Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Matemaatika eksam

Soovitatud postitused

See aasta oli suht raske eksam tegelt. Kohustuslikud ülesanded (4tk) olid küll kerged, aga valikülesanded eriti mitte. Eelmine aasta oli kindlalt palju kergem. Õnneks ma sain lõpuks kõik ülesanded tehtud, valisin 7. ja 8.ülesande. Kõik vastused on muidu õiged, loodan et lahenduskäik ja muud asjad ka:)

 

See aasta oli haigelt palju kirjutamist, eriti siis kui valisid viimased 2 valikülesannet. Kokku läks mul vist mingi 5,5 A4 paberit. See küpsistega ülesanne võib-olla läks teil selle pärast valesti, et te ei teisendanud gramme kilogrammideks. Mul oli algul sama asi ja ei tulnud välja. Siis vaatasin, et mis valesti ja avastasin, et 500g peab teisendama ja saad 0,5kg. See muutis terve võrrandi ära, kui oli valesti. Ootan täiega tulemusi:D


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain ka viie :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

super lahe, 1 punkt 3mest puudu.

luckor


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu 9 klassi mata. lõpueksam oli küll lebo, vähemalt minu arust, aga ikkagi nii lebo ta ei olnud, kuna 4 sain. -.-


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Algul ehmatas korralikult mind see töö ära..

Siis sain otsa lahti ja kukkusin lahendama, 7 ja 8 ülesanne olid minujaoks eriti rasked, tegin vist seitsmenda lõpuks ära.

Loodan et kolme saab kätte, rohkem ei tahagi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu tulemust pole veel netis üleval, loodan, et homme, kui ärkan, on hinne seal ilusti näha, see peaks olema umbes selline "3".


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei suutnud ka küpsise ülessannet ära teha. ülejäänud ül olid valmis ja juba puhtandis ka ja siis lihtsalt tund mõtlesin seda ül. valmis ei saanud tervelt 3 A4 sodisin selle ül peale ning siis tegin kiiresti ära bussi ül. kuna 5 polegi enam võimalik saada siis 4 oleks tore.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas on ka kedagi sellist, kes pole oma tulemust teada saanud? :O Ühel tuttaval on selline lugu.. :D Selles suhtes, et tal pole vist hinnet välja pandud. Ilmselt ei panda siis, kui pole eksamitulemus teada ning koolihonnetega kõik korras. Võib-olla on tal selle teise variandiga probleeme. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Punkte ei tea kuid sain kolme, teada sain tänu juhusele, kuna klassiõde saatis valele inimesele sõnumi, ehk siis mulle. :D

Käisin linnas triiksärki ostmas ja lipsu.

Ise olen väga rahul oma tulemusega, kui arvestada seda, et ma viimased kolm aastat olen tundides lolli mänginud ja mitte midagi pmst kõrvataha pannud, proovieksam oli 1 üheksa punktiga, nii, et saan rahul olla, esmasp veel Geo, mida ma oskan hästi ja ongi lõpetamine.

Väga Rahul Olen enda tulemustega, tunnistusele ei tule mitte ühtegi kolme, see on juba tase minupuhul.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega minagi olen 3 aastat suht matas maha lebotanud.

Rängalt põdesin, et 2 tuleb, aga tuli kolm ja väga rahul olen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega minagi olen 3 aastat suht matas maha lebotanud.

Rängalt põdesin, et 2 tuleb, aga tuli kolm ja väga rahul olen.

 

Sama siin. Uhke küll enda üle pole et need aastad lebo lasin, aga nüüd on see möödas ja võib planeerida PIDUU! :D ^,


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.