Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Endal cmb 3 woodcut 82 , kohe 83 , recse pole , vaatab kaua vastu pean :D


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pmst kogu selle jutupealt mis siit lugesin, võib ju mõelda et tava inimesed saavad ka bänni...

endal on üks zerker mida botin hetkel, ei usu et bänni saan, kuna vahest ikka tsekkan ja räägin jne... olen teinud 60 -80 attack 62-76 str ja 37-66 range, mingi 5 päeva äkki, acc on aastast 2004, ei usu et bänni saan :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pmst kogu selle jutupealt mis siit lugesin, võib ju mõelda et tava inimesed saavad ka bänni...

endal on üks zerker mida botin hetkel, ei usu et bänni saan, kuna vahest ikka tsekkan ja räägin jne... olen teinud 60 -80 attack 62-76 str ja 37-66 range, mingi 5 päeva äkki, acc on aastast 2004, ei usu et bänni saan :).

 

XD see pole ju mingi bottiminegi XD

ma olen oma total 40m/xp

bottind umbes 38m/xp

sai saagi oma 100k/XP'ga banaani lol


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma n99d suht avastasin seda jagex-i värki....

Ise mu acc suht 1,5aastat vana ja nüüd umbes 1kuu tagasi hakkasin uuesti bottima.

Lasin wc 30-80 willow-ite peal f2p-s

Nüüd tegin p2p ja hetkel wc tehtud ivy peal 10-14H PÄEVAS umbes 700-1M xp päevas

N99d wc 91, aga lasen n99d niimoodi 99 ära :)

Recid peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1. JAGEX DOES NOT LOOK AT YOUR CONVERSATIONS! PEOPLE SAY THAT YOU MUST TALK AT SOME TIMES OR YOU WILL GET BANNED, THAT IS FALSE!

IF THAT WAS TRUE, PEOPLE WHO PLAY LEGIT AND DIDN'T TALK WOULD GET BANNED TOO! THE ONLY WAY JAGEX KNOWS YOUR CONVERSATIONS IS THAT IF SOMEONE REPORTS YOU.

 

Tõde on see, et kui sa ei räägi, ei vasta teistele, siis arvataksegi, et sa botid. Ja küsimus, kui teha legit accound, aga käituda nagu bot, kuid siisgi acc on legit, siis kas on võimalik ka ban saada ? samas teised ju repordivad sind, aga sa ei boti.


Heipppps.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Salaküsimuste osas on sul küll õigus. Soovitan soojalt, aga kahtlen, kas nad recordivad random eventeid, kuna isegi siis, kui nad kustutaks need videod nädala pärast, läheks andmemaht tohutult suureks :wa:

 

+1 .

 

Aga väga hea guide btw , sain plaju targemaks :)

:ty:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. JAGEX DOES NOT LOOK AT YOUR CONVERSATIONS! PEOPLE SAY THAT YOU MUST TALK AT SOME TIMES OR YOU WILL GET BANNED, THAT IS FALSE!

IF THAT WAS TRUE, PEOPLE WHO PLAY LEGIT AND DIDN'T TALK WOULD GET BANNED TOO! THE ONLY WAY JAGEX KNOWS YOUR CONVERSATIONS IS THAT IF SOMEONE REPORTS YOU.

 

Tõde on see, et kui sa ei räägi, ei vasta teistele, siis arvataksegi, et sa botid. Ja küsimus, kui teha legit accound, aga käituda nagu bot, kuid siisgi acc on legit, siis kas on võimalik ka ban saada ? samas teised ju repordivad sind, aga sa ei boti.

 

Kui mängid legit, siis ei ole võimalik saada macro eest banni.

Kui keegi reportib sind, siis pannakse kasutaja nn. uurimise alla..

 

Ise olen bottind nagu segane igasuguste erinevate scriptidega ja vaid ühe kasutajaga bani saand (rock crabs). Ma lasen mingi 10h järjest ilma breakhandlerita ja pole midagi veel juhtunud..

Minu arvates on kõik mingid chat responderid ja breakhandlerid väga kahtlased asjad, mis just ise teevad ban % suuremaks.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui mängid legit, siis ei ole võimalik saada macro eest banni.

Kui keegi reportib sind, siis pannakse kasutaja nn. uurimise alla..

 

Ise olen bottind nagu segane igasuguste erinevate scriptidega ja vaid ühe kasutajaga bani saand (rock crabs). Ma lasen mingi 10h järjest ilma breakhandlerita ja pole midagi veel juhtunud..

Minu arvates on kõik mingid chat responderid ja breakhandlerid väga kahtlased asjad, mis just ise teevad ban % suuremaks.

 

Tanel sai banni legit play eest. Tegi 4M xp wc-s. Sai banaani fagexilt.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mina sain 99 wc ilusti free scriptiga aga nii kui rock crapsi läksin treenima siis ban lendas.Ise ei kasuta neid anti randomne ja mis veel muud jama lasen 24/7 kui just bot ei crashi

Pole kunagi handbreak ja sellist jama kasutanud ikka saab banni ei tea mille järgi nad seda võtavad ega keegi ei tea ka seda 100% kindlalt aga jah botimisel ei tule lõppu :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No bot - no rs for me


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui mängid legit, siis ei ole võimalik saada macro eest banni.

Kui keegi reportib sind, siis pannakse kasutaja nn. uurimise alla..

 

pigem peaks nii olema, et nad viskavad sulle randomi, kui selle ära teed siis pohhui, kui feilid, siis läheb nö. uurimise alla...


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pisut informatsiooni veel, ma pole seda teavet siin veel näinud.

 

Fagex kontrollib vähem:

 

Suuri combat leveleid, ka siis kui nad ei vasta. ( Paljud suured levelid ei viitsi rääkida. )

P2P kasutajaid.

Kasutajaid, mis pole skillerid/level 3/pured.

Kasutajaid, mille statsid on enamvähem võrdsed.

Neid kes enne bottimist umb. 10 minutit muid asju teevad ja teistega juttu ajavad.

Kasutajaid, mis ei boti quickchat worldides.

Kasutajaid, kes botivad kindlatel ajavahemikel päeva jooksul ( nt. iga päev kell 14:00 - 20:00 )

 

P.S. Jah, mul pole tõendeid, kuid ma olen veendunud, et asjad on nii. Loodan, et see informatsioon tuleb kasuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see on t2iesti õige informatsioon.

 

minu arust on ka asjad t2pselt samad...

pured saavad ylitihti bani kes botivad...

ja skilleritel veel hullem

 

mu s6ber botis ta oli cb 132 k6ik statsid olid enamv2hem v6rdsed...

botis umbes 70h rsbot.org scriptidega ja tal tuli 0 randomit

 

üks asi veel... soovitaksin teil 2 p2eva j2rjest queste teha... kui oled umbes 1 n2dal kuni 10 p2eva botinud , see kindlustab rohkem :D sest bot ei tee ju queste...


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.