Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie kõige piinlikumad olukorrad?

Soovitatud postitused

Noom , suht piinlik on see siiani , sain põhikoolis aasta vanem klassi poisilt rusikaga näkku , ammuu, peale seda rääkis nagu kõvamees seda kõigile , kuigi se polnud valus, mingeid märke ei jäänud puss löök, ütlesin "ma jätan meelde"(olin 14 vist ta oli 16 vbla isegi) , kuna suht oli ka seal teisi, sis inteligentsusest mai löönud vastu, polnud põhjust, ja seal olid ka ta klassivennad jne.

Nüüd on ta nagu möödamuru kõndiv , hale, kardab kõiki, käis põltsamaa ametikoolis, mul oli taipoksist ja selliseid kappe kaklejaid palju, pätid sellised nats, ajasid selle venna sealt koolist ära, algul sai sisse( lööke kehassse ja mujale) kuna ma tahtsin seda, käeluu oli algul puru, teisel kursusel tuli ära, nüüd tartus, omadega on ta kõva vend, mdu ei oska kirjeldada nii . Enam ei ole midagi julgenud öelda(tema) , ei käiläbi ka, praeguse treeningu ja muu juures ma juba kujutan ette et kui ma talle valel hetkel peale satun ja mina süüdi jääks peksmises , siis otab mind vangla saatus , kuna varem on olnud mõned probleemid millest mu vanemad ei tea , vaid sõbrad ja treener, kellel on ka selliseid probleeme olnud.

Tavaliselt inimestele tuleb se jama kõik tagasi, nii ka temale, mäletan et se poiss tuli ja küsis, " kas oli valus" ja ma hakkasin naerma ja ei ütlenud midagi , kõik teadsid, siiani endal heameel et ma ei löönud teda vastu,

See oli algul piinlik hetk minuelus ikkagi , kuid nüüdseks kui hakkan meenutama siis ennast paneb naerma , kuna kui praegusega võrrelda ennast , siis ma ei kujuta ette enam et ma lasin endale niisama lasta anda sisse liti.

badass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kooli sööklas panin nõudega matsu, mingi vend pani jala taha :D

Põhimõtteliselt sama aga lendasin mööda lauda niiet nõud laualt lendasid :$ Muidu oli suht kino aga no söökla oli rahvast täis ja suht imelik oli, pärast pidime koristama veel seda...


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõned aastad tagasi, (6. või 7. klassis) sõitsime sõbraga peale tunde kooli juures lauda.

Kaks klassiõde tulid järelvastamast just hakkasid bussipeale liikuma, kuna me lähme koju sama bussiga, siis läksime sõbraga kaasa. Jõudsime mingi 20M kõndida kui mõtlesin, et pohh teeb kicki v midagi. Lükkasin hoo sisse ja hakkasin hüppama BIG-FAT-FAIL kukkusin kõhuli väga haledalt käepeale, mäletan kuidas käsi valutas. Lamasin seal maas kuskil 15 sekundit. Eided naersid mäletan, väga-väga piinlik oli. Tõusin, siis püsti mäletan, et käsi valutas päris tugevalt. Läksime bussile ning koju jõudes käsi ikka veel valutas. Sõitsin õhtul emaga traumapunkti ning tuli välja, et kuskil käes on väike mõra. Käsi oli 3 nädalat kipsis.

Muudetud liikme Faber'i poolt

F M

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noom , suht piinlik on see siiani , sain põhikoolis aasta vanem klassi poisilt rusikaga näkku , ammuu, peale seda rääkis nagu kõvamees seda kõigile , kuigi se polnud valus, mingeid märke ei jäänud puss löök, ütlesin "ma jätan meelde"(olin 14 vist ta oli 16 vbla isegi) , kuna suht oli ka seal teisi, sis inteligentsusest mai löönud vastu, polnud põhjust, ja seal olid ka ta klassivennad jne.

Nüüd on ta nagu möödamuru kõndiv , hale, kardab kõiki, käis põltsamaa ametikoolis, mul oli taipoksist ja selliseid kappe kaklejaid palju, pätid sellised nats, ajasid selle venna sealt koolist ära, algul sai sisse( lööke kehassse ja mujale) kuna ma tahtsin seda, käeluu oli algul puru, teisel kursusel tuli ära, nüüd tartus, omadega on ta kõva vend, mdu ei oska kirjeldada nii . Enam ei ole midagi julgenud öelda(tema) , ei käiläbi ka, praeguse treeningu ja muu juures ma juba kujutan ette et kui ma talle valel hetkel peale satun ja mina süüdi jääks peksmises , siis otab mind vangla saatus , kuna varem on olnud mõned probleemid millest mu vanemad ei tea , vaid sõbrad ja treener, kellel on ka selliseid probleeme olnud.

Tavaliselt inimestele tuleb se jama kõik tagasi, nii ka temale, mäletan et se poiss tuli ja küsis, " kas oli valus" ja ma hakkasin naerma ja ei ütlenud midagi , kõik teadsid, siiani endal heameel et ma ei löönud teda vastu,

See oli algul piinlik hetk minuelus ikkagi , kuid nüüdseks kui hakkan meenutama siis ennast paneb naerma , kuna kui praegusega võrrelda ennast , siis ma ei kujuta ette enam et ma lasin endale niisama lasta anda sisse liti.

 

sa praegult lihtsalt rääkisid mingi segase jutu sellest kui kõva mees sa oled ja kui tegijad ''kapid'' su sõbrad on. ja intelligentne sa küll pole, kui sa saatsid oma ''kappidest'' sõbrad teda peksma, niiet tüüp lausa koolist ära pidi minema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu piinlikum hetk oli see kui ma oma klassiõe käest "peksa" sain, kuna ma tüdrukuid ei löö siis ei teinud midagi. Lugu algas nii, loopisime klassivendadega läbimärga tahvlilappi üksteise pihta, kuni mina tabasin oma klassiõde... Seepeale ta tuli minu juurde ja lükkas mind vastu seina ning mul hakkas huulest verd tulema, see oli vägagi piinlik löök .. :S Hiljem õpetaja tuli küsis kas oli väga valus jne.. Igastahes piinlik oli klassivendade ees :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2. Klassis läksin kooli hoovi urineerima ja järsku tulid tüdrukud piiluma mändide vahelt ja siis ma ajasin neid mööda hoovi taga oma mehe uhkusega, aga kahjuks jõudis asi käsani ja vanemate kooli kutsumiseni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

proovisin bussi jaamas keelt vastu mingit posti talvel panna. Buss tuli täpselt mu ette. Rahvas läks peala vaatasid mind lolli näoga. ise pomisesin et koik on korras. Jäin bussist maha ja keel ka aiaia...

Muudetud liikme kevin3220'i poolt

"Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."

Lennart Meri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sügisel mingi oktoobri või novembri kuul nikerdasime sõbraga mingi kalapüüdmis asja...

Kuna damiil (antud juhul oli vist tavaline nöör) oli suht lühike viskasime õngelaadse asja tiigi keskele ja pärast pidin muidugi mina selle "palja tilliga" ära tooma - jube külm oli ning just siis sattusid tüdrukud ka mulle peale... :D

 

Bussi peal ka ikka, mitu korda mark korralikult maha tehtud.

Bussi uksed käivad sissepoole ja buss oli ilusti rahvast täis ka ning kui oli minu peatus, siis kui uksed avanesid jäi mu jalg ukse alla kinni... Tulemus oli, et uks kiilus kinni, pidin peatuse kauem sõitma, rahvas muigas ja mutikesed irisesid. Arvata võib, kui mark mul oli...

Muudetud liikme xiber'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Interneti sisene piinlik olukord oli, kui vanust oli kuskil 11-12. Ja siis rate.ee's küsisin mõtteteri ja keegi kirjutas 'lol'. Ma ütlesin siis uhkelt vastu ' ise oled', pärast seletati ära, mida ta sellega mõtles. Pidin maa alla vajuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Palju tooliga kukkunud 4. klassis, õnneks ma istusin taga üksikus pingis kuna lobisesin palju :D.

 

Ja nüüd, umbes kuu tagasi kuntsti tunnis, tõusin korra püsti küsisin õpetajalt 1 asja, hakkasin tagasi istuma ja siis wtf, tool libiseb alt ära :D .

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht siis kui kaks aastat tagasi oli mardipäev ja mina seda ei teadnud. Nimelt naabrid on mingid põnnid ja tulid mardipäeval minu ukse taha. Mina muidugi ei teadnud et mardipäev on tegin ukse siis lahti ja arvasin et sõbrad ning nägin neid laulmad vms (ei mäleta seda kohta hetkel mida nad just parasjagu tegid) kuid jh mul kommi polnud ja lükkasin ukse tuimalt kinni tagasi. Suht piinlik ikka + veel minu naabrid :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olin siis juuksuris ja hakkasin ära minema, aga seal olid sellised klaasist uksed...ma mõtlesin et uks on lahti...

LAKSTI! vastu ust. Suht palju rahvast oli ka seal, kõik naersid -.- . Päris mark :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii, üks kaks nädalat tagasi sai mark ikka korralikult täis tehtud endal.

Nimelt nägin, et sõbra bemm seisis ühe töökoja ees ja läksin ligi. Kõnnin teise sõbraga ümber auto ja suht pime oli. Räägin seal talle, et ohh putsi peaks auto eemale ajama ja värki. Siis vaatan veel, et autoaken on pool praokil ja vaatan natuke sisse. Lähen siis autost paar kolm sammu eemale ja ütlen suhteliselt kõva häälega ja pool naerdes, nagu sõbrad ikka, et ohh see Pitilimov(autoomaniku perekonnanimi) ongi suht pedekas(noh, sõbrad ikka tögavad üksteist.) Järksu lendab uks lahti ja minu üllatuseks astub sealt välja tema isa ja küsib, et kes see nii KÕVA mees nüüd siis on. Vabandasin ta ees ja ütlesin, et ma arvasin, et see on tema poeg. Ta oli ikka suht kuri ka tegelt(ongi üks suht kuri tegelena ja venelane ka pealekauba:D). Pärast oli ikka nii mark ja siiamaani on. Olen otsustanud, et sõbra juurde ma enam ühtegi sammu ei tee, sest ma ei suudaks ta isale otsa vaadata. BTW: Isa ütles pärast oma teisele pojale, et oleks ma veel midagi öelnud, siis oleks mulle nahka ka teinud, sest ütlesin ikkagi perekonnanimepidi..

Arvatavasti ei oleks ma ta isale isegi mitte vastu hakkanud, sest oleksin asja eest saanud ning ühe parima sõbra isaga oleks ikka suht nadi seal jagelema hakkata. Peksa saada ma ei kartnud, sest füüsiline valu ei ole teps mitte nii vastik kui see moraalne valu :D

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suudlemise ajal juuksed segasid , vot siis oli piinlik!


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See pole just minu piinlik hetk aga ikkagi, läksime sõbraga Tallinna tripile. Läksime suhteliselt kohe 3D kinno, sest sealt tuli minu lemmikõudukas. 15 minutit oli kestnud siis tuli esimene õudne koht. Ma ehmatasin veidi aga 2 istet paremal pool vend lasi sellise käraka maha :D terve saal naeris.


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Talv nagu ikka, lumine ja libe. Mina kui jalgpallur veedan suhteliselt palju aega väljakul. Mängin siis kunstmurul ja suurte korkidega (Kui see ütleb kellegile midagi). Aga noh täna käisime siis trennis, enne trenni mängisime veits palli jms. Lõin palli, põrkas tagasi värava postist, hakkas reboundima vasaku jalaga ja järsku selili maas. Mingi irnusime 15 min sõpradega. Sama juhtus ka paar nädalat ennem, kui oli veel libedam ja siis panin treeneri ees mäsa. Siis oli ikka suhtelistel piinlik :S


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ma purjuspäi koju naasesin & sugulased külas olid. Hommikul ei julgenud eriti kööki minna.

 

Sõbraga seoses on üks väga naljakas asi..

Nimelt meie kooli taga oli kunagi puukuur ja mänguväljak, sõber läks puukuuri taha sittuma ja jäi vahele, siiamaani naerame seda .


tumblr_n2ii41E4dI1ru0d5wo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Juhtus siis nii, et ajasin mate tunni ajal klassivenna naerma, tal kukkus näts suust. Siis tahtis ta selle kõrvale, klassiõele selga visata ja feilis, proovis uuesti ja viskas tolle klassiõe pinginaabrile(tüdrukule) nätsu juustesse. Pärast söögivahetunnil, läks klassivend nõusid viima, tuli juba tagasi ja see samune klassiõde, kellele ta nätsu juustesse viskas, tuli nõusid viima ja lõi taldrikutäie hakklihakastet vms talle vastu pusa. :D Kõik naersid ja tüüp oli soga täis. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.