Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Operatsioon : Karistus Chris Kelpile.

Soovitatud postitused

Nii , ma elan ka võrus , tean nii Reimo Rebast kui ka Chris Kelp'i .

Kumbgi neist ei mängi runescape , nende pangakontot kasutatakse niisama moodi nagu mina kasutan Reimo Rebase oma , aga mul on omad eesmärgid , MA ei lase kedagi üle ma pole mingi brainer või mis iganes , Manraynor kui sa võtad selle Chris Kelp asja üles viid menti EDU.EE sulle , FAILID 100% ja ma naeran ka selle peale , ma ei saa aru tüüp on praegu itaalias vanematega ja te ajate mingit asja et tema laseb üle , Manyranor nüüd vb bannib mind või mis ? Eks ootab ja näeb kas siit tuleb mingi suur teema veel :/ !

 

Tee omale konto siis ehk? Ma arvan ka, et keegi laseb oma kontot täiesti NIISAMA kasutada, eriti mingite pettuste jaoks. A.B.N tundub jutult nagu need chrisid ja rebased...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nii , ma elan ka võrus , tean nii Reimo Rebast kui ka Chris Kelp'i .

Kumbgi neist ei mängi runescape , nende pangakontot kasutatakse niisama moodi nagu mina kasutan Reimo Rebase oma , aga mul on omad eesmärgid , MA ei lase kedagi üle ma pole mingi brainer või mis iganes , Manraynor kui sa võtad selle Chris Kelp asja üles viid menti EDU.EE sulle , FAILID 100% ja ma naeran ka selle peale , ma ei saa aru tüüp on praegu itaalias vanematega ja te ajate mingit asja et tema laseb üle , Manyranor nüüd vb bannib mind või mis ? Eks ootab ja näeb kas siit tuleb mingi suur teema veel :/ !

nahhui sa oma kontot ei kasuta ? Ära nüüd hakka alama, et sul koodikaart kadunud või ei tea pw. Kõik saab ilust pangast kätte. Sellepärast ka arvatakse et sa Reimo rebane. vbla oledki. dno.

Edu teile selle ahvi menti viimisel.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleks reegel et Scammerite kaitsmine on reeglite vastane ja saaks neid bannida , siis ma seda teen. Ning A.B.N , sa ole vait , ma bännisin sind ära kui siia liitusid , ma ei tea mis imekombel unban said , aga ma ei viitsinud uurida ja jätsin sinna paika. Niipalju kui mäletan , oled sina Reimo Rebane , Võiksin sind praegu ka ära bannida.

 

Igatahes Mine rs24 ka , seal ka VÄÄÄGA PALJUD kinnitavad et ta scammer. Imbetsiil.

 

Erm , sain unbanned kuna tegin proof et ma pole reimo rebane ja kui kinni istusin oli tulnud rebase kontole suured summad , mina olin vanglas mul paberid olemas tahad näha sina ka vb , mina juba näitasin kellegile ...

 

Jajah, tubli poiss. Kappa korraks dice.ee või rs24.ee ning leiad sealt "mitmeid" teemasi Chris Kelpi ning tema cros_735 vist oli? Isegi kirjuta googlesse ja sa leiad, nii et ära aja.

 

dice.ee ma ip banned sealt juba üle aasta irv :/ Põhjus spämm

 

Tee omale konto siis ehk? Ma arvan ka, et keegi laseb oma kontot täiesti NIISAMA kasutada, eriti mingite pettuste jaoks. A.B.N tundub jutult nagu need chrisid ja rebased...

 

Kuna ma kinni istunud trahve saanud igastasjade eest siis pole ma neid raatsinud maksta ja pangakonto teen endale siis on nii et raha peale tuleb sinna siis kohe kohtutäitur võtab selle raha ära :) , kui sa midagi ei tea pea oma suu k tnx pls

 

nahhui sa oma kontot ei kasuta ? Ära nüüd hakka alama, et sul koodikaart kadunud või ei tea pw. Kõik saab ilust pangast kätte. Sellepärast ka arvatakse et sa Reimo rebane. vbla oledki. dno.

Edu teile selle ahvi menti viimisel.

 

Pole endal kontot , käib sinugakohta sama vastus nagu BlaaZ'ile , kontot pole kuna trahvid on mul mingi 35 tonni ja 50 tonni vahel , konto teen ja raha peale läheb siis kohe kohtutäitur eemaldab selle raha sealt ja võibolla isegi laseb pangakonto sulgeda :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nahhui sa oma kontot ei kasuta ? Ära nüüd hakka alama, et sul koodikaart kadunud või ei tea pw. Kõik saab ilust pangast kätte. Sellepärast ka arvatakse et sa Reimo rebane. vbla oledki. dno.

Edu teile selle ahvi menti viimisel.

 

Sina oled ka meil väga suur spämmer siin foorumis ja netihiiro kui sul midagi tarka pole öelda siis mida sa mölised tühja!Kas asi puutub sinusse on ta sind üle lasknud ja kui ta kedagi üle laseks siis miks keegi teda msn ei lisa või ei räägi et saadaks raha tagasi mida te ajate mingit mendi jama ja sõna ment teil on siin juba karistatav.Kui te olete nii kõvad tapjad ja peksjad siis miks pole tegusid nähtud.Revod Dead või kes see scammer veel Võrust on ta on palju rohkem üle lasknud kui see Chris ja palju rohkem on tal kasutajaid olnud siin Foorumis kui Chrissil aga miks tema kohta ei tehta teemasid ? Sest et manraynori arvad et Menraynor ehk tema faker on Chris Kelp ja tahab teha nii et ta saaks karistada.Manraynor sa oled küll väga jutukas ja su jutust on aru saada et paistad olevat ka väga suur tegude vend.Ja nagu ma lugesin oled sa 18 ka juba.Ja sinul peaks aru olema peas juba võta enda auto kui sul see on ja lenda Võrru lahenda silmast silma see teema ära, või kardad ? Äkki saad vastu hambaid selle eest ? Või äkki sa kardad tulla võrru sest et sinul ei käi sellest tatikast jõud üle ? Loen teie teksti ja naera,mingi Runescape.Igal pool on teemad selle Chris Kelbi , Reimo Rebase , Kent Liivaste , Maikel Traat , Rasmus Sendor , Revo Pihu või pilahk või mis ta oligi.Kulla inimesed miks te ei vaata neid teemasid siis kui te ostate midagi kas tõesti on raske vaadata msn üle korraks kui lisab teid keegi msn-i.Ma arvan ,et moderaatorid ei lisa teid ju niisama neil peab põhjus olema . Alati küsige kus te mu msn saite ja laske alati saata Privaatsõnum et kontrollida kas on ikka vastav isik see kes sulle teatud asja müün,olgu see kas Runescape kasutaja,member pin vms, kas tõesti on raske teil kontrollida ?? Ja minuarust on see teie viga rohkem et te ei kontrolli neid asju..Kui te kontrolliksite neid asju siis ei saaks paljud inimesed üle ka ju.Täiesti enda lohakus.Ja kas keegi müüb teile selliseid kasutajaid nii odavalt nagu scammerid müüvad ?? Ei müü ju mõtelge ise ka natuke ennem kui midagi ostma hakkate..Ja ma tean et nüüd ma saan banni et kaitsen ''scammereid'' vms.Aga lihtsalt enne kui te midagi ostma hakkate võiksite ise ka midagi teha et mitte petta saada.Olete küll kõik väga suure suuga ja kõva iseloomuga siin foorumis..aga aidake teisi ka natuke,vaadake kui palju teid siin on , võiksite siis mõne kasuliku teema teha seoses scammimisega et paljud inimesed veel petta ei saaks.No mis sellest et üks scammer näiteks vähemaks jäi ?? Neid tuleb aina juurde,ja ise levitate neid scammimis nippe ka,Fake panga pildid,Fake msn-id jms.Ja sina Imelik igalpool sa ainult kommenteerid ja oled.Rahune maha räägi ilusti mida sa pead närvi minema iga asja peale kohe ja sõimama,nagu üks vend ütles siin et ''Chris sure vähki ära jms'' aga teate seda et kui soovid teisele s*tta siis tuleb see endale kõik tagasi.*

 

By:Timo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jajah, tubli poiss. Kappa korraks dice.ee või rs24.ee ning leiad sealt "mitmeid" teemasi Chris Kelpi ning tema cros_735 vist oli? Isegi kirjuta googlesse ja sa leiad, nii et ära aja.

 

Lugesin need teemad läbi aga oled sa vaadanud ka kuna need tehtud on ?

Ja sina signatuuri tegija või vana signatuuri mesiter mis see asi sinusse puutub?Oled sa temalt üle saanud et sa targutad siin ? Võiksid parem aidata inimesi et paljud enam üle ei saaks..Sest usu mind neid scammereid tuleb aina juurde..Tuleb veel uusi nippe kuidas petta ja kuidas paremini teistelt raha saada.Niiet teie asemel ma teeksin parem teemasid juurde kus on kõikide nende fake msn-d kes on scammreid jms.Ja jagage neid nippe vähem kuidas scammida..siis on neid scammereid ka vähem

 

By:Timo

 

Kunagi oli siin kasutaja Evert kellelt ta lasi üle 1200.-, Evertil on loodetavasti ka tõestus veel olemas...

 

Ega sina ka puhaspoiss pole lasid kasutaja ''Koidu'' , kui täpselt mäletan siis 1500kr-ga üle..Ja pole siiamaani seda tagasi andnud,ainult lubad ja lubad.ÄRa seleta niipalju kui ise oled ka patune !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina oled ka meil väga suur spämmer siin foorumis ja netihiiro kui sul midagi tarka pole öelda siis mida sa mölised tühja!Kas asi puutub sinusse on ta sind üle lasknud ja kui ta kedagi üle laseks siis miks keegi teda msn ei lisa või ei räägi et saadaks raha tagasi mida te ajate mingit mendi jama ja sõna ment teil on siin juba karistatav.Kui te olete nii kõvad tapjad ja peksjad siis miks pole tegusid nähtud.Revod Dead või kes see scammer veel Võrust on ta on palju rohkem üle lasknud kui see Chris ja palju rohkem on tal kasutajaid olnud siin Foorumis kui Chrissil aga miks tema kohta ei tehta teemasid ? Sest et manraynori arvad et Menraynor ehk tema faker on Chris Kelp ja tahab teha nii et ta saaks karistada.Manraynor sa oled küll väga jutukas ja su jutust on aru saada et paistad olevat ka väga suur tegude vend.Ja nagu ma lugesin oled sa 18 ka juba.Ja sinul peaks aru olema peas juba võta enda auto kui sul see on ja lenda Võrru lahenda silmast silma see teema ära, või kardad ? Äkki saad vastu hambaid selle eest ? Või äkki sa kardad tulla võrru sest et sinul ei käi sellest tatikast jõud üle ? Loen teie teksti ja naera,mingi Runescape.Igal pool on teemad selle Chris Kelbi , Reimo Rebase , Kent Liivaste , Maikel Traat , Rasmus Sendor , Revo Pihu või pilahk või mis ta oligi.Kulla inimesed miks te ei vaata neid teemasid siis kui te ostate midagi kas tõesti on raske vaadata msn üle korraks kui lisab teid keegi msn-i.Ma arvan ,et moderaatorid ei lisa teid ju niisama neil peab põhjus olema . Alati küsige kus te mu msn saite ja laske alati saata Privaatsõnum et kontrollida kas on ikka vastav isik see kes sulle teatud asja müün,olgu see kas Runescape kasutaja,member pin vms, kas tõesti on raske teil kontrollida ?? Ja minuarust on see teie viga rohkem et te ei kontrolli neid asju..Kui te kontrolliksite neid asju siis ei saaks paljud inimesed üle ka ju.Täiesti enda lohakus.Ja kas keegi müüb teile selliseid kasutajaid nii odavalt nagu scammerid müüvad ?? Ei müü ju mõtelge ise ka natuke ennem kui midagi ostma hakkate..Ja ma tean et nüüd ma saan banni et kaitsen ''scammereid'' vms.Aga lihtsalt enne kui te midagi ostma hakkate võiksite ise ka midagi teha et mitte petta saada.Olete küll kõik väga suure suuga ja kõva iseloomuga siin foorumis..aga aidake teisi ka natuke,vaadake kui palju teid siin on , võiksite siis mõne kasuliku teema teha seoses scammimisega et paljud inimesed veel petta ei saaks.No mis sellest et üks scammer näiteks vähemaks jäi ?? Neid tuleb aina juurde,ja ise levitate neid scammimis nippe ka,Fake panga pildid,Fake msn-id jms.Ja sina Imelik igalpool sa ainult kommenteerid ja oled.Rahune maha räägi ilusti mida sa pead närvi minema iga asja peale kohe ja sõimama,nagu üks vend ütles siin et ''Chris sure vähki ära jms'' aga teate seda et kui soovid teisele s*tta siis tuleb see endale kõik tagasi.*

 

By:Timo

 

 

Kuule tatt, online oled jah suur "HERO" ... pigem hoia oma plõks kinni kui sellest ilma jääda ei taha :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja sinu jutust ma järeldan, panid tarka panid, et kõik netihiirod ja meie teeme valesti, siis käsid peksa andma minna? Toob see raha tagasi? Parem antku menti, saab raha tagasi ning ehk teinepool veel karistadagi. Ja mis kuradi signade tegemine siia puutub, kurat, ma pole oma 6 kuud teinud enam, lammas.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lugesin need teemad läbi aga oled sa vaadanud ka kuna need tehtud on ?

Ja sina signatuuri tegija või vana signatuuri mesiter mis see asi sinusse puutub?Oled sa temalt üle saanud et sa targutad siin ? Võiksid parem aidata inimesi et paljud enam üle ei saaks..Sest usu mind neid scammereid tuleb aina juurde..Tuleb veel uusi nippe kuidas petta ja kuidas paremini teistelt raha saada.Niiet teie asemel ma teeksin parem teemasid juurde kus on kõikide nende fake msn-d kes on scammreid jms.Ja jagage neid nippe vähem kuidas scammida..siis on neid scammereid ka vähem

 

By:Timo

 

 

 

Ega sina ka puhaspoiss pole lasid kasutaja ''Koidu'' , kui täpselt mäletan siis 1500kr-ga üle..Ja pole siiamaani seda tagasi andnud,ainult lubad ja lubad.ÄRa seleta niipalju kui ise oled ka patune !

 

 

K0iduga on ammu probleemid lahendatud, ning mina ei droppinud vms tema 160m

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sina oled ka meil väga suur spämmer siin foorumis ja netihiiro kui sul midagi tarka pole öelda siis mida sa mölised tühja!Kas asi puutub sinusse on ta sind üle lasknud ja kui ta kedagi üle laseks siis miks keegi teda msn ei lisa või ei räägi et saadaks raha tagasi mida te ajate mingit mendi jama ja sõna ment teil on siin juba karistatav.Kui te olete nii kõvad tapjad ja peksjad siis miks pole tegusid nähtud.Revod Dead või kes see scammer veel Võrust on ta on palju rohkem üle lasknud kui see Chris ja palju rohkem on tal kasutajaid olnud siin Foorumis kui Chrissil aga miks tema kohta ei tehta teemasid ? Sest et manraynori arvad et Menraynor ehk tema faker on Chris Kelp ja tahab teha nii et ta saaks karistada.Manraynor sa oled küll väga jutukas ja su jutust on aru saada et paistad olevat ka väga suur tegude vend.Ja nagu ma lugesin oled sa 18 ka juba.Ja sinul peaks aru olema peas juba võta enda auto kui sul see on ja lenda Võrru lahenda silmast silma see teema ära, või kardad ? Äkki saad vastu hambaid selle eest ? Või äkki sa kardad tulla võrru sest et sinul ei käi sellest tatikast jõud üle ? Loen teie teksti ja naera,mingi Runescape.Igal pool on teemad selle Chris Kelbi , Reimo Rebase , Kent Liivaste , Maikel Traat , Rasmus Sendor , Revo Pihu või pilahk või mis ta oligi.Kulla inimesed miks te ei vaata neid teemasid siis kui te ostate midagi kas tõesti on raske vaadata msn üle korraks kui lisab teid keegi msn-i.Ma arvan ,et moderaatorid ei lisa teid ju niisama neil peab põhjus olema . Alati küsige kus te mu msn saite ja laske alati saata Privaatsõnum et kontrollida kas on ikka vastav isik see kes sulle teatud asja müün,olgu see kas Runescape kasutaja,member pin vms, kas tõesti on raske teil kontrollida ?? Ja minuarust on see teie viga rohkem et te ei kontrolli neid asju..Kui te kontrolliksite neid asju siis ei saaks paljud inimesed üle ka ju.Täiesti enda lohakus.Ja kas keegi müüb teile selliseid kasutajaid nii odavalt nagu scammerid müüvad ?? Ei müü ju mõtelge ise ka natuke ennem kui midagi ostma hakkate..Ja ma tean et nüüd ma saan banni et kaitsen ''scammereid'' vms.Aga lihtsalt enne kui te midagi ostma hakkate võiksite ise ka midagi teha et mitte petta saada.Olete küll kõik väga suure suuga ja kõva iseloomuga siin foorumis..aga aidake teisi ka natuke,vaadake kui palju teid siin on , võiksite siis mõne kasuliku teema teha seoses scammimisega et paljud inimesed veel petta ei saaks.No mis sellest et üks scammer näiteks vähemaks jäi ?? Neid tuleb aina juurde,ja ise levitate neid scammimis nippe ka,Fake panga pildid,Fake msn-id jms.Ja sina Imelik igalpool sa ainult kommenteerid ja oled.Rahune maha räägi ilusti mida sa pead närvi minema iga asja peale kohe ja sõimama,nagu üks vend ütles siin et ''Chris sure vähki ära jms'' aga teate seda et kui soovid teisele s*tta siis tuleb see endale kõik tagasi.*

 

By:Timo

 

Oi räägid nagu vana tark ise " Soovid teistele sitta siis tuleb endale tagasi." , Siis sa peaksid teadma et kõik scammitud raha tuleb sulle tagasi ja Palju karmimalt. Mind ei koti mida sina arvad , sul puudu sõnaõigus ja ma võin VABALT ANDA OMA AADRESSI SULLE , TULE ANNA ISE KEREPEALE KUI TAHAD JA ARVAD ET SUUDAD! Miks mina ei tule? Sellepärast et mina tegelen seaduslikult , mitte omakohusega , sest seda on teada mis omakohus võib tähendada , ning kui juhtub et sa peksadgi mind läbi , ma kaeban su niisuure summa eest kahjutasu et maksad eluaeg , tappad mind siis saad Aastaid vanglakaristuse ja sinu Elu on persses kuna läheks Arhiivi , Saaksid minu käest peksa , siis ma ütlen et oli Enesekaitse ja näitaks tõestusi and Shit. Mul on juba kõik tagamaad endale ära Kindlustatud , mina võidan , sa mitte. Petisest Alaealine raisk.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Anna menti jah

Siin aasta või 2 tagasi oli mul sama teema

Mingine tont lasi kõvasti siin mehi üle ja teenis raha

Suht nalja mees oli pani enda sõbra tanki ka veel kõik raha läks sõbra arevele sõber ei saanud ise ka aru mis toimub kui asi mendis oli.

Rapla politsei oli see ka ju seal sisi elas

Aga jah ment helistas siis mulle ja teistele kellelt oli raha üle lasknud ja esitas küsimusi jne

Nädal hiljem oli raha mul kontol tagasi ja kõik läks hästi mis sellest scammerist sai seda ei oska õelda

Muidugi see protsess võtab oma aja ka kui kaua mendid uurivad jne aga jah piisavalt tõestust jne siis 100% raha saad tagasi kõik mis sinu kontolt temale läinud on

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Õige Manraynor palun mine vaata Riigiteatajast mis on identiteedi vargus!!!

Palun

See on kui kasutasb 100% sinu andmeid aga kui tema kasutas msn menraynor see on juba keegi teine isik,see ei ole identiteedi vargus...riigiteatajas kõik olemas...Kui tema kasutas sinu nime ja isikukood nt pangakonto avamisel ja siis scammimise see vot on vargus aga see msn puhas jama....see menraynor on hoopis teine isik..

 

Kas sinuarust on nt Mari ja Muri kah identiteedi vargus?et Mari võib minna menti ja Muri identiteedi pärast avalduse teha??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õige Manraynor palun mine vaata Riigiteatajast mis on identiteedi vargus!!!

Palun

See on kui kasutasb 100% sinu andmeid aga kui tema kasutas msn menraynor see on juba keegi teine isik,see ei ole identiteedi vargus...riigiteatajas kõik olemas...Kui tema kasutas sinu nime ja isikukood nt pangakonto avamisel ja siis scammimise see vot on vargus aga see msn puhas jama....see menraynor on hoopis teine isik..

 

Kas sinuarust on nt Mari ja Muri kah identiteedi vargus?et Mari võib minna menti ja Muri identiteedi pärast avalduse teha??

 

poh ju, pekske lihtsalt see kelbinägu kasti.

msnis rääkisin taga natuke, sõimasin kelbinäoks. läks päris närivi

btw no warn plox


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja nahhui sina siin tarkutad varsi saad banned ka kuradi scammeri kaitsja

 

Õige Manraynor palun mine vaata Riigiteatajast mis on identiteedi vargus!!!

Palun

See on kui kasutasb 100% sinu andmeid aga kui tema kasutas msn menraynor see on juba keegi teine isik,see ei ole identiteedi vargus...riigiteatajas kõik olemas...Kui tema kasutas sinu nime ja isikukood nt pangakonto avamisel ja siis scammimise see vot on vargus aga see msn puhas jama....see menraynor on hoopis teine isik..

 

Kas sinuarust on nt Mari ja Muri kah identiteedi vargus?et Mari võib minna menti ja Muri identiteedi pärast avalduse teha??

 

tyra sa oled ikka nii kuradi freaking taun lol tal on sarnane nimi ja poltseise saab anda ta kuna meil on proofe et ta väidab et ta on manrayor ehk õige se on põhimõtteliselt isikukopeerimine ja seda saab menti anna sellega tulevad trahvid suured ja kolded :dead:

 

sa kuradi piraadi saast peaks siit banned saama ta ainult kaitseb ja õigustab scammeried raudselt on ise ka üks kuradi freaking scammer piraat minue upu ära nüüd ja sure ära nagu teised piraadid !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Õige Manraynor palun mine vaata Riigiteatajast mis on identiteedi vargus!!!

Palun

See on kui kasutasb 100% sinu andmeid aga kui tema kasutas msn menraynor see on juba keegi teine isik,see ei ole identiteedi vargus...riigiteatajas kõik olemas...Kui tema kasutas sinu nime ja isikukood nt pangakonto avamisel ja siis scammimise see vot on vargus aga see msn puhas jama....see menraynor on hoopis teine isik..

 

Kas sinuarust on nt Mari ja Muri kah identiteedi vargus?et Mari võib minna menti ja Muri identiteedi pärast avalduse teha??

 

Kui loll saab keegi olla?

Kurat loe Identiteedi varguste kohta ja saad aru et inimesed räägivad et on Üks inimene , aga lasevad raha või mida iganes saata teisele , kuna leiavad mingi "Vabanduse" et ei saa õigele kanda/teha or w/e. Praegu on sama asi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja nahhui sina siin tarkutad varsi saad banned ka kuradi scammeri kaitsja

 

 

 

tyra sa oled ikka nii kuradi freaking taun lol tal on sarnane nimi ja poltseise saab anda ta kuna meil on proofe et ta väidab et ta on manrayor ehk õige se on põhimõtteliselt isikukopeerimine ja seda saab menti anna sellega tulevad trahvid suured ja kolded :dead:

 

sa kuradi piraadi saast peaks siit banned saama ta ainult kaitseb ja õigustab scammeried raudselt on ise ka üks kuradi freaking scammer piraat minue upu ära nüüd ja sure ära nagu teised piraadid !

 

tatikas vali sõnu ja austa teisi liikmeid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et need tüübid, kes räägivad, et kasutavad teiste kontosi üldse on jama. Vaat see ABN või keegi kasutab Reimo Rebase kontot, milleks? Miks ta ise endale pangakotot ei tee? Siis mõned nädalad tagasi tegi veel ise teema kus õnniteles Reimo Rebast ja väidab, et Reimo Rebane on tema sõber või midagi? Ei usu eriti, kes teeks sõpra niimodi maha?

Ja Chris Kelp ma loodan, et sa saad sellised trahvid kaela, et sa ei julge enam kunagi kedagi scammida ja ära arva, et sa nii puhtalt pääsed selle varastatud rahaga.Lase, lase inimesi üle, saad 10-ne kordselt tagasi.

Aga keegi võiks nüüd proofe kah postitada mitte mingit pläma ajada, et see tüüp pääseb puhtalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Järjekordne warn tuleb, aga okey.

Miks ta ise endale pangakotot ei tee?

 

 

Kuna ma kinni istunud trahve saanud igastasjade eest siis pole ma neid raatsinud maksta ja pangakonto teen endale siis on nii et raha peale tuleb sinna siis kohe kohtutäitur võtab selle raha ära :) , kui sa midagi ei tea pea oma suu k tnx pls

 

 

(Mitte, et ma üritaksin scammerit kaitsta, anna ta menti, oma süü Kelbil, kui ta laseb oma pangakontoga scammida, kuigi jah, ta ilmselt ise scammibki).


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sina oled ka meil väga suur spämmer siin foorumis ja netihiiro kui sul midagi tarka pole öelda siis mida sa mölised tühja!Kas asi puutub sinusse on ta sind üle lasknud ja kui ta kedagi üle laseks siis miks keegi teda msn ei lisa või ei räägi et saadaks raha tagasi mida te ajate mingit mendi jama ja sõna ment teil on siin juba karistatav.Kui te olete nii kõvad tapjad ja peksjad siis miks pole tegusid nähtud.Revod Dead või kes see scammer veel Võrust on ta on palju rohkem üle lasknud kui see Chris ja palju rohkem on tal kasutajaid olnud siin Foorumis kui Chrissil aga miks tema kohta ei tehta teemasid ? Sest et manraynori arvad et Menraynor ehk tema faker on Chris Kelp ja tahab teha nii et ta saaks karistada.Manraynor sa oled küll väga jutukas ja su jutust on aru saada et paistad olevat ka väga suur tegude vend.Ja nagu ma lugesin oled sa 18 ka juba.Ja sinul peaks aru olema peas juba võta enda auto kui sul see on ja lenda Võrru lahenda silmast silma see teema ära, või kardad ? Äkki saad vastu hambaid selle eest ? Või äkki sa kardad tulla võrru sest et sinul ei käi sellest tatikast jõud üle ? Loen teie teksti ja naera,mingi Runescape.Igal pool on teemad selle Chris Kelbi , Reimo Rebase , Kent Liivaste , Maikel Traat , Rasmus Sendor , Revo Pihu või pilahk või mis ta oligi.Kulla inimesed miks te ei vaata neid teemasid siis kui te ostate midagi kas tõesti on raske vaadata msn üle korraks kui lisab teid keegi msn-i.Ma arvan ,et moderaatorid ei lisa teid ju niisama neil peab põhjus olema . Alati küsige kus te mu msn saite ja laske alati saata Privaatsõnum et kontrollida kas on ikka vastav isik see kes sulle teatud asja müün,olgu see kas Runescape kasutaja,member pin vms, kas tõesti on raske teil kontrollida ?? Ja minuarust on see teie viga rohkem et te ei kontrolli neid asju..Kui te kontrolliksite neid asju siis ei saaks paljud inimesed üle ka ju.Täiesti enda lohakus.Ja kas keegi müüb teile selliseid kasutajaid nii odavalt nagu scammerid müüvad ?? Ei müü ju mõtelge ise ka natuke ennem kui midagi ostma hakkate..Ja ma tean et nüüd ma saan banni et kaitsen ''scammereid'' vms.Aga lihtsalt enne kui te midagi ostma hakkate võiksite ise ka midagi teha et mitte petta saada.Olete küll kõik väga suure suuga ja kõva iseloomuga siin foorumis..aga aidake teisi ka natuke,vaadake kui palju teid siin on , võiksite siis mõne kasuliku teema teha seoses scammimisega et paljud inimesed veel petta ei saaks.No mis sellest et üks scammer näiteks vähemaks jäi ?? Neid tuleb aina juurde,ja ise levitate neid scammimis nippe ka,Fake panga pildid,Fake msn-id jms.Ja sina Imelik igalpool sa ainult kommenteerid ja oled.Rahune maha räägi ilusti mida sa pead närvi minema iga asja peale kohe ja sõimama,nagu üks vend ütles siin et ''Chris sure vähki ära jms'' aga teate seda et kui soovid teisele s*tta siis tuleb see endale kõik tagasi.*

 

By:Timo

Tooohooo ,kus nüüd tuli tark välja. Sa oled ka ägeda arusaama, ma soovitan teisel teha oma konto ja paned mingi spämmi joru .

7Postitust päevas on ikka väga suur summa. Tõsine fail oled.

Situ prilli .


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et need tüübid, kes räägivad, et kasutavad teiste kontosi üldse on jama. Vaat see ABN või keegi kasutab Reimo Rebase kontot, milleks? Miks ta ise endale pangakotot ei tee? Siis mõned nädalad tagasi tegi veel ise teema kus õnniteles Reimo Rebast ja väidab, et Reimo Rebane on tema sõber või midagi? Ei usu eriti, kes teeks sõpra niimodi maha?

Ja Chris Kelp ma loodan, et sa saad sellised trahvid kaela, et sa ei julge enam kunagi kedagi scammida ja ära arva, et sa nii puhtalt pääsed selle varastatud rahaga.Lase, lase inimesi üle, saad 10-ne kordselt tagasi.

Aga keegi võiks nüüd proofe kah postitada mitte mingit pläma ajada, et see tüüp pääseb puhtalt.

 

kuule jebaala mida sa ajad et ma tegin teema reimo rebasest , kuradi prill osta suuremad luubid , ma tegin teema revodead'ist , tema on mu enemy ja teda vihkan kui teda tahab keegi menti anda saab minu käest infi , thats all , ta ise ukse peale ei tule kodus pidevalt kui ma selle revo ise kätte saaks annaks talle vastu hambaid ja kõvasti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma ei viitsi siin ise ka spammima hakkata , kui hakkate kaitsma või ka süüdistama scammimisega , SIIS AINULT PROOFIGA. Kui ei , ma panen ISIKLIKULT 5p Warn igaühele kes spammib , ehk 5p warn = 24h , kui on juba 5 ja veel 5 tuleb , siis 7 days!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.