Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õnne scammer "RevoDead" emo..

Soovitatud postitused

Mida fakki rebane? Hullemat teemat ei anna enam teha!

Ise oled üks samasugune, nagu Revo.

 

Kuule sa tropp mine hoia oma suu kinni konn

kes sulle leiba pakkus et sa terve saia võtsid urood .

Tra mine arenda oma newbist skillerit edasi , nahhuj sa haugud igalpool .

Ajad siin sita keema kõigil , ja sa AnttiWeed- aka Revodead , mine rahulda oma emo närve lõikumisega , kõik olete umbe ülbed siin vahvlis aga kui tegudeks läheb siis keegi ei julge midagi sitakotid olete , osad moderaatorid on normaalsed , aga enamus liikmed on ennasttäis debiilikud , arvate endast liiga palju .. :@

 

Nagu ma näen, 2 Pubekaeas noort spämmivad ka siin :D

 

sa oled pubekas , ei oska kirjutada eriti vms ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Krt foorumis julgete te k6ik m6liseda,olen ise kh ylesaanud no shit hapens, ise olid loll et mingit muud v6imalust p2p tegemiseks ei leidnud.Ja pealegi ei peaks olema foorum koht kus ylbitseda ja n2idata kui palju ropendada osakad vaid r22gi mis mureks ja ehk saab keegi aidata:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Krt foorumis julgete te k6ik m6liseda,olen ise kh ylesaanud no shit hapens, ise olid loll et mingit muud v6imalust p2p tegemiseks ei leidnud.Ja pealegi ei peaks olema foorum koht kus ylbitseda ja n2idata kui palju ropendada osakad vaid r22gi mis mureks ja ehk saab keegi aidata:)

 

mis foorumis , hea et sa oma ema tissiotsastgi ära julged tulla :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis foorumis , hea et sa oma ema tissiotsastgi ära julged tulla :/

dude, u made 3hit k0


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
dude, u made 3hit k0

 

High Five , siin veel paljud sellised netihiirod vms ? sõimavad mind reimo rebaseks , aga kõik siin foorumis võiksid elada võrus nagu mina , ma annaks tappa sellise jutu peale , kopa viskab ette ja veel mõned siin foorumis "no kammon netis oled kõva mees aga näost näkku ei ütle midag" , vb oledgi kõva mees et 1kg hantlit tõstad ? okei suru rinnalt 130 KG siis oled juba mees mitte kõva mees...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
High Five , siin veel paljud sellised netihiirod vms ? sõimavad mind reimo rebaseks , aga kõik siin foorumis võiksid elada võrus nagu mina , ma annaks tappa sellise jutu peale , kopa viskab ette ja veel mõned siin foorumis "no kammon netis oled kõva mees aga näost näkku ei ütle midag" , vb oledgi kõva mees et 1kg hantlit tõstad ? okei suru rinnalt 130 KG siis oled juba mees mitte kõva mees...

duud ,alati ei pea suruma 130kg. igalühel omad eesmärgid.

Mõnivend sõidab 150KM/H vastu majaseina ja on ka kõva mees kui ellu jääb. lol. :D

+1


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule sa tropp mine hoia oma suu kinni konn

kes sulle leiba pakkus et sa terve saia võtsid urood .

Tra mine arenda oma newbist skillerit edasi , nahhuj sa haugud igalpool .

Ajad siin sita keema kõigil , ja sa AnttiWeed- aka Revodead , mine rahulda oma emo närve lõikumisega , kõik olete umbe ülbed siin vahvlis aga kui tegudeks läheb siis keegi ei julge midagi sitakotid olete , osad moderaatorid on normaalsed , aga enamus liikmed on ennasttäis debiilikud , arvate endast liiga palju .. :@

Ära paugu russ. Oled kõva, kuna said öelda mida tahtsid? Pubekas.

 

Võite ABNiga üksteisele kotte keerata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sa oled eriline lohh? teed mingi scammeri teema üldisesse ja siis paned selle pede reidi ka siia, kõik teavad et ta on scammer saa üle juba, QUIT RUUN suvi on käes mine randa võta sõbrad ja pall kaasa ja tee väike rannajalka ffs.

 

High Five , siin veel paljud sellised netihiirod vms ? sõimavad mind reimo rebaseks , aga kõik siin foorumis võiksid elada võrus nagu mina , ma annaks tappa sellise jutu peale , kopa viskab ette ja veel mõned siin foorumis "no kammon netis oled kõva mees aga näost näkku ei ütle midag" , vb oledgi kõva mees et 1kg hantlit tõstad ? okei suru rinnalt 130 KG siis oled juba mees mitte kõva mees...

 

No vid no proof, tee video press upload ja vaatame kuidas sa junni persest välja punnitad oma 130kg kangiga? Äkki ajasid numbrid sassi ja lisasid kogematta 0 juurde? hea kui sa 13 kg tõsta jõuad... SA oled üts pedemuudu miis tead seda? Ela oma pommiaugus edasi pole vaja reklaamida siin seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaesed,vaesed lollid inimloomad =/. Revodeadi rate.ee kontot teab juba pool foorumist, ei koti kedagi.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellise teema tegemine on suht selle scammeri tasemele laskumine.... Nii et jahm.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õnnitled iseennast w?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Õnnitled iseennast w?

lmao. löl : D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.