Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvel.net RAADIO [BETA]

Soovitatud postitused

VIP
Hmm..Kus kirjutatud, et SIIN LASTAKSE RÄPPI ?

 

chiggidy check check !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nüüd ma vähemalt tean, kes seal Chatis teiste nimesi kasutab.

 

1.Filthy

2.Bongshot

 

Olen vaadanud ning täpselt samatmoodi rääkimine...Võib ka eksida( see on inimlik ). Aga nad on suurimad haiterid siin :)

 

HAHAHAHAHAHAHAHHAHA !

 

Tra nüüd ma sain küll naerda...

 

Aga ma kahjuks ma pole enam kümme.

(im 11 now)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nüüd ma vähemalt tean, kes seal Chatis teiste nimesi kasutab.

 

1.Filthy

2.Bongshot

 

Olen vaadanud ning täpselt samatmoodi rääkimine...Võib ka eksida( see on inimlik ). Aga nad on suurimad haiterid siin :)

jeap , ma pole kordagi seda fail kodulehtegi avanud kõrvik.

 

btw, mul on varbavahed karvazed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vot ausaltöelda aru ma ei saa, mis imeraadiot te aretate siin?

See on siis raadio, kui keegi kõigest shareb teistega oma playlisti läbi winampi vms iganes juustu vahendusel?

Vaevalt keegi väljastpoolt vahvli gängbängers klubit kuulab seda saasta.

Põhjuseid on sadu, miks teie aretus vastu kotte saab.

Oma aja kokkuhoiuks tasuks see kohe kinni panna, kuna see toob esiteks moraalset kahju tegijale ja toodab kahjumit kasvava elektriarve näol.

 

MMmmm...Ma pole kriitik või mis iganes muu suguelund, nagu teema algataja mind suvatses esimesel lehel kutsuda. Lihtsalt teie aretus on mõttetu ja teiseks, see viib Vahvel.net mainet alla, kui sellist asja võetakse lihtsalt ülepeakaela ette.

Kui tõesti oleks soovitud midagi asjalikku valmis teha ja ka kindlustamaks, et selline asi läbi lööb, siis oleks võinud selleks veidike rohkem aega varuda, mitte üle p*rse asju teha. (Kui midagi teha, siis kohe korralikult).

Antud juhul pole asjaalgataja näol tegemist küll piisavalt asjakohase isikuga antud idee elluviimiseks, kuna tal võib olla vana ja kulunud idee teha internetipõhist raadiot, aga no c'mon, analoogseid aretusi on tuhandeid. Enamjaolt on kõigil samad vead, miks need läbi ei löö.

Sellist asja ei teostata ühemehe armee toel.

Kuna võib olla inimene ja visioon asja elluviimiseks, aga kõik meist ei ole selliste asjade loomiseks valmis, seega jätaks selle raadiomajandamise asjatundjate hooleks ja naudime nende loomingut.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Vot ausaltöelda aru ma ei saa, mis imeraadiot te aretate siin?

See on siis raadio, kui keegi kõigest shareb teistega oma playlisti läbi winampi vms iganes juustu vahendusel?

Vaevalt keegi väljastpoolt vahvli gängbängers klubit kuulab seda saasta.

Põhjuseid on sadu, miks teie aretus vastu kotte saab.

Oma aja kokkuhoiuks tasuks see kohe kinni panna, kuna see toob esiteks moraalset kahju tegijale ja toodab kahjumit kasvava elektriarve näol.

 

MMmmm...Ma pole kriitik või mis iganes muu suguelund, nagu teema algataja mind suvatses esimesel lehel kutsuda. Lihtsalt teie aretus on mõttetu ja teiseks, see viib Vahvel.net mainet alla, kui sellist asja võetakse lihtsalt ülepeakaela ette.

Kui tõesti oleks soovitud midagi asjalikku valmis teha ja ka kindlustamaks, et selline asi läbi lööb, siis oleks võinud selleks veidike rohkem aega varuda, mitte üle p*rse asju teha. (Kui midagi teha, siis kohe korralikult).

Antud juhul pole asjaalgataja näol tegemist küll piisavalt asjakohase isikuga antud idee elluviimiseks, kuna tal võib olla vana ja kulunud idee teha internetipõhist raadiot, aga no c'mon, analoogseid aretusi on tuhandeid. Enamjaolt on kõigil samad vead, miks need läbi ei löö.

Sellist asja ei teostata ühemehe armee toel.

Kuna võib olla inimene ja visioon asja elluviimiseks, aga kõik meist ei ole selliste asjade loomiseks valmis, seega jätaks selle raadiomajandamise asjatundjate hooleks ja naudime nende loomingut.

 

 

Täpselt.

(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teate minge perse. Teile on korduvalt öeldud, kui ei meeldi ärge kuulake. Ikka ajate oma ila siin.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Teate minge perse. Teile on korduvalt öeldud, kui ei meeldi ärge kuulake. Ikka ajate oma ila siin.

 

Siis tehke see sitt meeldivaks.

Sellist asja annab AMETLIKUKS vahvli raadioks nimetada, pigem häbistab seda foorumit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

maitea, sitaks nalja saab seal tegelt, muusika on ka suht norm, kui soovilugu tahad siis saad kohe ja suht norm rahvas ka koos :D

tervitustega saab nalja jne, ärge närvitsege nüüd, las olla seal 10 inimest päevas max sees, vähemalt nalja saab, te ei pea ju kuulama, kui ei meeldi :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kuulan, hetkel 8 inimest koos minuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kodukas maas, aha, wtf?

 

Winamp' kaudu kuulata ei saa?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tvi enam ei viici kuulata:D juba hakkasid laulud sitemax minema:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tvi enam ei viici kuulata:D juba hakkasid laulud sitemax minema:D

 

Eks tellind siis häid laule. Mina sain oma tervitused koos luuletusega edastatud selle raadio kaudu. Muidu, kes Oljat tervitas?:D:d See oli peale minu tervitust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ei meeldi, ärge kuulake.

Keegi pole öelnud, et seda raadiot hakkavad kuulama kõik, ma arvan et plaanis ongi praegu et ainult vahvli vennad kuulavad seda.

Ma ei saa aru mis kõik kvaliteedi üle vinguvad, jumala kuulatav kvaliteet. Ärahellitatud pojad, kvaliteet veits madalam on kohe vingumine.

KUI EI MEELDI ÄRA KUULA JA MINE MAGAMA!


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui ei meeldi, ärge kuulake.

Keegi pole öelnud, et seda raadiot hakkavad kuulama kõik, ma arvan et plaanis ongi praegu et ainult vahvli vennad kuulavad seda.

Ma ei saa aru mis kõik kvaliteedi üle vinguvad, jumala kuulatav kvaliteet. Ärahellitatud pojad, kvaliteet veits madalam on kohe vingumine.

KUI EI MEELDI ÄRA KUULA JA MINE MAGAMA!

sry for späm, aga väga õige jutt, tänan:)


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nyyd vähe normaalsem muusika.

 

Kes puldis on ? Kõik nagu, kes yldse eetris käivad.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Nyyd vähe normaalsem muusika.

 

Kes puldis on ? Kõik nagu, kes yldse eetris käivad.

tür, kui ei meeldi, ära kuula


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.