Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Operatsioon : Karistus Chris Kelpile.

Soovitatud postitused

No ma räägin korraldaks poistele teeme ära vol 2. iga lapsevanem on väga nõus et poiss teeb natuke yhiskondliku tööd et pääseda suurest trahvist, samuti olen ka kindel et sellega on nõus kohalik konstaabel. Peksta ega taguda neid ei ole mõtet. Sellega kaasneb endale pigem probleem. Lihtsalt kõigepealt anda vanematele vaadata need postid mida nende "eeskujulik" poeg/tytar siin kirjutanud on, seletada kui suures ulatuses on teostatud varalist ja moraalset kahju ja rahulikult on nad nõus lapse paariks päevaks tööle saatma. Mul võru kandis muide sugulased kes peavad lehmi. Nad ikka midagi välja mõtlevad kui vaja. Ja kõigil nalja kui palju. Ega näiteks nädal fekaali koristada võtab igasuguse kelmuse isu ära, eriti kui me veel sõbrad ka väärt ekskursioonile kutsume. Võib olla kindel et keegi nende kaitseks elusees välja ei astu, kuna see tunduks liiga naljakas vaatepilt millest ei sooviks keegi ilma jääda... Ja uskuge poisid kui ma sellega tegelema hakkan siis ma korraldan selle teile ära ka. Ma olen isegi nõus teie vanematega isiklikult Austraaliast rääkima. (telefoni arve eest loomulikult teete paar tundi lisatööd).. Kaua krt võib see petmine ja varastamine kesta siin..


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu puberteedile ei oskagi kohe midagi vastata:dead:.

 

Ma tahaks näha mis teist suurena saab.Tõsiselt...

Kõik see millega te praegu alustate käib teiega terve elu kaasas.

Teie roppused, teie varastamised, valetamised jne.

 

//

Ja, kui see asi tõesti selle Crissi kohta politseisse läheb, siis

trahv tuleb kokku palju suurem, kui ta scammida jõudis.

Nüüd mõtleme kas see asi oli seda väärt.

 

kust sa tead , et tema just scammis , kuna siin oli värk et keegi manraynor süüdistas seda ABN'i rebaseks aga tuli välja rs24 adminite kaudu et ta ei olnud rebane ja kasutas ainult tema pangakontot raha kätte saamiseks ... mis arvad kui sama on chris kelp'iga ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kust sa tead , et tema just scammis , kuna siin oli värk et keegi manraynor süüdistas seda ABN'i rebaseks aga tuli välja rs24 adminite kaudu et ta ei olnud rebane ja kasutas ainult tema pangakontot raha kätte saamiseks ... mis arvad kui sama on chris kelp'iga ?

 

Sellepärast ongi hea kui asi antaks politseile uurida, kohe saaks täpselt teada kelleni see raha jõudis ja kas/kes pangakontolt siis selle "tööga teenitud" raha kätte sai. Kui te valdaks natukene teemat "arvuti võrgud" siis saaksite selgeks et kõik mida te siin kirjutate salvestatakse kuhugi, teatud ajaks. Ja pangaturvalinte säilitatakse aasta aega. Seda on ka väga lihtne kindlaks teha. Ja isegi kui see (mis iganes selle varga nimi on) on olnud omaarust kaval ja kasutanub mõnda ip muutmis proget vms. Siis Mac aadressi ta vaevalt muutis, ja selle järgi saab juba uurida välja samuti kes kus on. Ja ma ei saa yldse aru mida sa kaitsed neid siin? Las kaitsevad ennast ise. Või avalikult ei julge enam sõna võtta?


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellepärast ongi hea kui asi antaks politseile uurida, kohe saaks täpselt teada kelleni see raha jõudis ja kas/kes pangakontolt siis selle "tööga teenitud" raha kätte sai. Kui te valdaks natukene teemat "arvuti võrgud" siis saaksite selgeks et kõik mida te siin kirjutate salvestatakse kuhugi, teatud ajaks. Ja pangaturvalinte säilitatakse aasta aega. Seda on ka väga lihtne kindlaks teha. Ja isegi kui see (mis iganes selle varga nimi on) on olnud omaarust kaval ja kasutanub mõnda ip muutmis proget vms. Siis Mac aadressi ta vaevalt muutis, ja selle järgi saab juba uurida välja samuti kes kus on. Ja ma ei saa yldse aru mida sa kaitsed neid siin? Las kaitsevad ennast ise. Või avalikult ei julge enam sõna võtta?

 

Kullainimene , politsei ei uuri selliseid asju ... Kui tahad mine politseisse küsi mõne uurija käest vaata mis vastuseks saad , kuna Manraynor räägib siin , et ta tegi avalduse ära , aga ma olen 110% kindel , et see ütlus oli kõigest hirmutamine :/ , sellest asjast jamasid ei tule , see teema tuleks lukku panna !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lp Naine

 

Ehk oleks mõtekam "sina" peale yle minna ja ehk ytleksid oma eesnime mulle, järgmises postis, siis mul tunduvalt lihtsam sinu poole pöörduda. Loomulikult politsei ei uuri selliseid asju niisama. Olen kindel, et meil kõigil on mõni tuttav politseis(vähemalt mul neid kahjuks või õnneks) on päris palju. Nemad uurivad nime järgi vanemate nimed, nende kohta saadetakse päring kes neile internetti pakuvab ja palutakse ip aadressi. (kogu protsess max 10min) ja siis on juba väga lihtne selgeks teha, kes on syydi. Tõenditega nagu ma ka juba eelmises postis mainisin tasuks minna vanemate uksetaha ja pakkuda nädalat tööd eesti põllumajanduses. Niisama jah seda avaldust ei uuri keegi. Juhul kui muidugi kisa ei tee. Politseisse minna ähvardusega me anname asja ajakirjandusse ja mainime et politsei ei tee midagi.. See paneb meie väikese banaanivabariigi politseid imekiiresti tööle(uskuge mind on juba kogemused olemas sellega)

 

Sellega seoses paluks tungivalt Manraynoril saata vastus mulle pm mida politsei vastas selle kohta. Ja kui ei liiguta siis tuleb neid asju korralikumalt ajama hakata. vabandust aga tõesti mul viskas ka närvi yles see pidev varastamine ja valetamine. Olles ise aus töö inimene ja maksumaksija on mul täielik õigus politsei abile. Ja samas teen seda mitte nende tolade pärast kes on yle saanud vaid nende vanemate, kes näevad vaeva ja teenivad ausa tööga raha, andes lapsele taskuraha mis lihtsalt mingi Võru naglade poolt välja petetakse.

 

Kordan veelkord mind ei huvita hetkel kas nende nimi on Criss, Antti, Valdur või mis iganes. Kui asja ajama hakata siis kyll ma need nimed kõik saan ja nendega tegeletakse. (seaduse piires loomulikult)

 

Lugupidamisega,

Madis


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Just, vaielge vaielge, muud eestlased ju ei oska.

Ma ei ole ka pühak vaidlemise poole pealt, kuid siin on seda 23 lehte juba.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Just, vaielge vaielge, muud eestlased ju ei oska.

Ma ei ole ka pühak vaidlemise poole pealt, kuid siin on seda 23 lehte juba.

 

Need 23 lk on siin asja eest, ma loodan et ka sina saad aru, et midagi järelikult tuleb siin ette võtta. Või on see sinu meelest normaalne et 3(need suuremat 3 petist, neid on muidugi rohkem) teenivad enda sissetulekut sinu foorumikaaslastelt raha välja pettes, ma olen siin nyyd vaadanud ja summad mis on välja petetud on ikka räiged.(need kõik on võimalik pangas kindlaks täpselt teha, uurides konto väljavõtet) Aga summad siin mitmetes tuhandetes juba, 300 sinna, 200 sinn jne. Kokku tuleb hea summa juba, sitema auto saaks selle raha eest juba. Ma tahan isiklikult seda politseid näha kes ytleb nemad ei tegele sellega. Summad mida lapsevanemad siin välja peavad käima on ju meeletud, ja kuidas need inimesed võtavad yldse õiguse kedagi selliselt petta. Nendega tuleb tegeleda, vaieldes, kakeldes, jne. Muidu see jama siin ei lõpe.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lp Naine

 

Ehk oleks mõtekam "sina" peale yle minna ja ehk ytleksid oma eesnime mulle, järgmises postis, siis mul tunduvalt lihtsam sinu poole pöörduda. Loomulikult politsei ei uuri selliseid asju niisama. Olen kindel, et meil kõigil on mõni tuttav politseis(vähemalt mul neid kahjuks või õnneks) on päris palju. Nemad uurivad nime järgi vanemate nimed, nende kohta saadetakse päring kes neile internetti pakuvab ja palutakse ip aadressi. (kogu protsess max 10min) ja siis on juba väga lihtne selgeks teha, kes on syydi. Tõenditega nagu ma ka juba eelmises postis mainisin tasuks minna vanemate uksetaha ja pakkuda nädalat tööd eesti põllumajanduses. Niisama jah seda avaldust ei uuri keegi. Juhul kui muidugi kisa ei tee. Politseisse minna ähvardusega me anname asja ajakirjandusse ja mainime et politsei ei tee midagi.. See paneb meie väikese banaanivabariigi politseid imekiiresti tööle(uskuge mind on juba kogemused olemas sellega)

 

Sellega seoses paluks tungivalt Manraynoril saata vastus mulle pm mida politsei vastas selle kohta. Ja kui ei liiguta siis tuleb neid asju korralikumalt ajama hakata. vabandust aga tõesti mul viskas ka närvi yles see pidev varastamine ja valetamine. Olles ise aus töö inimene ja maksumaksija on mul täielik õigus politsei abile. Ja samas teen seda mitte nende tolade pärast kes on yle saanud vaid nende vanemate, kes näevad vaeva ja teenivad ausa tööga raha, andes lapsele taskuraha mis lihtsalt mingi Võru naglade poolt välja petetakse.

 

Kordan veelkord mind ei huvita hetkel kas nende nimi on Criss, Antti, Valdur või mis iganes. Kui asja ajama hakata siis kyll ma need nimed kõik saan ja nendega tegeletakse. (seaduse piires loomulikult)

 

Lugupidamisega,

Madis

 

Nimi on mul "Robert Gridin" , elan ka võrus (31KMvõrust väljas) aga ma ei tea neid anttisid ja chrisse , anttist olen kuulnud , et ta kinni istunud , chris pidavat üldse olema vaälismaal . rohkem ma nendest ei tea , eriti ei usu , et chris kelp mängib runescape kuna ta vend käis mu klassis ja küsisin , vastuseks sain EI.

Manraynor on küll kõva mees mentiminemisega , ise kodus praegu või maal huiteab mis koht tal veel on , vb sai nii palju nikku , et sai rabanduse .

seda asja on suht mõtetu menti anda kuna mendid ei tee midagi , good luck ainult , ma olen 100% kindel , mul parim sõber istub 15 aastat veel vangis , ta teab rohkem mentidest kui teie siin kokku ma arvan , see manraynori jura on täielik bullshit ? ta on nagu ment siin mingi uurija vms , ime et ta veel doktor või arst ei ole ja pealkirja ei muudaks "Veel 1 Süst Chris Kelp'ile" , no mida asja see veel oleks ? nagu praegu pealkiri , "operatsioon ?" no manraynor osta endale elu see antti räägib tõtt üleval teemas , müüb ta küll neid RsBots authe aga ta ei või , antti võib manraynorile sellega keerata sellise jama või kes iganes siit foorumist kuna tõde on avaldatud ja manraynoril ei ole siit õnneks pääsu , õnneks ütlen sellepärast , et oli mul ka siin konto aastal 2007 kuni reisil olles banni sain , eks ma tegin uue konto siis uurisin asja ja leidsin sellise asja nagu : "manraynor bannis paljusid täna kuna ta kaotas runes mingi suure summa asju!"

Manraynor on ka scammer , sain temalt 50.- aastal 2007-2008 üle ! Mõelge ennem kui siin teemas midagi kirjutate , võrru ärge ronige siin on hullemad kui tallinnas .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jätke ta hing rahule.Ise olete lollid,et varguse ohvriks langete.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nimi on mul "Robert Gridin" , elan ka võrus (31KMvõrust väljas) aga ma ei tea neid anttisid ja chrisse , anttist olen kuulnud , et ta kinni istunud , chris pidavat üldse olema vaälismaal . rohkem ma nendest ei tea , eriti ei usu , et chris kelp mängib runescape kuna ta vend käis mu klassis ja küsisin , vastuseks sain EI.

Manraynor on küll kõva mees mentiminemisega , ise kodus praegu või maal huiteab mis koht tal veel on , vb sai nii palju nikku , et sai rabanduse .

seda asja on suht mõtetu menti anda kuna mendid ei tee midagi , good luck ainult , ma olen 100% kindel , mul parim sõber istub 15 aastat veel vangis , ta teab rohkem mentidest kui teie siin kokku ma arvan , see manraynori jura on täielik bullshit ? ta on nagu ment siin mingi uurija vms , ime et ta veel doktor või arst ei ole ja pealkirja ei muudaks "Veel 1 Süst Chris Kelp'ile" , no mida asja see veel oleks ? nagu praegu pealkiri , "operatsioon ?" no manraynor osta endale elu see antti räägib tõtt üleval teemas , müüb ta küll neid RsBots authe aga ta ei või , antti võib manraynorile sellega keerata sellise jama või kes iganes siit foorumist kuna tõde on avaldatud ja manraynoril ei ole siit õnneks pääsu , õnneks ütlen sellepärast , et oli mul ka siin konto aastal 2007 kuni reisil olles banni sain , eks ma tegin uue konto siis uurisin asja ja leidsin sellise asja nagu : "manraynor bannis paljusid täna kuna ta kaotas runes mingi suure summa asju!"

Manraynor on ka scammer , sain temalt 50.- aastal 2007-2008 üle ! Mõelge ennem kui siin teemas midagi kirjutate , võrru ärge ronige siin on hullemad kui tallinnas .

 

 

Lp Robert enne kui sa postitad loe läbi kõigepealt mida sa kirjutad. Kuidas see lause saab olla loogiline?

 

aga ma ei tea neid anttisid ja chrisse , anttist olen kuulnud , et ta kinni istunud , chris pidavat üldse olema vaälismaal . rohkem ma nendest ei tea , eriti ei usu , et chris kelp mängib runescape kuna ta vend käis mu klassis ja küsisin , vastuseks sain EI.

 

Nagu ei tea Crissi aga kysisid kas ta mängib runescape?

 

Olgu see selleks. Kas su parim sõber istub kinni võõra identiteedi varguse pärast? Kahtlen sügavalt , selleks et 15a saada pidi ta tegema midagi hullemat. Ja tema teab uurijaid? Olles vanglas oli ta sulle telefonikõne kaugusel, seletasid teema lahti ja kohe ytles et keegi ei uuri? Kahtlen ka sygavalt selles.

 

Eesti on paraku tulblisti parandanud oma virtuaalkuritegude osakonda. Jah nad ei teeks tõesti midagi kui summad oleks 100-200 kr aga nendel on juba summad tuhandetes kroonides. Sa ära võrdle seda nii et osteti rsi kasutaja. Siin tulevad mängu siiski e-kaubanduse seadused. Me omame pere firmat Balti Mediamonitooring ehk quum võid olla kindel et ma olen nende seadustega kursis kuna ka meil on e-pood, kosmeetika valdkonnas isegi eesti nr 1! Antud juhtum siiski kajastub isikuvaralise kuriteoga. Lihtsamalt seletades on nii et ytleme sina ostad endale mobiil telefoni, osta.ee-st ja maksad ära ja telefoni sa kätte ei saa. Samamoodi antakse asju politseisse ja uuritakse.

 

Ja kui politseist öeldakse et me ei uuri, siis ma lasen ennast panna ajutiseks foorumi kaasomanikuks, ja kirjutan ise. Kyll nad siis uurima hakkavad. Kuna foorumi omanikel on täielik õigus minna politseisse ja öelda meie foorumis on vargad ja on juba väljka petnud suuri summasid. (suuri summasid see on suhteline mõiste ja usu ma kirjutan sinna et 50 kr on ka minu jaoks suur summa), samuti saab siis kahtlusalusele määrata rahatrahv foorumi maine kahjustamise eest. Selline parakrahv on ka olemas et te teaksite.

 

Te lihtsalt olete nii ennast täis ja kuna keegi ei ole veel uurinud, siis olete kindel et asja ei uurita. Aga kunagi tuleb esimene kord ja siis on pill pika ilu peale. Ja lisaks trahvile peavad nemad ka maksma oma varaliselt tehtud kahju kinni.

Ja lisaks sellele, olles kriminaalselt karistatud ei saa te elusees elamisluba Usasse, Austraaliasse jne. Austraaliasse ei saa vist isegi turistiviisat, aga ma võin eksida.

Tööd on raskem leida kuna siis on juba plekk kyljes jne. Ja kogu see sama vaid paari tuhande kr eest... On see siis normaalne?

 

 

 

Ja ma rõhutan veelkord, ma ei syydista hetkel kedagi, ma promon paneme pead kokku ja uurime välja kes 100% syydi on ja siis võtame liistule. Võin teile käsi sydamel lubada et teie võru sõpru mina ei karda. Mul on ka igalpool sõpru, aga normaalsed inimesed panevad sõpradega pidu ja on chillid, mitte ei kasuta neid oma julgeolekuhuvides ära.

 

Jätke ta hing rahule.Ise olete lollid,et varguse ohvriks langete.

 

Hing on tal rahulik olnud kyll ja kyll, enam ei jäta.

 

 

Madis


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lp Robert enne kui sa postitad loe läbi kõigepealt mida sa kirjutad. Kuidas see lause saab olla loogiline?

 

 

 

Nagu ei tea Crissi aga kysisid kas ta mängib runescape?

 

Olgu see selleks. Kas su parim sõber istub kinni võõra identiteedi varguse pärast? Kahtlen sügavalt , selleks et 15a saada pidi ta tegema midagi hullemat. Ja tema teab uurijaid? Olles vanglas oli ta sulle telefonikõne kaugusel, seletasid teema lahti ja kohe ytles et keegi ei uuri? Kahtlen ka sygavalt selles.

 

Eesti on paraku tulblisti parandanud oma virtuaalkuritegude osakonda. Jah nad ei teeks tõesti midagi kui summad oleks 100-200 kr aga nendel on juba summad tuhandetes kroonides. Sa ära võrdle seda nii et osteti rsi kasutaja. Siin tulevad mängu siiski e-kaubanduse seadused. Me omame pere firmat Balti Mediamonitooring ehk quum võid olla kindel et ma olen nende seadustega kursis kuna ka meil on e-pood, kosmeetika valdkonnas isegi eesti nr 1! Antud juhtum siiski kajastub isikuvaralise kuriteoga. Lihtsamalt seletades on nii et ytleme sina ostad endale mobiil telefoni, osta.ee-st ja maksad ära ja telefoni sa kätte ei saa. Samamoodi antakse asju politseisse ja uuritakse.

 

Ja kui politseist öeldakse et me ei uuri, siis ma lasen ennast panna ajutiseks foorumi kaasomanikuks, ja kirjutan ise. Kyll nad siis uurima hakkavad. Kuna foorumi omanikel on täielik õigus minna politseisse ja öelda meie foorumis on vargad ja on juba väljka petnud suuri summasid. (suuri summasid see on suhteline mõiste ja usu ma kirjutan sinna et 50 kr on ka minu jaoks suur summa), samuti saab siis kahtlusalusele määrata rahatrahv foorumi maine kahjustamise eest. Selline parakrahv on ka olemas et te teaksite.

 

Te lihtsalt olete nii ennast täis ja kuna keegi ei ole veel uurinud, siis olete kindel et asja ei uurita. Aga kunagi tuleb esimene kord ja siis on pill pika ilu peale. Ja lisaks trahvile peavad nemad ka maksma oma varaliselt tehtud kahju kinni.

Ja lisaks sellele, olles kriminaalselt karistatud ei saa te elusees elamisluba Usasse, Austraaliasse jne. Austraaliasse ei saa vist isegi turistiviisat, aga ma võin eksida.

Tööd on raskem leida kuna siis on juba plekk kyljes jne. Ja kogu see sama vaid paari tuhande kr eest... On see siis normaalne?

 

 

 

Ja ma rõhutan veelkord, ma ei syydista hetkel kedagi, ma promon paneme pead kokku ja uurime välja kes 100% syydi on ja siis võtame liistule. Võin teile käsi sydamel lubada et teie võru sõpru mina ei karda. Mul on ka igalpool sõpru, aga normaalsed inimesed panevad sõpradega pidu ja on chillid, mitte ei kasuta neid oma julgeolekuhuvides ära.

 

 

 

Hing on tal rahulik olnud kyll ja kyll, enam ei jäta.

 

 

Madis

mu sõber andis ühele rotile nuga , simple n easy , asi selline et ära hakka oma härrasmehe juttu ajama see on mõtetu kuna see teema ei arene politseisse

 

SELLE TEEMA VÕIKS LUKKU PANNA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mu sõber andis ühele rotile nuga , simple n easy , asi selline et ära hakka oma härrasmehe juttu ajama see on mõtetu kuna see teema ei arene politseisse

 

SELLE TEEMA VÕIKS LUKKU PANNA!

 

Härrasmehe juttu?? See et ma olen võõrastega viisakas(erinevalt sinust) näitab kodust kasvatust ja õiget maailma vaadet. Minu meelest võiks sinu lukku panna ja teemat edasi arendada inimestega kes on otseselt seotud asjaga. Sina väidad et sinu sõber teab kõike kyberkuridegudest kuna "ta andis mingile rotile nuga" siis ma arvan sa eksid mees.

 

Madis


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule see ei ole ikka minigi mobiiltelefoni vargus see on runescape !

Kas tõesti ei vaadate Scammerite teema alla kui keegi midagi ostma hakkab.

Tõsiselt see on teie enda viga et langesite scammeri ohvriks ja nüüd halate oma raha pärast.

Ma ei kaitse Chris,Anttit,Revot,Estonit,Hannot,Kenti,Kristjanit jpm, aga ikkagi mõtelge natuke kui midagi ostma hakkate,eriti runescape asju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule see ei ole ikka minigi mobiiltelefoni vargus see on runescape !

Kas tõesti ei vaadate Scammerite teema alla kui keegi midagi ostma hakkab.

Tõsiselt see on teie enda viga et langesite scammeri ohvriks ja nüüd halate oma raha pärast.

Ma ei kaitse Chris,Anttit,Revot,Estonit,Hannot,Kenti,Kristjanit jpm, aga ikkagi mõtelge natuke kui midagi ostma hakkate,eriti runescape asju.

 

Vargus on vargus, olgu see mobiiltelefon, raha või ISEGI Runescape raha vms ja neid tuleb karistada. See ei ole oma viga kui teilt varastatakse siiski on see varga syy. Ja kui 1 korra võtad liistule siis teised hakkavad ka mõtlema mis saab kui vahele jäävad. Hetkel olen ma siin tulbi pool aastat vaadanud kuidas naglalt petetakse raha välja ja see on KA KURITEGU! mis peab saama karistatud. Kui te neid siin kaitsete ja olete kindel et midagi ei juhtu siis hakkab juhtuma.

 

Madis


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mu sõber andis ühele rotile nuga , simple n easy , asi selline et ära hakka oma härrasmehe juttu ajama see on mõtetu kuna see teema ei arene politseisse

 

SELLE TEEMA VÕIKS LUKKU PANNA!

 

Lähtudes sinu õigekirjast ja täiesti mõttetust tekstist julgen ma kahelda, kas su sõber sinust endast palju erineb.

Ja sina oled täiesti ebaintelligentne tänavalaps. Ja sorry, aga sa julged HOOBELDA oma sõbraga, kes istub 15 aastat kinni?

 

//Muidugi ma saan aru ja mõisten täielikult, et raske lapsepõlv võib olla ajendiks sinu ja sinu sõprade sellisele käitumisele ja kui see nii tõesti on siis anna andeks.

Lihtsalt pole ilus siin selliste asjadega hoobelda, või siis üldse sõna võtta.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tahad näha kui naglalt petetakse ?

mine Hinnavaatlus seal pannakse ikka pleisse , läpakaid ja arvuteid rotti ;)

 

 

OT :

 

Igalpool varastatakse, HVs 90% juhtumitest jõuab politseisse ning enamus juhtudel saadakse raha tagasi nii, et ühe sõnaga seal rottimine ei tasu ära ( seal enamus kasutajaid täiskasvanud kes käivad tööl seega kui neilt rottitakse, siis nad tegelevad probleemiga, Vahvlis enamus alaealised kes pole kunagi palgatööl käinud seega kui neilt mingi kasutaja ostmisel raha ära varastatakse, siis jäetakse asi sinna paika kuna nad ei oska raha väärtustada.). Ning kahjuks enamus vargaid on arvamusel, et see on mingi RS poh ju, et lasen mingi nolgi üle kuna see nii kui nii pole kuritegu. Kahjuks on see arvamus vale, see on kuritegu ja selle eest on ka omad karistused. Oma jagu süüd on selle arvamuse tekkimisel ka see, et enam vähem ühtegi scammerit pole RS raha/accoundi/pini scammimise eest politseisse antud seega arvatakse, et mingit karistust ei saagi. Loodetavasti Manraynor jõuab kunagi politseisse ja Chris Kelp saab oma karistuse kätte.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

scammereid võib palju olla aga no kammoon, kui see kelp or wdf siin koguaeg kõikki yle lasknud on siis ofc , aga kui mingi tyyp laseb kellegi yle, varastab 50 eeku no kammooon sellise asja pärast tõesti pole mõtet menti minna.

 

Endalgi oli ammu siin yks acc myygiks , aga sain mingile tyybile acci myydud 4500eegu eest (oli aeg kui ehad accid maksid, mitte naq praegu) ning kõik oli okey, siis mingi aeg tuli mulle kiri ilmuda menti jne. tuli välja, et ta varastas selle raha emalt ning ema läks menti, sest laps valetas, et tema ei varastanud. Raha tagasi ei maksnud, sest polnud minu syy, acc jäi neile, kuigi laps enam rs kunagi vist mängida ei tohtinud :D

 

Ning mult on scammitud paar tonni, läksin menti, tyybid said yhiskondliku tööd 300H

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sooviks küsida et miks aind Chris Kelp?Kui neid scammereid on niipalju ju :D

Lolled.arvate et hävitate yhe scammeri ära et teised siis ei scammi enam ?

 

Éi me hävitame 1 ära siis juba sellega vähemalt 30% scammeritest kindlasti kaovad ära. Eriti mulle meeldis Sparky ytlus:

Vahvlis enamus alaealised kes pole kunagi palgatööl käinud seega kui neilt mingi kasutaja ostmisel raha ära varastatakse, siis jäetakse asi sinna paika kuna nad ei oska raha väärtustada

 

Just täpselt tegelikuses mitte ei varastata neilt vaid nende vanematelt. Ma olen täiesti veendunud et kui nende vanemad ka teaksid et mingi Criss vms on nende lapse raha varastanud siis see asi nii ei jääks. Ja sellepärast oleksgi väga vaja et see avaldus tehtaks. Sest kui politsei tõesti ytleb et me ei tegele sellega siis mu enine klassiõde töötab sl õhtulehes. Ma olen veendunud et kui piisavate tõenditega minna tema jutule, siis kirjutatakse päris lahe artikkel. Mille tagajärjel kindlasti hakatakse asja uurima, kuigi ma olen täiesti veendunud et kui kirjutada piisavalt hea avaldus politseisse hakatakse ilma selleta ka uurima asja. Summad on juba päris korralikud siin. Ja nagu enne mainisin 1 debiili võtad maha siis teised taanduvad. see on nagu kaklemine V***lastega. 1 niidad maha teised jooksevad.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
manraynor ikka sul kedagi ei karista

 

 

vittugi sa käisid mendis , annan su ise menti siin isikuandmete avaldamise eest + mendi mängimise eest , oled kõva detektiiv siin jah ? tule võrru peksan sul rotil hambad kurku türa mine aja oma avalduse juttu mujale , sa sitt ei julge mentti minnagi , sa ei tule oma toauksestgi välja elad emakulul , situd mängid rs ja magad , muud sa ei tee , võta suhu kid , mul pohhuj et sa 18 , türa paugu saad oled siruli kuradi jebaala , mingid kõvad netihiirod ka siin lubavad autodega võrru tulla no davaj jebaala kari türa kus te rotid olete nüüd kõik mis sa arvad et siin te räägite et ma nüüd mingi netihiiro jah , türa hui olengi tahad tõestan oma sõnu saame faceTOface kokku türa peksan su ära kah rotipoeg nahhuj , kõva mees oled et valetad siin et tegid avalduse ime kara ütlen sulle , käisin mendis uurija juures(oli tegemist seal) ja küsisin juhuslikult kas chris kelp'i kohta avaldust on tehtud kuskil maakonna politseis , vastus tuli muidugi ei kuigi sain vastuse päev hiljem , VSO , KOKKUVÕTTES ; SA EI TEINUD SEDA AVALDUST ROTIPOEGMANTARAY , MA NIKUN SU EMA SU ÕDE MAITEA SU KOERA SINULE ANNAN SUHU JOBI LASEN SILMA ET SA VITT ENAM RUNET EI MÄNGIKS JA SIIN FOORUMIS WANNABE KÕVAT MEEST EI MÄNGIKS , MINE TÖÖLE TAUN TÜRA TEENI AUSALT RAHA MITTE SIIN LASEN FAKEWEBCAM'IGA RSBOTS.NET AUTHE ÜLE , KYLE UURIB PRAEGU SEDA ASJA ET SIIN VAHVLIS MÜÜAKSE FAKING AUTOPRO SCRIPTE , KUIGI EI VÕIKS MÜÜA , KIRJUTASIN TA VAATAS soul TEEMAT JA SINU TEEMAT JA TA LUBAS HILJEMALT 1 KUU JOOKSUL NEED AUTHID DISABLED TEHA , GOOD FIGHT NIGGER , SELLEEEST SAADGI SINA SIIT BANNED , ARVAN ET SÜÜDISTUSI TULEB SULLE SITAKS , ARVAN ET SIND TULEB PAREM VARSTI MENTI ANDA , NUSSID ISE NÄKKU , OMA VITSAD PEKSAVAD MANTARAYNOR VÕI HUITEAB MIS KALA SA OLED NAHHUJ LIIGA PALJU RSI TEEB SULLE PAHA KIDDO , NIHHUJA MA VÕIN SIIA SITAKS VEEL KIRJUTADA SEE ON LIHTSALT NALJAKAS MILLINE SA OLED IRL SAOLED KA NAGU MINGI LUUSER , JA AITAH ÜHELE INIMESELE KELLELT MA SAIN SINUST PILDI :) VÄGA LUUSERI MOODI VENNIKE OLED , MA ARVAN ET MIND NÄEKSID HAKKAKSID SÕNADE PEALE JUBA NUTMA , DAM I LIKE CAPS LOCK , FUCK IT NIGGER , OOTAN JUBA SEDA FUNNY DAY'D KUNA SA BANNED SIIT FOORUMIS SAAD MEGA MÕNUS , SIIS FOORUM TAASTUB ENAMVÄHEM NORMAALSEMAKS ILMA SINUTA OLI KUNAGI SIIN IKKA POOLE VAIKSEM , TGLT EI TOHIKS SA ISE MODERAATORGI OLLA KUNA SA OLED ISE KA VANA SCAMMER RÄÄGI INIMESTELE KEDA SA SIIT FOORUMIST JA RS24.EE'ST OLED ÜLE LASKNUD , PALJU SEE SUMMA OLI ? 2500-3000 EEK NAGU MA VÄLJA UURISIN ROHKEM INIMESI EI LEINUD KEDA SA ÜLE OLED LASKNUD , SITT KORISTA OMA SCAMMERI JÄLJED ENNEM KUI MODEKS HAKKAD , ENYWAY SEDA PROOFI MA SIIN FOORUMI OMANIKULE EI HAKKA NÄITAMA , VAID MA OOTAN KUNI NEED RSBOTS.NET AUTHID KÕIK DISABLED MIS SA OLED TELLINUD JA SIIS OOTAN SINU BANNI SAAMIST :) PÄRIS KENA SUMMAKE TULEB SIIT SUL KAS TAGASI MAKSTA VÕI VANGIS ISTUDA VÄIKE LUUSER , JUMAL KÜLL SA SURED VANGIS ESIMESE NÄDALAGA MAHA , ISTUD 1 NÄDAL KARANTIINIS 8'S PÄEV TULEB SUL JUBA JUBEHULL PÄEV SUL TUSTRIIDATAKSE KÕIK ASJAD ÄRA ESITEKS , ÕHTUL ON DUSS SEAL SAAD VEEL KOTTE KA , LOODAN ET JÕUAD IKKA JÕHVI VANGLASSE SEAL TUTVUSED MUL SEES KUNA ISE SEAL OLNUD NORMAALSELT , LASEN SULLE LIHTSALT TAHA PANNA , TEAN PAARI HOUMIT KES SEDA VALMIS TEGEMA JA PÄRAST SELLEEEST ISTUMA LIHTSALT KARTSAS ÜKSINDA ~1 KUU , NOJAH SITU PIHKU MANTARAYNOR JA IME TÜRRI JEBAALA VARSTI VANGIS TULEN SIND VB VAATAMA KA , O SHIT , VAATAMINE 1 TUND ON 200 EEK , HUI RAISKANGI SU PEALE RAHA , OSTAN PAREM LITISE VIRU TÕMBAN END UMBE , SUL VAST ELU POLE JA EI TEA ALKOHOLI MAITSESTGI MIDAGI , SITAKS KIRJUVIGU KÜLL TULI AGA JAH 5 KLASSIHARIDUST TOITAB!

 

 

ma olen siis A.B.N. aka Antti , PEACE

 

kyle.png

 

Keegi viitas ja mõtlesin nalja pärast üle vaadata. Bla kuidas ma naerda sain. Mul on sittaks paljudes kohtades minu Aadress üleval olnud , ole mees ja tule ja näita kui kõva sa oled nii nagu kirjeldad?

Ning arvad et oled vanglas olnud teeb sinust Kõva mehe? Rohkem näitab et seda et sa ei sobi siia ühiskonda.

Pealegi ma tegin avalduse TALLINNAS , MITTE VÕRUS!

 

Ning sa veel lollim kui ma arvasin , rsbot authid lased Bannida? MA OLEN EDASIMÜÜJA SA IMBETSIIL! MA OSTAN KODUKALT NEED JA ANNAN EDASI! SEE SAMA MIS ON SÕBRAKAUDU OSTMINE JA TÄIESTI LUBATUD! MA EI MÜÜ NEID MIDA ENNEM KASUTATUD ( Kuigi juba teinud enda 4 isikliku omaga ja siiamaani ei ole midagi juhtunud ). Hangi Elu ütlen ära kohe.

 

P.S Ma käin tööl , mul vähemalt 9 inimest võivad kinnitada ja 1 on Superman foorumist. Peace out motherfucker.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.