Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie kõige piinlikumad olukorrad?

Soovitatud postitused

Mai tea ei tule nagu eriti meelde, aga mingi kooli Sügis kontsert oli ja siis ma pidin mingi 5 salmise luuletuse lugema ja suht nagu 2 salmi unusid ära, siis mingi ise nagu suht ropu suuga ja siis automaatselt ütlesin "Kurat!", pärast sain õpetajalt teada, et ütlesin rsk :D

 

Oh jummal Kll :D , Lahja veel , Ma ropendan klassis millal tahan :D , Koguaeg , keegi tagant vms nügib siis mul ikka , Fuck you lits vms :D , Kui ei oska siis putsi kll :D , Ja vahest ikka kõvahäälega :D ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eriti selliseid olukordi pole olnud, aga ehk aasta tagasi olime semudega grossi poes, ma ainukesena selge peaga, & teised nii sodid, kui vähegi olla andis ja siis hakkasid vennad mingi kümnekesti poes ''reivima'', kui waka waka käis, laulsid kaasa ka, & siis ma olin oma kaines olekus seal nagu wtf?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Polnud just eriti piinlik, aga pigem veidi koomiline. Läksime paar aastat tagasi ühe tüdrukuga Pirita randa viina kummutama, võtsime telgi kaasa, et jääme ööseks. Panime hüti püsti, kui päeval kell 2 lõpuks ärkasime ja pea telgist välja panime, olid kõik paljaste riistadega. Ära minnes läksime mööda sildist, mis andis teada, et tegemist on nudistide alaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ütlesin ühele alles tutavaks saanud tüdrukule naljaga : Kas ema pole sind siis õpetanud?

Ta vastas :Mul polegi ema.

 

-_-


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuslap, tean seda tunnet :(


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz

jooksime klassikaaslastega suurest munamäest alla , siis oli räige hoog .. tulid trepid astusin trepile ja käisin käna nii et lendasin ja veeresin alla õpsi ja tüdrukute ette täpselt . :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Klassivend suutis matemaatika eksami ajal 2 korda pikka ja peenikest lasta. Terve saal naeris pärast teist korda :D

Ei kujuta ette ka mis tunne see võis olla.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

By Orcut: TEISTE ÖELDUD PIINLIKUD OLUKORRAD EI TOHI OLLA LISATUD ENDA SIGNATUURIDE ALLA! AITÄH!

Juba tegin seda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik on juhtunud mittekaines olekus... :D

1. No eks täis peaga saanud igast veiderdusi tehtud... Mõnda veel mäletan... Näiteks magasin poolpaljalt kuskil metsas ja roopisin mingi 8 korda enda tüdruku ees ja pärast sai kiriku ees nats prayd tehtud.

2. Kusesin turu juures auto ukselingi peale... omanik läks just autost välja ja kuhugi panka vist ning tagasi tulles nägi kuidas ma oma püksid üles kerisin ja minema tõmbasin.... loodan et ta ei puutunud seda ukselinki pärast.... :D

3. Ükskord jälle siis täis peaga olin kaubamaja ees jälitanud mingit vanameest ja kallistasin teda lõpuks, arvates et ta oli jõuluvana....

Pole küll nii piinlikud kui mõnel, kuid siiski... minu jaoks piinlikud momendid. :D


kid4kibble.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Sõber jooksis palja peen*sega auras basseini... suht Fail:D

Siiamaani naljakas mõelda sellepeale:D.Mutt ütes mulle, et poiss mis sa paljalt siin siblid, mine pane ikka püksid jalga:D.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kust tead, et sinust räägin?:D

Äkki räägin Dimkast? :D:D:D

Prod olete:)

Dima pani samamoodi we?:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma arvan et siis kui jääga pikali k2ind. a vanas koolis yhel talvel peaukse juures oli mingi purjus vanamees ja ukse ees oli haigelt libe tyyp k2is 1 kord pikali mingi tyyp aitas pysti vanamees jälle kukub siis tuli uksehoidja vist appi ja siis kolmandat korda ka xd see oli nii feil ma olin bussis ootasin kuni liikuma hakkab pmst k6ik naersid :D

 

xd mma eii saanud xd mmidagi aruu xddd, .!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.