Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie kõige piinlikumad olukorrad?

Soovitatud postitused

VIP

endal siis selline,et meil olid ujumistunnid Tartus Aura veekeskuses.Siis läksime sauna sõpradega ja seal pidi trullarid ära võtma.Nii võtsime ära siis ja 5 minut pärast ,ei viitsinud enam olla.Jooksin siis kohe basseini ja tulen välja ja see mutt ,kes seal valvab hyyab ,et kuule poiss ,mis sa teed siin paljalt ,point selles ,et kui saunast tulin siis pykse tagasi jalga ei pannud.Õnneks klassiõed ega keegi selline ei näinud aga muti ees oli mark.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hommikul tulen kooli ning olen väsinud, astun trepi äärele siis komistan, suht piinlik mu jaoks :D Mis sest et ise ka naeran


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

olin ujulas, läksin riideid vahetama, kuulen, et kõrval kabiini tuleb sõber, hakkan mingi rääkima jou mis teed tra, siis mingi küsin miks ei vasta, tulen välja kõrvalkabiinist tuleb mingi naine välja, suht mark oli. :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kõndisin linnas, siis vaatasin et vana venekeele õpetaja tuleb vastu , ütlesin tere, siis too tädike ütles hästi heleda häälega tere vastu, mõeldes küll piinlikk ei olnud, aga endal oli pärast naljakas, lampi ütlesid tere, ja panid siis ullu kiirusega minema :D


Heipppps.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see ei juhtund kyll mul aga ujumis tunnis olime me saunas ja mõtsime et hyppama kohe basseini kuid mu klassivend,kes oli just meie kooli tunnud ei teadnud et dušši ruumist kohe basseini ja nii me siis hyppasime kõik basseini aga see uus vend oli püksata ja ta tegi ukse lahti ja lendas ujumis püksid käes ujulasse =):hi:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2.klassis koolikott jäi bussi ukse vahele. Bussijuht eipannud tähele, laseb aga heaga edasi. Lõpuks paneb ikka tähele, teeb uksed lahti ja saan koti kätte. Suht piinlik oli, kuna bussis oli nii palju tüdrukuid. Punastasin peale seda jama veel 15minutit.

 

---------- Postitused liidetud 20:59 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:56 ----------

 

Aa ja meil oli ükskord ujumistund. Üks poiss vahtis koguaeg teist poissi. Teine poiss küsis, et nagu mida sa vahid mind koguaeg. Teine poiss: maitea, igav on ja siis läks tal riist kõvaks. Nalja kui palju, ka mingi 2-3 klassis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2.klassis koolikott jäi bussi ukse vahele. Bussijuht eipannud tähele, laseb aga heaga edasi. Lõpuks paneb ikka tähele, teeb uksed lahti ja saan koti kätte. Suht piinlik oli, kuna bussis oli nii palju tüdrukuid. Punastasin peale seda jama veel 15minutit.

 

---------- Postitused liidetud 20:59 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:56 ----------

 

Aa ja meil oli ükskord ujumistund. Üks poiss vahtis koguaeg teist poissi. Teine poiss küsis, et nagu mida sa vahid mind koguaeg. Teine poiss: maitea, igav on ja siis läks tal riist kõvaks. Nalja kui palju, ka mingi 2-3 klassis.

 

mingid geid isegi 2-3 klassis juba, born to be gay!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olin ujulas saunas ning ujulal on meeste ja naiste riietusruum koos aga dušši ruumid eraldi. Siis üks naine ajas kogemata segi ruumid ja tuli ka sauna, alguses ei pannud ta midagi tähele aga siis kui ta aru sai, et ma teda veits vaatan, siis jõudis kohale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eelmine suvi sai kõvasti jooki võetud, ning kui mõelda siis meenub üks selline piinlik moment :D

Hakkasime rannas tina panema rahulikult (ennem seda päeva olime kuskil nädal aega tsükklis)

Olin endale kuskilt 2 paari teksasid jalga ajanud ning t-särk oli ka pahupidi seljas

Pärnu rand oli inimestest pungil lihtsalt. Ning siis mina sigalakkutäis, kaks paari teksasid jalas kakerdasin ujuma sealt kõigi vahelt

Päris huvitav seik oli see :D


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aa ja meil oli ükskord ujumistund. Üks poiss vahtis koguaeg teist poissi. Teine poiss küsis, et nagu mida sa vahid mind koguaeg. Teine poiss: maitea, igav on ja siis läks tal riist kõvaks. Nalja kui palju, ka mingi 2-3 klassis.

 

hm, nojah, mul klassivennal iga kehalisetund köva, ja liputab oma köva peenisega teiste ees...

2 nädalat tagasi pani pesemisruumis ona ka.

 

enda piinliku olukorra olen rääkinud juba


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta on mingi puudega? Meil muidu klassis oli mingi tüdruk, ta juba läks tglt koolist ära, seeselleks. Igatahes ta käis mööda koolimaja ringi ja hoidis kätt püksis, koguaeg. Vahest lausa kratsis oma väikest põõsast. Kõik naersid ta üle koguaeg jne, aga miks ta koolist ära läks, pole vist raske nuputada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta on mingi puudega? Meil muidu klassis oli mingi tüdruk, ta juba läks tglt koolist ära, seeselleks. Igatahes ta käis mööda koolimaja ringi ja hoidis kätt püksis, koguaeg. Vahest lausa kratsis oma väikest põõsast. Kõik naersid ta üle koguaeg jne, aga miks ta koolist ära läks, pole vist raske nuputada.

 

tulevane hoorakas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tulevane hoorakas?

 

Tegid nalja jälle?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Te parem? anyways endal tuleb see meelde et, jalka ajal mingi 3.klassis omaarust proovisin mingi trikiga vastasest mõõda triblada aga voila astusin palli peale kõik naersid endal ajas kah naeru peale kuigi suht mark oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kukkusin trepist alla, murdsin käeluu. Koolis.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Läksin tunni ajal peldikusse, teen ukse lahti, mingi vend tagus ona. (unustas ukse lukku panna)

 

Pööras ümber, tahtis vaadata kes on ning pritsis jobi mu riietele -.- Suht mark oli klassi minna jobiste riietega. Muidu ta ise pidi häbist kooli vahetama. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.