Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kurat ma naersin oma kõhulihased normaalselt trimmi siin teemas. Igatahes, ise ka tabate mida suust välja ajate. "Omg, Fagex teeb kõigist karakteritest videosalvestusi ja vaatab neid" Kurat kes see Jagex on üldse? Mingi jumal kes vaatab pealt kuidas sa pihku ka toksid? Olge normaalsed.. Pigem kipun kalduma, et seda "avastatakse" tänu serverisiseste süsteemidele. Mingi kuradi Jagex hui lindistab miljonite mängijate gameplay'd ja vaatab neid kodus kohvitassi kõrval.

Ilmselt on mingid protsendid mida server lisab su kontole iga kahtlase liigutuse eest ( näiteks kui Maze's su bot stuckib ja istud seal 8 tundi, või nolifed 100tundi jutti ). Igatahes kinnitan, et mitte ainult bottijad ei saa Macro eest banned, paljud süütud inimesed langevad kah sellise karistuse ohvriks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sain banni lol :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No kindlasti avastavad bottereid... Hmmm mul oli eile selline tobe juhus et Firemaking lvl 99-ni oli ainult 21k xp!!! Tegin enne seda 300k xp käsitsi, et keebini kiiremini jõuda... Ja muidugi tegein ka samal hetkel ennast P2P... Kuid vanad jobud bannisid mind. Suht pohh tegelt sellest mehest...kõik botitud nagunii...Soovitan soojalt kõigil endale ise script kirjutada, mitte neid kasutada mida juba tuhanded RsBot liikmed kasutavad....või siis ostke kalli- füüri eest endale scripte millega te nagunii vahele jääte....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

JaGex saadab nähtamatuid Randome, mida saab tuvastada ainult Bot - See on suureks probleemiks rohkem rsbot.org ja need kes kasutavad BCEL koode. Rsbots.net Kyle ütles et neid ei tohiks see eriti kõigutada, kuna nemad kasutavad värve.

Well what they added new "invisible" randoms, meaning that these randoms can only and only be detected and seen by botting softwares such as rsbot, these new randoms were added with Opacity 0 meaning you cant see them but they are there.

 

Kyle:

opacity 0 cannot fool color

 

Mine tea kas on tõsi, aga suht saad ikka küll:/ tahaks enne hunt 99 ära saada siis jätaks bottimise maha.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see recide teema jumala pohhui!!! ON NEED PEAL VÕI EI OLE ! Mul on skiller pole rece peal ega midagi ja pole bannitud wc 72 ja muud lvlid ka norm. Seda võetakse randomite järgi. Loobivad randomeid ette palju = Sa flagged ja kui sa flagged Soovitan ilma botita mängida mõniaeg. See ka kui inimesed repordivad (Mida enamus teevad :S) oled flagged. Kuidagi sai seda ka vaadata .jagex kaustast mis on kusagil c: kettal vms. Kasutada ka ainult Trusted scripte :P

 

Aa ja kusagilt lugesin, et Jagex bannib siis kui saavutad mingi goali nt 99 kuna siis pettumus suurem :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see recide teema jumala pohhui!!! ON NEED PEAL VÕI EI OLE ! Mul on skiller pole rece peal ega midagi ja pole bannitud wc 72 ja muud lvlid ka norm. Seda võetakse randomite järgi. Loobivad randomeid ette palju = Sa flagged ja kui sa flagged Soovitan ilma botita mängida mõniaeg. See ka kui inimesed repordivad (Mida enamus teevad :S) oled flagged. Kuidagi sai seda ka vaadata .jagex kaustast mis on kusagil c: kettal vms. Kasutada ka ainult Trusted scripte :P

 

aga nii võib ka teha jälgid vahest rs iga 5 järgi vms ?

siis ei faili randomeid ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jagexil kuradi pikad juhtmed, häxisin mingi 2nädalat suht NonStoppi, banni ei saanud. (No recoverys jne). mining 60, WC 50, fishing 30 jne.. 2 nädalat peale bottimist ban kukkus!

|_ () |_

 

Õnneks polnud mu main.

 

Kui sa väga ebaaktiivselt kontrollid botti, siis soovitan kõik chatid Offi keerata. Siis saab öelda, et ei näinud mis räägiti. Ja üle 6h-9h ei soovita bottida. Kui ma maini (110 vms) tegin, siis 247 see school ja maze käis, ma ei bottinud vaid nolife käis xD.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilmselgelt mängib rolli ka reportide arv/asukoht.

 

Nimelt lasin 2 stati 99 ning macrosin veelgi ja banni ei kukkunud. Hiljem läksin ühte levinud macromise kohta, üks tüüp hakkas röökima bot ja reported ning poole tunni pärast sain banni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jagexil kuradi pikad juhtmed, häxisin mingi 2nädalat suht NonStoppi, banni ei saanud. (No recoverys jne). mining 60, WC 50, fishing 30 jne.. 2 nädalat peale bottimist ban kukkus!

 

Sa siis ei tea, et kui botid siis JaGeX niiöelda võtab sind nagu vaatamis alla ja kuu 2 n2dalat vms saad banni umb kui oled botindvms oli

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.