Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Operatsioon : Karistus Chris Kelpile.

Soovitatud postitused

Homme lähen teen avalduse ära , Reedel helistasin nii KAPOsse kui ka Politseisse , sain infot , et mida teha. Niipalju ütlen et neid huvitas Identiteedivargus rohkem kui Interneti kaudu raha petmine.

 

mina toetan sind igati kui saan abiks olla siis ütle ^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain kasutaja tagasi nüüd ootan manray sinu poolt mis sai? mina tahan tõsiselt kohale minda ja venda hirmutada veidi:) mul auto olemas seega transpordi muret ei oleks. + Kui politsei hakkab tegema midagi siis ma esitan kaas süüdistuse raha petmises.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nonii, manray, räägi mis juhtus:P?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei postitanud vahepeal kuna olin ära ja busy.

 

Igatahes ma läksin ja küsisin neilt paar asja ( peamine oli see , et saan rääkida inimesega kes tegeleb sellise asjaga et saan Detailselt infot anda ) ning ma ei teinud avaldust täna. See kellega ma rääkima pean , see tuleb Kolmapäeval Idaprefektuuri ja siis ma teen selle ära. Chris Kelp , sa said 2 päeva rahus aega , aga ära ei unusta ma seda.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Manraynor, palun ära unusta, lisada ka rahalist vargust ja minu kasutaja varastamist. See on sammuti teise inimese usaldus kasutaja ära kasutamine, ehk ta kasutas täielikult minu idenditeeti ju. Lisa mind kindlasti sinna. Olen osavõtja kahe käega.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui loll saab keegi olla?

Kurat loe Identiteedi varguste kohta ja saad aru et inimesed räägivad et on Üks inimene , aga lasevad raha või mida iganes saata teisele , kuna leiavad mingi "Vabanduse" et ei saa õigele kanda/teha or w/e. Praegu on sama asi.

 

Identiteedivarguse alla peaks minema küll kui inimene (chris kelp) kasutab väga sarnast msni, ning teise inimese msn aadressi enda msni nimena.

asdfghjklöä.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis sellest asjast saanud üldse on?


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis siis saanud nüüd sellest asjast on?

 

Ei tea, loodan, et keegi ikka tegeleb sellega.

 

Lugesin ka siin neid postitusi vms, Chris Kelp või mingi Rebane .

 

Tooksin kohe välja yhe lause >

appi , ma olen süütum kui peni ... :/

ja veel taolisi lauseid, mis on iga pika texti lõpus.

 

Kunagi uurisin mingit psyholoogia värki googlest kooli jaoks ja tulin kokkupuutesse mingi "inimese mentaalse kartusega" vms.

 

Et otse välja yeldes, too scammer kardab juba seda mis talle on yeldud ja tegu ei ole enam vanema isikuga kui 14-17, sest muul juhul ta tunnistaks, et ta ei muretse asjast nii palju. Xd

 

Ma ei ole 100% kindel oma postituses, kuid seda ma olen lugenud ^^

 

Et pmt selle tyybiga ei tohiks olla raskusi kui Face-To-Face asi käiku läheb.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Olin Haige + Maal

 

Igatahes ma tegin avalduse ära , nad uurivad ja küsisin et kas teised võiksid ka teha , et oleks suurem võimalus ta kätte saada ja suurem karistus , pmst jah soovitati. Kõik kes temalt üle saanud koos tõestusega , TEHKE NÜÜD AVALDUS! Siis on suurem võimalus et uurivad ja kui määratakse karistus , et saab suurema summa!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Varsti tuleb vastust politseist: Kahjuks meil polnud piisavalt materjali ,et seda asja edasi uurida, ja ongi kõik, Nii enamasti juhtub, uskuge mind, te võite sinna menti minna, aga vähesed kes viitsivad teha, hiljuti kuskil räägiti kus mentidel võeti palka vis tmaha või võetakse ning politsei töölised või mingi kõrgem tüüp politseis ütles ,et kui nendelt võetakse palka maha, siis nemad teevad kehvemalt tööd, neilt võetakse palka maha, mis sa arvad ,et nad viitsivad sul mingit neti gängsterit taga ajada kes on 15-16 aastane jõnglane? see on haruldus, usu mind 97% saad vastuse kus öeldakse ,et kahjuks ei saanud midagi teha kune puudub piisav info, nende tavaline vastus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Varsti tuleb vastust politseist: Kahjuks meil polnud piisavalt materjali ,et seda asja edasi uurida, ja ongi kõik, Nii enamasti juhtub, uskuge mind, te võite sinna menti minna, aga vähesed kes viitsivad teha, hiljuti kuskil räägiti kus mentidel võeti palka vis tmaha või võetakse ning politsei töölised või mingi kõrgem tüüp politseis ütles ,et kui nendelt võetakse palka maha, siis nemad teevad kehvemalt tööd, neilt võetakse palka maha, mis sa arvad ,et nad viitsivad sul mingit neti gängsterit taga ajada kes on 15-16 aastane jõnglane? see on haruldus, usu mind 97% saad vastuse kus öeldakse ,et kahjuks ei saanud midagi teha kune puudub piisav info, nende tavaline vastus.

 

Las proovivad. Ma isiklikult bannin 24h-ks inimese kes ütleb mulle et ma vähemalt ei PROOVINUD teha midagi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Varsti tuleb vastust politseist: Kahjuks meil polnud piisavalt materjali ,et seda asja edasi uurida, ja ongi kõik, Nii enamasti juhtub, uskuge mind, te võite sinna menti minna, aga vähesed kes viitsivad teha, hiljuti kuskil räägiti kus mentidel võeti palka vis tmaha või võetakse ning politsei töölised või mingi kõrgem tüüp politseis ütles ,et kui nendelt võetakse palka maha, siis nemad teevad kehvemalt tööd, neilt võetakse palka maha, mis sa arvad ,et nad viitsivad sul mingit neti gängsterit taga ajada kes on 15-16 aastane jõnglane? see on haruldus, usu mind 97% saad vastuse kus öeldakse ,et kahjuks ei saanud midagi teha kune puudub piisav info, nende tavaline vastus.

 

Tehtakse küll,ma ju ütlesin,üks poiss kirjutas emaga koos avalduse väites et ma lasin teda üle,ma tõin tõendeid e. msn logi ja mulle ei tehtud midagi.

Nad leiavad selle Chrisi ma arvan jah,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Varsti tuleb vastust politseist: Kahjuks meil polnud piisavalt materjali ,et seda asja edasi uurida, ja ongi kõik, Nii enamasti juhtub, uskuge mind, te võite sinna menti minna, aga vähesed kes viitsivad teha, hiljuti kuskil räägiti kus mentidel võeti palka vis tmaha või võetakse ning politsei töölised või mingi kõrgem tüüp politseis ütles ,et kui nendelt võetakse palka maha, siis nemad teevad kehvemalt tööd, neilt võetakse palka maha, mis sa arvad ,et nad viitsivad sul mingit neti gängsterit taga ajada kes on 15-16 aastane jõnglane? see on haruldus, usu mind 97% saad vastuse kus öeldakse ,et kahjuks ei saanud midagi teha kune puudub piisav info, nende tavaline vastus.

 

arvata on tra, mul isal varastas mingi pederast eile öösel vist ratta ära, andsime avalduse küll sissej ms aga ma ei usu et need fatz0rid midagi teavad, putsi nad ei tee mitte sittagi


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kunagi ammu lasin chris kelpile üle :D

 

sest ta lasi ennem mult üle ja siis ta lisas teise msniga mind ja lasin üle ta :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.