Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

BONGSHOT scammer

Soovitatud postitused

Pwhaha:D

 

Ulme, mis toimub:h:

 

Kui temalt on acc "ära scammitud" siis on see Bongi asi see tagasi võtta, kui seda ei juhtu, peab Bong raha tagastma.

Aga ma ei näe, et sellel rangel oleks üldse acc ära varastatudki:O

See sõber/tuttav võis olla aind suitsukate enda vana kasutaja tagasi saamiseks.

Enne kui pole ära tõestatatud, et su acc scammed, ära tule üldsegi siia teemasse sisutuid poste vms tegema.

 

Ja mind huvitab, miks oli pangaülekande pildil saatja nimi varjatud?

Las Bong vaatab, kas on tulnud nende andmetega kontolt raha tema arvele.

Sul poleks midagi varjata, kui see on tõsi.

 

Sellel rangel pole mittemingit otsest tõestust, kõik on kaudne.See ei lähe eriti peale, arvestades su sõnavara ja ülbust.

 

Mina olen senimaani erapooletu, kuni see Range vms tõestab ära, et acc scammed oli/on.Seni GF tard:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
gf , ta pederast scammer

 

Ban põhineb faktidel, mitte sõnadel ja nii kaudsetel pangaülekande piltidel.

Me ei saa uskuda mingi uustulnuka sõnu, et Bong scammer.

Kui sa ei valeta, siis pead leidma fakte, mis tõestavad su õigsust , enne pole midagi teha.

Said endale kodutööd natule:wink:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
gf , ta pederast scammer

On sul mõni tõestus, et ta on pede või scämmer ? Sa alati kodus arvutitaga selline kapp ? Tambid kõigil :huh: :nose: ja saadad kõiki igalepoole. Kasva suureks ennem kui tuled siin kellegile mingeid ütlusi tegema ja enda eest seisma. Äkki hoopis ostis Prinz selle acc mitte sina ? Kuidas sa seda veel tõestad, et sina ostsid ? Tal on ju panga ülekande pildid .

Su plaan hakkab vaiksel allamäge perse minema :h:


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
kuule tattnina osta elu endale slott.

 

bong mingi 90aastane friik , no rs no life? , täpselt sinukohta sitaratas

 

bong sa oled failed , pangapicid üleval ju ,

Sa rott pane oma suu kinni. Faking täikraei raisk. Paras sulle kui üle said, lollakas oled ka.

 

Saadan Eesti Energiale pangast 100 eeki ja arvad et sellest maksest piisab et midagi tõestada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ma ostsin talt 09.06.08 acci ennem pool raha siis hiljem teine pool aluses sain ilusti mingi 2-3 nädalat mängida siis võeti ära ma küsisin stevenilt acci tagasi kuskil talveajal selle et mai mänginud vahepeal ja siis enam pass ei olnud sama ma ütlesin bongshotile et võta mu acc tagasi ja anna mulle siis ütles et see on juba ta käes... miks peaks minu acc tema käes olema??? , ta andis mulle selle acci kuskil talvel tagasi ma sain kuskil poolkuud mängida ja läks jälle ja siis ma kirjutasin bongshotile tai vastanud või siis logis ültse välja ... ta saatis mind vahel ka igalepooole...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kus onpilt ? .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma ostsin talt 09.06.08 acci ennem pool raha siis hiljem teine pool aluses sain ilusti mingi 2-3 nädalat mängida siis võeti ära ma küsisin stevenilt acci tagasi kuskil talveajal selle et mai mänginud vahepeal ja siis enam pass ei olnud sama ma ütlesin bongshotile et võta mu acc tagasi ja anna mulle siis ütles et see on juba ta käes... miks peaks minu acc tema käes olema??? , ta andis mulle selle acci kuskil talvel tagasi ma sain kuskil poolkuud mängida ja läks jälle ja siis ma kirjutasin bongshotile tai vastanud või siis logis ültse välja ... ta saatis mind vahel ka igalepooole...

Pilti ka on mis tõestaks, et sa oled midagi ostnud ? EI . :D

Ega sa ka ju sitem pole , kui su juttu uskuda, et bong saatsin sind igale poole. Sa ka ju saadad. Tavaline emo värk.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule tattnina, kasva suureks. Ennem kui tuled mingit teemat tegema siin scämmimise kohta loe reegleid kaabakas. Msnis oled kõva mees, vahvlis ka, aga irl ? Hui.

Ma ei imesta ültse kui sa oledgi 10 naq siin osad väitsid. Tahad mingit rsi kasutajat osta, endal pole Unet/Hanzanet'ig.

Nahhui sa ostad siis mingeid pixleid kui ei oska nendega ümber käia.

 

100% Bongi poolt. :kiss:

 

Golden words. (L)

 

kuule tattnina osta elu endale slott.

 

bong mingi 90aastane friik , no rs no life? , täpselt sinukohta sitaratas

 

bong sa oled failed , pangapicid üleval ju ,

 

Sa väike tissiimeja kobi ema rinna alla tagasi, kõigepealt õpi kirjutama siis alles võid aadressi ribale vahvel.net kirjutada. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
silver piiskaputsi piparkook

:O Ema kirjutas selle lause valmis sulle ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik nii "sõbralikud" ma vaatan :D


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõik nii "sõbralikud" ma vaatan :D

Sinu vastu alati (L)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma tahan 900 posti täis teha siin teemas . :D

Jou , mis teete ka ? :D


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saa lihtsalt aru kuidas selline hälvar ültse lastakse vahvlisse. :(

Hälvinduse piiri pole noh. Peaks rapidile idee andma :%

Uus asi : Hälviduse test!

Hetkel vaatavad seda teemat: 14 liiget ja 0 külalist Imelik, x2thez, Siim, x est range [Gay], rex pur3, ToXiC, ull õun..., th3N00b, Prinz, WereFoxy, Silver., xbs, AndresPuur, Superhuman


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
mai saa aru kust ültse sellist sünnivadsiia, mingid lambimunnid

 

 

Sina oled see ainuõige ja ainutark, ainuilus ja ainu ainu mis iganes veel olend siin teemas, et kõik ümberringi sul Mid ja Vd on?

Eriti kõrgelt põrkad ma vaatan.

;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peaks raskema küsimuse panema,et regada siia foorumisse.:D

 

Kas siis tegi või mitte?:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jee ma armastan vahvlit , 896 Post FTW !


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sina oled see ainuõige ja ainutark, ainuilus ja ainu ainu mis iganes veel olend siin teemas, et kõik ümberringi sul Mid ja Vd on?

Eriti kõrgelt põrkad ma vaatan.

;/

I luv this sentence

Ega tglt mis me poissi närvi ajame, äkki tal on vaimne puue igasuguseid asju välja õelda ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.