Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvel.net RAADIO [BETA]

Soovitatud postitused

VIP

KEs räägib praegu?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ütleme nii et arenemis ruumi on

jutud ja laulude kokkupanek jne

1 laul tuli mingi infinitist järgi tehtud laul ja peale seda tuli infinity kohe.

 

Aga kokkuvõttes 10p. sellist asja juba üldse teha ja tööle saada, minuarust vääga hea.

Ja kes seal spammivad mingu putsi ja tehku ise parem.

Arenemis ruumi on aga poisid on väga väga tubli töö juba teind...


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle asemel, et siin targutada, võiksid hoopis nõu anda, kuidas seda läbustamist ära hoida ja kuidas teha raadio paremaks. Inimesed teevad seda raadiot äkki huvi pärast, mitte sellepärast et terve Eesti seda kuulaks.

Ei mõista mina neid kes käivad siin vingumas et "OMG TAHAKS TEADA MIS 2.52 NÄDALAPÄRAST SELLEST RAADIOST SAANUD ON! MU COMPAT 162 MAIN OMAP SU ÄRA!!HAHAHA!!! NOOBID .SAST RAADIO!"

 

Hetkel ma tõestasin tõsiasja, et kui Mina, lihtsurelik ütlen sisuliselt sama asja, mis alex või rapidload, mittesurelikud, siis mulle kargate kohe kallale ja hakatakse halvustama.

 

Ah, mul kama, see oli mu viimane post siin teemas. Kui midagi veel öelda on, saatke PM.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm...Ma tegelen raadioga mis laseb kõike muusikat. Juhul kui sulle ei peaks meeldima, siis palun...Ära kuula. Siis sul pole vaja siin kriitikat tegema hakata. Need laulukesed mida sa ütled, et nõmedad jne siis need pealmiselt ManRaynori jaoks. Igal inimesel oma maitse ütleks ma sellepeale. Muidu sa 13 aastane võid mõnuga siint ära minna. ( Anna andeks kui oled hoopis 14 )

 

EDIT:

 

Muidu unustasin mainida, et tänud et midagi soovitasid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm...Ma tegelen raadioga mis laseb kõike muusikat. Juhul kui sulle ei peaks meeldima, siis palun...Ära kuula. Siis sul pole vaja siin kriitikat tegema hakata. Need laulukesed mida sa ütled, et nõmedad jne siis need pealmiselt ManRaynori jaoks. Igal inimesel oma maitse ütleks ma sellepeale. Muidu sa 13 aastane võid mõnuga siint ära minna. ( Anna andeks kui oled hoopis 14 )

 

EDIT:

 

Muidu unustasin mainida, et tänud et midagi soovitasid.

 

wrong , ta on 12 lol :D


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei võta kellegilt eeskuju? Suht imelik oleks kuulda teisest raadiost samamoodi ? Või sa mõtled, et erineval päeval oleks erinev DJ ja teeks teisi asju ? Mul oli see juba endal peas aga ei vedanud välja. Minu vastuseks jääb EI. Mina ei hakka kedagi kopeerima. Improviseerime natukene ? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida vittu, kes seda mingid vene sitta lasem mingi maksim do you know k2ib putsi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no omg, tra mingid torbikud hakkasid juba minu nimega ka seal chatis spammima........OMG!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Novot juba hakkab normaalsemaid lugusid ka tulema :P

Ja järjestikus kokkuvõte parem ja soovitus tõesti, mitte mingeid aasta tagasi tehtud lugusid millest kõigil kopp ees lasta

pigem kas just midagi vana head klassikat või uut ja parimat ( see minu soovitus ei pea kuulama)

Aga üldiselt minu silmis raadio maine tõuseb...


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht kobe tegelikult ju. Igastahes laupäeval oli tervitusi jne..Enam keegi ei taha tervitada kedagi..Aga okei siis.

 

Edit:

 

 

donantonio1 ja z hermes z ehk siis raseeri mu sitaseid jalgu vitukarv ! @@@@@@@@@@@@@@@@@@ ja pmst sa imed täiega ! 99 hp pole kellegi saavutus on ülekõige :D:d

 

 

kas märkate sarnasust raadio chati kirjutustega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
wrong, 11 :D

 

// võtke eeskuju http://www.noorteraadio.ee

 

Antud juhul on tegemist firmaga, mis töötab Tartu Anne Noortekeskuse toel. :uni:


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.