Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Armastus/armumine

Soovitatud postitused

SUPERVIP
koguaeg ühega 4 evah' : )

 

Lol ?

Sa mingi sebid annut aga kätte ei saa , tra ta on juu haige vaal . :D:D

 

muidu ma sain emaspäeval tüdruku omale , kolmapäeval jäin ilma , jätsin maha kuna ta oli liiga rumal midagi aru ei saanud. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga naistest nii palju, et ühe naise pidamine on mõttetu. Paar tükki korraga ikka, mis siis, et lõpp ei ole lõbus, tee sinna on mõnus. :P:D

 

Vot see on õige eesti mees, niipeabki :D

 

Endal samalugu, paari tk ikka korraga, siiamaani on lõbus olnud, eks me varsti näe milline lõpp tuleb :D.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tüdrukud tulevad - lähevad, mehed on need kes jäävad.

Õiget armastust on raske leida, kui ei tea mis on armastus :)

 

Mis mõttes ei tea mis armastus on ? :D

Kuidas ei saa sellist asja teada? ;)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma lisaks juurde, et mitte just sellepärast, et ma ise nn" Armastust" kogenud poleks aga ikkagi:

ARMASTUST TÕESTI POLE OLEMAS,ON AINULT KIINDUMUS KELLEGISSE,MIS HILJEM MUUTUB OMANDI TUNDEKS JA HARJUMUSEKS KELLEGIGA KOOS OLLA.

Ja sellest ongi kujunenud välja sõna "ARMASTUS",muidugi,me kõik usume sellesse,et on olemas,aga see on puhas filosoovia.

:) aga see tõsi;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Poolteistaastat läbi kivide ja kändude. Ootan kooselu aega ja olen otsustanud end pühendada ainult ühele. Väga rahul sellega. Varem ma ei uskunud, et keegi võib armastada nii, et keegi võib nii palju õpetada ja endast nii palju edasi anda, Ta näitas mulle armastust. Mina olen valmis küll ootama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üle aasta koos olnud. 5-s jaanuar sai Aasta täis. (L)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Armastus teeb haiget.

 

Kui sa tahad öösel magada, v6ta omale kole naine.

 

You can't live with them and you can't live without them.

 

Ausus ennekõige.

 

 

Neli ytlust, millest mina kinni pean. Olen kogenud 3 aastast suhet. Tylitsesime tydrukuga võibolla ainult 3-4 korda kogu suhte jooksul. Ta oli täpselt samade huvidega ning sarnase iseloomuga kui mina. Lahku mineku põhjus oli lihtne, lihtsalt puudus särts ning mõlemal olid tekkinud armukesed. Lahkuminek oli ränk, esimesed 2 kuud oli kõige jubedam ajastu mu elus. Aasta hiljem kohtusin enda hetkese tydrukuga. Ta on täiesti erinev minust. Teised hobid ning iseloome ei anna võrreldagi. Suhteliselt nagu kerjus ja kuningas. 100% erinevad. Aasta sai 15 detsembril, elu on ilusam kui kunagi varem. Vastandid tõmbuvad rohkem. JA muidugi, seks on supper.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen arvanud küll ,et olen mõnda eite armunud ,kuid ei oska öelda kas see oli real or not.Kuni olen vaba siis teen mida tahan ja olen kellega tahan.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

räägin siis oma love story ka maha :D

 

Kõik algas sellest, et üheksanda klassi alguses ma läksin üle teise kooli (kool pandi kinni). Käisin seal koolis siis umbes mmm.. mingi 4kuud juba ning selle aja sees oli mulle silma hakanud või kuidas nüüd öelda... püüdis mu tähelepanu vaid üks tüdruk. Ma hakkasin temaga suhtlema. Alguses küll natukene pelgasin ( uus kool ja teine keskkond). Me suhtlesime kuni üheksanda klassi lõpuni ning siis ta oli nagu niii nii väga mulle meeldima hakanud ( nagu tõsiselt) ja ma võtsin julguse kokku. Üks kena hommik, kui ma olin autost väljunud ja kooli uksest sisse astunud ma nägin teda. Tahtsin talle hullupööra öelda silmast silma, et sa meeldid mulle. Aga ma hakkasin midagi sittuma:D. Ei öelnud talle midagi. Oli siis 8 tundi juba läbi saanud ja ootasin teda all korrusel, et öelda talle seda mis hommiku tegemata jäi. Ta tormas trepist alla ning ma kutsusin ta enda juurde ning ütlesin talle. " Tead....(normaalselt paanikas) sa meeldid mulle väga." Uskuge mind, selline tunne oli, et keegi lükkaks mu õlgadelt selle raskuse ära mida ma kandnud olin:D. Ja ta vastas mulle samaga :) Nüüd varsti juba 2 aastat koos :) Olen selle nõus, et ÜKS JA AINUS. Armastan ikka teda väga. Olen temaga muidugi tülitsenud ja vaielnud, aga kui nüüd mõelda siis see kõik on tühine selle kõrval mida me üksteise vastu tunneme. Tema elab minust 18km kaugusel. Ja see ei ole takistus.. tema tunneb minu vanemaid (olime 4 kuud koos olnud kui oma vanematele teda tutvustasin), mina tema vanemaid. Näen teda siis kui tahan :) varsti endalgi auto ja siis ei ole mingit probleemi. Ta on minu elus kõige parem asi mis juhtunud on. Ta on väga mitmekülgne, mis on hea. Koguaeg on midagi uut. Ta mängib klaverit, õpib viitele, neljadele. Ilus on.. Väga ilus. Sportlik. Viiulit mängib ka :). on minust 6 kuud noorem. Minu kõige parem (L). Kui te natukene rohkem pingutate ja väärtustate inimesi siis uskuge mind.. kõik on võimalik. ja alati kui te tunnete, et te näete inimest kes teile väga meeldib siis mingi kindlasti ligi ja öelge talle. Kõik algab teist endast!


Rein_strauch@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Endal suht nõme teema, meeldib üks tüdruk kellele ma olen ise lolli peaga korra ära öelnud et ei taha temaga midagi, aga tegelt ikka tahan. Aga nüüd ei julge enam talle sellest rääkida kuna ei ole kindel kas tema enam mind tahab :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal suht nõme teema, meeldib üks tüdruk kellele ma olen ise lolli peaga korra ära öelnud et ei taha temaga midagi, aga tegelt ikka tahan. Aga nüüd ei julge enam talle sellest rääkida kuna ei ole kindel kas tema enam mind tahab :(

 

FAIL

Endal väljavalitud aga sama asi mis k4w4l alguses . :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei oskagi ennast väljendada.

Hetkel mingit püsisuhet ei soovi kuna liiga noor vist veel ;)

Mingi 20-25 vahemikus oleks minu arvates täiesti okei


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.