Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

BONGSHOT scammer

Soovitatud postitused

VIP
Rex,see et sul selline 'lahe' ja noortefoorumile(Kus on ka 11 aastaseid ja isegi nooremaid) sobiv avatar on,ei tähenda veel et sa oled enda süütuse kaotanud :)

 

Ma pole õelnud,et ma pole süütu.Ma alles 13.Mis teha,kui mõni naljast aru ei saa.Loogishh,et ma süütu.

Selleks on vaja HUUMORISOONT!!!


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pange teema lukku! Ja ban see sõnamees.

Kõik spammivad lampi teiste ütluste peale...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õu poja. Poes on Sõnastikku müüa kui ei tule enam midagi pähe millega meile vastata


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pane ennast lukku

 

.. ?

 

Ja paljuga Acci ostsid ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

X est range gogogogog ! ! me vajame seda !


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nii lugesin kogu selle jama läbi ! hmm siis avastasin ,et siis kui sulle see "kasutaja" müüdi siis polnud sul siin kasutajat ? või sul oli siin kasutaja ja said sellega bani! nii ja su käitumine on tõesti allapoole igasugust arvestust.

kas sa nagu ise mõtled ka mida sa kirjutad? sellist prahti mida sa kirjutad on lausa jube lugeda ausalt noh! ;/ näita väheke viisakust ka üles , ehk hakkavad inimesed suhtuma sinusse ka nagu inimesse :S sest hetkel arvan ma sinust väga halvasti ja ütleks ausalt ,et kui isegi sind lasti üle siis õigesti tehti ka ! kui ikka sellise sõnavaraga pöördud inimeste poole , siis peaks moded mõtlema kas siia foorumisse poleks vaja mingit vanuse piirangut ,et päris iga lammas siia sisse ei saaks :S sest mulle tõesti ei meeldi sellist jama lugeda mida osad siin toodavad kuna nende mõistus pole veel välja arenenud!

 

hetkel ütlen ,et sa pole meile mitte midagi tõestanud . ja eeldan ,et sa ei suuda meile ka seda ära tõestada ,et sul selle kasutaja üle ültse mingit õigust on!

 

 

ja teema tuleks minu arvates sulgeda kuna tõendeid hetkel pole ja siin on laus spamm! ja sellel pole hetkel mitte mingit põhjust miks see peaks lahti olema !

 

Kui nüüd aus olla, siis on sellist targutavat teksti jube lugeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaua te karjute siin 150.- pärast?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

16lk SPAMMI.

 

Viimased 4 LK said KÕIK WARNI.! Seega, ei mingeid PM-e, Miks warni sain.?

 

Kurat, kas teil lastel ükskord mõistus pähe ei hakka tulema.?

VANUST PEAKS JU NATUKENE JUBA OLEMA.?.?.?

 

//Manray, vaata ise mis selle Bongi osas teed. Ma natuke cleanisin teemat.

Ja panin lukku, et rohkem spammi e tekiks.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bongshot pääseb puhtalt , tõestusi ei ole piisavalt. Ning x est range , sinu käitumine on lubamatu! Soovitan selle korda ajada!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mhm. Võiks teema päeva lõpuks ära kustutada. Sel juhul saavad spammipoisid enda pirne mõne tunni veel jälgida ja kaotavad seejärel oma kogutus postituste arvu siin teemas.

 

Teema autori kohta nii palju, et argumenteeritud tõestusi ei ole sul üldse, kirjavahemärkidest kuulnud ei ole, vormistada ei oska. Mis teema nende pangapiltidega on? Kui see on Unet või Swed, siis peaks olema ka kuski kiri "makse on sooritatud." vms.. Ja ega's see midagi ei muudaks, kui sa panga pilte näitad, kuna Bong ei olegi eitanud, et ta seda kasutajat sulle ei müünud...

 

Teistele: Ikka pole veel mõnele selge, et spamm on keelatud. Oma mittekuhugiviiva mõtte võite vahest enda teada jätta, mitte sellega endale warne teenida. Kui te ei aita/asjaga seotud ei ole, siis palun: ärge postitage!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.