Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvli kokkutulek Tallinnas 27.06.09 @ Tammsaare park kell 13:00!

Soovitatud postitused

VIP

kaskeegi üldse saab tulla ffs ?:D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võistlused juhtusid just samale päevale nii et mind seal ei näe.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ehk siis mitte keegi ei tule?


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui paar inimest ütlevad, et ei tule, siis ega see kohe ära jää ju..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See, et üks inimene ütleb, et jääb ära, kui 3 inimest ütlevad, et ei tule - ei loe midagi, mine ikka. Lähed vaatad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See, et üks inimene ütleb, et jääb ära, kui 3 inimest ütlevad, et ei tule - ei loe midagi, mine ikka. Lähed vaatad.

 

Aga sa ise lähed?Sellesmõttes, et mis ma vaatan seal, kui ma Tartust lähen ja olen ainuke?Vaatan, kuidas Tartusse tagasi saan?


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga sa ise lähed?Sellesmõttes, et mis ma vaatan seal, kui ma Tartust lähen ja olen ainuke?Vaatan, kuidas Tartusse tagasi saan?

 

Tegelikult vist ei lähe ka, tahaks räigelt tulla (mul oli plaan panna ka nimesilt Meiser1996 endale), aga idk kus Germo on (ma ööbiks ta juures) + ma elan Saaremaal ikkagist. Heh. Silmakirjalik. :)

Aga kellel on võimalus, see võiks ikka minna, tlnast näiteks kõik, kes ei häbene ennast näidata teistele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvan et sellest yritusest ei tule midagi v2lja kahjuks , ruuni vendadel l2heb member vastu taevast siis csi vendadel on cw-e ei sa tulla ja niisama normaalsetel on kas 6ues v6i rannas p22vitavad , see on k6igest minuarvamus , igastahes m6tlesin tulla kuid siin enamus juba 2ra 6elnud et m6tsin ka et pole m6tet .


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arvan et sellest yritusest ei tule midagi v2lja kahjuks , ruuni vendadel l2heb member vastu taevast siis csi vendadel on cw-e ei sa tulla ja niisama normaalsetel on kas 6ues v6i rannas p22vitavad , see on k6igest minuarvamus , igastahes m6tlesin tulla kuid siin enamus juba 2ra 6elnud et m6tsin ka et pole m6tet .

 

see, 3 inimest ei tule,ei tähenda,et enamus ei tule...

ma olen nõus tulema kohe,kui see krdi joss telefoni sisse lükkab ja vastu võtab,sest üksi ma ei viitsi,niigi tuleks pärnust üheks päevaks kohale..

a ja muide, mul on vaba maja ka,kui keegi TÄNA ööbida kuskil tahab, peale kokkutulekut ma suht kohe pärnu tagasi.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina, Semi, F@t@lity kohal, kossupall ka kaasas vist ega eriti pole lugu kui osad netiherod kes tglt irl sittagi pole end näidata ei julge, oma asi tglt.

 

Otseselt kellelegi netihero silti külge ei riputa aga see rohkem see et kui kellelegi midagi siin foorumis öelnud oled ja ta kohale tuleb siis võib kakluseks minna jne:D, Ei tea ju irl enamusi mõni on selline vb...Igatahes loodan et tuleb piisavalt inimesi kohale=) ja saab korralikult kossu jne teha.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma oleks vb korraks tulnud , aga uue töökohaga seoses olen argipäeviti tööl õhtul , see ei ole takistus , vaid see et ma pean minema koos kaastöötajatega millegipärast homme kell 10-14 tööl olema.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kõigil mingid totrad vabandused, pmst mina ja joss tuleme homme :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kõigil mingid totrad vabandused, pmst mina ja joss tuleme homme :)

ma olen mõttes teiega seal :)

heameelega tuleks kohale kui elaks tallinnas or tallinna lähedal . aga nah


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.