Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Ilusat puret :P Fletching 97,Wc 94 :) BANK 10m ( Checki sisse )

Soovitatud postitused

Kusjuures ei naera,on seadusega keelatud muuta asitõendeid ehk võltsida. Ning raha vargus/pettus,see on küll pisikuritegu,kuid siiski kuritegu. Pangalehe muutmine on plagiaat,mida on minimaalselt muudetud. Pankadel on ka peal autoriõigused,nii et jama tuleb anyway.

EDU!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ärge kujutage ette endale. Mine selle asjaga kuhu tahad, sind naerdakse välja lihtsalt. Sina oled lihtsalt loll, kui jääd mingi tühipalja pildi näitamisest asju uskuma. Peaks nagu ammu teadma, et igasuguseid on. 100% kindel, et politsei ei tee selle peale midagi.

 

Ja see ei ole sul mingi asitõend. Kui on vaja, siis näed ÕIGET logi pangast, mitte mingit kuradima lambi Valdeku tehtud pilti. Nii et jah, sind saadetakse koju tagasi peale seda juttu.

 

Aga jah, võite ise järele proovida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere tali, mis ajast ta asitõendeid muutis?

Müüja muutis, mitte ostja, ega müüja menti ei lähe.

Sel juhul saab anda müüja valesüüdistuse, tõendite võltsimise ja muude pisiargumentide eest menti.Kõik mis on seadusega keelatud, pole alati karistatav.Kõik selgub menetluse järgus.Selle loetu põhjal arvan mina, et sõitke sitale selges eestikeeles=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina ei süüdistagi otseselt kedagi,väidan vaid seda,et nagu eespool keegi mainis"Politsei ei tee midagi"vms on vale,kuna kui sa juba asja politseisse annad siis on nende kohus asja ka uurida.

Pardo,palun too mulle mõni näide selle kohta,et "Mis on seadusega keelatud,pole alati karistatav". Hetkel räägime me siin ikka Eesti seadustest,mitte Ameerika vms omadest,kus on tõesti lolle seadused,sõna otseses mõttes lolle. Näiteks on Ameerikas keelatud püüda kaelkirjaku seljast kala.Selle-eest ei saa seal ka karistada.Naljakas seadus,või mis?Kuid see on täiesti tõsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina ei süüdistagi otseselt kedagi,väidan vaid seda,et nagu eespool keegi mainis"Politsei ei tee midagi"vms on vale,kuna kui sa juba asja politseisse annad siis on nende kohus asja ka uurida.

Pardo,palun too mulle mõni näide selle kohta,et "Mis on seadusega keelatud,pole alati karistatav". Hetkel räägime me siin ikka Eesti seadustest,mitte Ameerika vms omadest,kus on tõesti lolle seadused,sõna otseses mõttes lolle. Näiteks on Ameerikas keelatud püüda kaelkirjaku seljast kala.Selle-eest ei saa seal ka karistada.Naljakas seadus,või mis?Kuid see on täiesti tõsi.

 

Esiteks peab olema põhjus piisav, et politseisse anda, mida see kohe kindlasti ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina ei süüdistagi otseselt kedagi,väidan vaid seda,et nagu eespool keegi mainis"Politsei ei tee midagi"vms on vale,kuna kui sa juba asja politseisse annad siis on nende kohus asja ka uurida.

Pardo,palun too mulle mõni näide selle kohta,et "Mis on seadusega keelatud,pole alati karistatav". Hetkel räägime me siin ikka Eesti seadustest,mitte Ameerika vms omadest,kus on tõesti lolle seadused,sõna otseses mõttes lolle. Näiteks on Ameerikas keelatud püüda kaelkirjaku seljast kala.Selle-eest ei saa seal ka karistada.Naljakas seadus,või mis?Kuid see on täiesti tõsi.

 

Konkreetset näidet ma ei oska tuua.Naq ma ennist mainisin, kõik tuleb menetluse käigus.Kõik oleneb isikust endast, on ta varem kriminaal,-väärteo korras karistatud .Isikut võidi mõjutada, me ei tea seda.Vanus ka ei pruugi olla nii palju, et alustada kriminaalmenetlust.Samas me ei tea, kas ostja muutis ise ülekande pilti.Mõned inimesed otsivad tähelepanu, kasutamaks selleks ükskõik mida.Üldiselt võiksid nii ostja kui ka müüja teha ostu-müügilepingu, kus on selgelt ära sätestatud kõik punktid.Neid MSN conve/pangaülekande pilte on kerge muuta ning see poleks politseile reaalne tõestusmaterjal.Leping seevastu oleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pardo,seal ees mainiti ju,et tal on mingisugused "tõendid" olemas.Ma isiklikult ei usu,et asi menti läheb,vaid ma räägin seda,et kui läheks,siis arvatavasti Politsei teeb ikka midagi. Muidugi mängib ka rolli see kui vanad need tegelased siin on.Aga jah,eks vaatab ja loodab,et asi selgub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sittagi ei tehta politseis midagi?te olete tõeliselt idiootsed. mul töötavad tuttavad pangas ja isegi nemad seda kinnitanud mulle et selle asja saab politseisse anda ja trahvi saab kohekindlasti.

 

Tahad veame kihla, et politsei ei tee miskit, kuna mingi Kapa-Kohila Valdek kuskilt enda panga pilti editis ja sa seda uskuma jäid? Esiteks tõesta ära, et tema seda tegi. Teiseks see, et ma enda pangakonto saadetud makseid editin, selle eest ei saada karistada. Naljaninad.

 

Lihtsalt mingi tühipalja editimise eest ei tee nad midagi.

Muidui SAAB politseisse iga asja anda, nagu sa väitsid, aga uurima nad seda ei hakka. Jääb kapile tolmu koguma.

 

Aga jah, kui see värk sul politseisse antud, siis hoia meid ka kindlasti kursis. Näed ise ka, et saadetakse pikalt tühipalja pildi pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahad veame kihla, et politsei ei tee miskit, kuna mingi Kapa-Kohila Valdek kuskilt enda panga pilti editis ja sa seda uskuma jäid? Esiteks tõesta ära, et tema seda tegi. Teiseks see, et ma enda pangakonto saadetud makseid editin, selle eest ei saada karistada. Naljaninad.

 

Lihtsalt mingi tühipalja editimise eest ei tee nad midagi.

Muidui SAAB politseisse iga asja anda, nagu sa väitsid, aga uurima nad seda ei hakka. Jääb kapile tolmu koguma.

 

Aga jah, kui see värk sul politseisse antud, siis hoia meid ka kindlasti kursis. Näed ise ka, et saadetakse pikalt tühipalja pildi pärast.

 

siin ei pea midagi tõestama ta ei lõiganud pilti ära , oleks pildi ära lõiganud siis ei tõestaks midagi;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See ülekande pilt ei ole enam proof, kui see on muudetud.Totaalne bullshit.Mendid toetuvad TAVALISELT reaalsetele asitõendidetele.

Oletame:Sa/ükskõik kes, jääb vahele mingi X-asjaga, tuleb politsei ja näitab sulle pilti, kus on selgelt näha, et sina oled just selle taga.Tänapäea Photoshop on nii geniaalne, sellega teeb ise selliseid pilte kokku, et kole pole.See on "tõend".Kõik tuleb müüjast alustada, uurides tema isikut, vajadusel ka tema elukohta ja muid asju.

Misvaatad, kui sul on pangas käpp sees, siis mida sa meile sellest siin jahud.Aja asi siis pangas korda.

Btw, ma tahaks seda PROOFI näha ja tõesta mulle ära, et MÜÜJA muutis seda pilti, mitte sina ise.

Miks ma seda teada tahan?

See välistab, kas sa oled idioot või ei?

Ma loodan, etsa saad ise aru, mida ma mõtlen

Ja minu arvamus asjast on selline,KUNI POLE MINGIT PROOFI JA ÄRATÕESTATUD,ET MÜÜJA SEDA PILTI MUUTIS.Gf Nerd=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
siin ei pea midagi tõestama ta ei lõiganud pilti ära , oleks pildi ära lõiganud siis ei tõestaks midagi;)

 

Ei pea? Lambist ütled siis, et tema tegi?

 

Samahästi võisid sina seda pilti muuta.

Samahästi võis su vanaema seda pilti muuta.

Samahästi võis seda ükskõik kes teha.

 

See ei ole mingi asitõend.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.