Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvli kokkutulek Tallinnas 27.06.09 @ Tammsaare park kell 13:00!

Soovitatud postitused

VIP
Ma suitsetan küll aga ainult täispeaga või noh seltskonnas.

Niisama igavahetund või nii suitsu teha on suht mõtetu...

 

 

Yeah , ta mõtles manti....

 

 

Legalize it!

 

+1 !!!

 

Võiks teha küll , imo .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks teada, miks ei või alaealised alkoholi võtta, kui ise ju vastutad...

 

see oli cmxz1- le.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui mingi 150cm pikkune väike tatt joob, siis pigem ei või jah

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui minule vihjad, siis eksid Stan. Esiteks ma 177cm pikk ja ega ma mingit kuradi kuke viina ei võta, paar gini vms.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aga kui mingi 166cm pikkune , 12 aastane joob , kas siis võib ? lulz .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei vihjanud sulle Frutti, aga ma mõtlen üldiselt, et kui mingi väike või noor tüüp tahaks juua, siis kui keegi viitsiks, ütleks, et viska pudel ära või mine minema siit.

Ma ise 174 pikk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alles oli teil jutt spordist ja niisama kohutmisest. Nüüd võib välja lugeda, et te hakkate seal hoopis jooma. Kas tõesti selleks peab linnas kokku saama, et näidata teistele, et sa suudad juua 2 gini, ilma, et oksendaksid? =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Alles oli teil jutt spordist ja niisama kohutmisest. Nüüd võib välja lugeda, et te hakkate seal hoopis jooma. Kas tõesti selleks peab linnas kokku saama, et näidata teistele, et sa suudad juua 2 gini, ilma, et oksendaksid? =/

 

Me räägime niisama, üldiselt. Worst case scenario.

Ja siiani öelnud üle 20 inimese raudselt, et tuleb. Niikuinii mingi 5 inimest tuleb kokku tegelikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Billy Boy,mina,Jam kindlad tulijad.See teeb juba 3 :D Kolmekesi võib ka lõbus olla.

 

Ei,peale kossu külm õll võtta,not bad idea. Keegi hüppama tuleb,mnjah:

funny-pictures-kitten-kills-with-his-eye.jpg

 

Ei,tegelt ~175cm ja vanust 15.Vaikselt omaette kuskil nurgas,why not?=D Ega me Rahumäel ntks pole,istume mendimaja ees ja õlled näpu vahel. Keegi,alaealine viina võtab vms-ikka ütleks midagi. Või mingi väiksem joob natukese rohkem.

 

Aga jah,tema maksab trahvi,mitte meie.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Saan load, siis võtan Shadowcati peale ja tuleme läbi :D

 

 

 

Kahtlemata!:D

 

Tulen kohale, hakkan alaealisi kes on joonud banima.!:D :h:


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alles oli teil jutt spordist ja niisama kohutmisest. Nüüd võib välja lugeda, et te hakkate seal hoopis jooma. Kas tõesti selleks peab linnas kokku saama, et näidata teistele, et sa suudad juua 2 gini, ilma, et oksendaksid? =/

 

Word that, kammooon?

 

Ikka sporti, mitte lasta end ära kärvata mingil joogil ja suitsul. No, olgu siider & õlu, aga kui mingid minusugused 14-15 tulevad ainult sp, et mängida kõvamees123, näidata, et ka nemad suudavad juua kangeid jooke? Mis mõte sel on?

 

Eeskujulikega sooviks tõesti midagi ette võtta, sportliku, rahuliku vms?

 

Ise tegelenud jalkuga alates 6a. - 15a, kossu mänginud ca 3-4 aastat korralikult. Vaheldumisi mõlemad.

 

Ise sellele ei saa kahjuks tulla, tellitud riideid, millest jääb alles 300.-

17-18. olen Vormsil, natuke siidreid ja grillvärkisärki kaasa plaan osta. Klassiekskursioon :)

Mingeid viina or smthing ei kavatse võtta, lihtsalt sooviks veeta mõnusalt aega, natuke teist joogisorti pruukida ja niisama rääkida tüdrukute ja parimate sõpradega juttu lõkke ääres.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma arvan et ma naeraks herneks ennast seal:D kui mingid paksud pulti lendavad;)ärge võtke seda isiklikult ma ei ütle et siin kõik paksud aga kindlalt ka selliseid kes 24/7 arvutitaga ja mulisevad aind.

 

Ära võta seda ka südamesse, aga kui sul on midagi ülekaaluliste inimeste vastu, siis pigem on sul endal probleem.

Ülekaalulisus ei sõltu palju söömisest, vaid pigem geenidest.

Aga tule ise kohale siis, saad ise ära kaeda selle värgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellepärast ongi kokkutulekud natuke nirud, kui tehakse mingi üle foorumi tsill:

Esiteks foorumis umbes 70% naeravad selle idee üle ja teevad maha endast nooremaid ja neid, kes pole nii ilusad, et saada reidis toppi. Ja siis on 25% neid kes lubavad tulla, aga "kurat, vanaema jäi maal rattaga muda sisse kinni, pidime välja tõmbama ta ja sorri, et tulla ei saanud" ja siis on see 5% kes päriselt tahaks teha midagi, kuid kuna kedagi kohale ei tule, siis ei hakata uuesti proovima, sest feilrate oleks liiga suur.

 

Ma jään enda juurde kindlaks: Valitud seltskond, grill ja saun, väike naps ja nali, suvetsill :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.