Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

No võibolla minu suitsetamise põhjuseks on see, et mu vanemad ei ole nii karmid, no esimest korda jäin vist 7me aastaselt vahele, no see oli see niisama paffimine, et kõva vend olla suurte ees, sain küll möliseda, aga vähe - nii ta edasi läkski.

Nüüdseks saab siis juulis täis 7 aastat suitsetamist, pakk päevas on kindel, vahest rohkem, vahest vähem - see vahe pole suur, max ~5 suitsu.

Olen üritanud maha jätta, pole kaua vastu pidanud, kuid arvan, et suudaksin suht kergelt loobuda, kui oleks mille nimel.

Näiteks oleks mul tüdruk, kes tõsiselt vihkaks suitsetamist, enda tüdrukul pole suitsetamise vastu midagi, seega jälle pole põhjust maha jätta.

Vanematel on poogen, nende suhtumine on suht nagu ''ise teab mis teeb, rikub enda tervist siis rikub'' sinna kanti.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas sa suitsetad? (TUBAKAS) - Jah

Palju päevas? - mingi 10-15 suitsu ma pakun.

Jätsid maha? - Olen tõsiselt proovinud maha jätta aga sellest ei tule midagi välja. Mingi Üks päev ei tee suitsu siis tekib selline kiusatus et jube... Eriti kui sõbrad ka suitsetavad.

Kaua teinud pole? - Mingi 30 minutit juba.

Pole kunagi suitsu suhu saanudki? - I wish.

Kuidas maha jätsid? - :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa suitsetad? (TUBAKAS) - Jah

Palju päevas? - mingi 10-15 suitsu ma pakun.

Jätsid maha? - Olen tõsiselt proovinud maha jätta aga sellest ei tule midagi välja. Mingi Üks päev ei tee suitsu siis tekib selline kiusatus et jube... Eriti kui sõbrad ka suitsetavad.

Kaua teinud pole? - Mingi 30 minutit juba.

Pole kunagi suitsu suhu saanudki? - I wish.

Kuidas maha jätsid? - :D

 

Ei hakka ise midagi kirjutama, täpselt sama värk minuga mis sul :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei suitseta atm .

Kunagi suitsetasin kui mingi u. 13 olin . Nüüdseks pole üle 2.a. teinud :P

Tundub suht mõtetu kraam , a mul sellised sõbrad ( mõlemad 13 ) , kellel nii suur suitsunälg et korjavad igalt poolt konisi ksvõi maast ja lihtsalt kartmatult tõmbavad ära :D

Täiesti idioodid -.- , korra ütlesin neile , et jube julged olete , need siis küsisid , et kuidas . Siis seletasin ära , et haigused vms. Seejärel suure kisaga seal ütlesid, et nemad enam nii ei tee . Ning kohe mingi ülejärgmisel päeval nägin uuesti , et korjasid maast konisi ja tõmbasid :P

Selline adventure minu poolt ^^.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D ma lasin 6 aastaselt sõbraga paki priimat ära :D...

Aga muidu praegu 14 ja aasta tagasi hakkasin tegema jälle....

Marpsi muidu ja mingi 2-3 päevas.

 

Priima 16 eeku haha , hea odav :D:D:D:D

 

ja zammy päris pakki ei lasknud aga mul sõber lasi paki pihta , andis mulle , siis käisin seal tegin 7 suitsu järjest siis natuke tuusasin kusagil ehitusel ehitusmeeste ees ja siis tegin uuesti 6 tükki :D:D


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mhm tegid küll järjest..Paha ei hakkanud?

Ja ehitusmehed ei õelnud midagi?

 

wtf ma ma teen siiani kui teen 2 järjest lõdva , lihtsalt väiksena ei tõmmanud alla niisama puhusin , ja ei äleta mis ehitusemehd tegid , olin julge :D idk

 

aga ma sain busti pakk leiti ülese , paukuda ei saanud D:


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Suitsetagem ennast SURNUKS!


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ca paar tükki päevas saab tehtud.

Vahest rohkem


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

maitea, niisama teen väga harva suitsu, kui teen siis ka jointi :D

pidudel läheb ikka kergelt 10 kanti ära raisk ;D

aga maitea, mingit sõltuvust vms ei ole niiet mul suht savi ka :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas sa suitsetad? JAH !

Palju päevas? 1 Pakk [ Kui Jagan ] & Pool Pakki [ Kui ei jaga ]

Jätsid maha? Eip :)

Kaua teinud pole? POLE VEEEL MAHA JÄTNUD !

Pole kunagi suitsu suhu saanudki? OLEN !

Ise Kui Loole kolisisn siis hakkasin suitsetama .

Sellest on tsirka 4 a möödas .

ja sellest ajast teen . :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

0kei, räägin siis endast. Nagu proovisin mingi 12a? Ei aga nüüd mingi eelmisest suvest nii et mingi paar tobi nädalas, viimasel ajal kaldub nagu rohkem kui 5 :D A et ise suht pakki ei osta, sõber sheerib:DTa ei viitsi üksi teha.Aga eile oli haige fail mul. Üleeile õhtul ajasin isalt tobi tuuri,et nagu reedel (eile) tobi teha. Eile läksin koolist koju, vaatasin, ei olegi seal kuhu peitsin:DSiis vaatasin et midavittu nagu, nüüd ma busted. Siis sain teada et ema oli mul tuba koristand ja pärast leidsin suitsu köögi kapi pealt:D Lol siiamaani pole mutt midagi öelnud, aint ütles, et koristas tuba...muidu nagu käitub samamoodi ja kui juttu teeb äkki kunagi siis mul vabandus olemas:D Et leidsin enda toast selle tobi, isal äkki maha kukkund, ning panin selle sinna teatud kohta seisma ja et see sel juba mitu nädalat seisnud:DJa küsiks et kas ma olen kungi suitsuga vahele jäänd?-Ei...seda et kuidagi ma ikka ära räägiks midagi :D


bikeComponentsAll_BMX_Red_Racer_Tires1-resized200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
0kei, räägin siis endast. Nagu proovisin mingi 12a? Ei aga nüüd mingi eelmisest suvest nii et mingi paar tobi nädalas, viimasel ajal kaldub nagu rohkem kui 5 :D A et ise suht pakki ei osta, sõber sheerib:DTa ei viitsi üksi teha.Aga eile oli haige fail mul. Üleeile õhtul ajasin isalt tobi tuuri,et nagu reedel (eile) tobi teha. Eile läksin koolist koju, vaatasin, ei olegi seal kuhu peitsin:DSiis vaatasin et midavittu nagu, nüüd ma busted. Siis sain teada et ema oli mul tuba koristand ja pärast leidsin suitsu köögi kapi pealt:D Lol siiamaani pole mutt midagi öelnud, aint ütles, et koristas tuba...muidu nagu käitub samamoodi ja kui juttu teeb äkki kunagi siis mul vabandus olemas:D Et leidsin enda toast selle tobi, isal äkki maha kukkund, ning panin selle sinna teatud kohta seisma ja et see sel juba mitu nädalat seisnud:DJa küsiks et kas ma olen kungi suitsuga vahele jäänd?-Ei...seda et kuidagi ma ikka ära räägiks midagi :D

 

Heh ... varsti hakkad juba ise pakke ostma, enamus alustavad nii, et alguses küsivad sõpradelt ja pärast juba ise oma pakkiga ..


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Heh ... varsti hakkad juba ise pakke ostma, enamus alustavad nii, et alguses küsivad sõpradelt ja pärast juba ise oma pakkiga ..
Tean, aga ma kaalun seda atm , et kas üldse enam teen:SEi taha päris ka failida, et nagu tobihaisudega vahele jääda...

bikeComponentsAll_BMX_Red_Racer_Tires1-resized200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.