Vähemalt rohkem, kui sul.No offence Siim.

 

Kõige tipuks on minu arust ülimalt hale see, sa ei suuda ise ennast kaitsta.Ise sa hakkasid siin mölisema ja nüüd kutsud vennad sõbrad appi vms.Vend on raudselt mingi pisivarguse eest kinni.Ma ei imestaks.

 

Kokkuvõtteks oled sa täiesti Fail inimene.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

noh bong, helistasid? räägi meile ka:D


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bongshotist ei arvaks seda..


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bongshotist ei arvaks seda..

 

Ega ta ei scamminudki. MIngi tõestus on olemas 2-3 lehel et mingi "Naaber" scammis orshit


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.