Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Ilusat puret :P Fletching 97,Wc 94 :) BANK 10m ( Checki sisse )

Soovitatud postitused

Seda ei saa tõesti kuidagi tõestada,kes täpselt pilti muutis,kuid kui peaks jama tulema tuleb sellele kes on selle arvuti/interneti omanik-tellinud.Saab ju välja võtta kust on saadetud pilt. Ükskõik mis seal pildil ka poleks,kui seal olid SEB/Swedbank logod peal on võimalik algatada väärteomenetlus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irvv. ma v@in ka teha maitea mis pildi ëelda o@u et raha on kohal dvj anna kasutaja nççd :D ise olid nii loll et uskuma j[id siis alati oota ikka raha kontole ka [ra mitte ennem [ra anna kasutajat teie enda loll viga oli see

pakun 125./

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sageli ei tee politsei mitte kui midagi, kui sa teed avalduse, et sult on välja petetud X-summa.Naq näha on Rs accide müük/ost keelatud, mis järelukult on su enda tekitatud jama.Sa saad ainult iseennast aidata.

Mul tuttav ei lasknud üle mingeid 100-10000.- , vaid summad küündisid kõvasti üle selle( ca 250000.- ) ja karistus mis talle määrati oli tingimisi ja reaalset polnudki.

Eesti seadusandlus failib mõnesmõttes, ma ei viici seletada:h:

Kõige parem nali, mis ma lugesin selles teemas:"kui seal olid SEB/Swedbank logod peal on võimalik algatada väärteomenetlus."

Tere tali.

1.Ei tohi avaldada inimese pangaandmeid(andmekaitseseadus) kui sul puudub selleks mõjuv põhjus ja antud juhtumi puhul ei tohi seda teha.

See on inimese privaatsuse rikkumine ja inimene võib tunda ennast ahistatuna.Põhjus väga lihtne:Tõesti reaalne summa peteti inimeselt välja, kuid asi, mida müüdi/osteti oli ebaseaduslik e. seda ei tohi teha(pmst see ost/müük oli olemata).Eesti seadustes pole kindlat seadust keelamaks ostma/müüma Rs acce, siiski kehtivad Rs globaalsed reeglid.See, et pildil olid Swed/seb embleemid, ei tähenda, et tegu on väärteoga.Pilt ei kahjustanud kumbki pangamaint vaid on osa case'st:)

Siia on veel palju kirjutada, aga ma ei viici(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.