Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Konkreetne teema ; päevikud!

Kui tuleks Blogi Alateema, Kas teeksid oma blogi?  

105 liiget on hääletanud

  1. 1. Kui tuleks Blogi Alateema, Kas teeksid oma blogi?



Soovitatud postitused

VIP

Noo siis saavad hoiatuse, või banni.


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hea idee on see, et see ei tõstaks postcounti, muidu hakkatakse rääkima, et "oh sul oli lahe päev" või "nice" liccalt seal, et PCd saada.

Aga see Blogi idee on liccalt super, kuigi siin on palju "Jah" hääletajaid, siiski ei tea, kas nad kõik kirjutada ikkagi viitsivad.

Ise vb isegi viitsiksin ka midgi kirjutada sinna.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
polli poleks vist mõtet teha? Nkn enamus rs0rid, need meiserid ja karm & kõva peerud vajutaksid ei? Aga, nagu näha oleksid paljud poolt küll!

 

Sniff sniff ma ka rsz0r aga panin jaa:D,

 

Ei idee super, peaks isegi arvatavasti.

 

Poolt kahe käe ja 1jalaga


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asjal oleks jumet siis, kui oleks keegi kes kirjutaks.

Ma võin väga vabalt otsa lahti teha, sest nagu te lugenud olete, siis mulle meeldib kirjutada.

Ei ole aimu ka kuhu alafoorumisse see teha ja pole seisukohta veel võtnud, kas kogu see "blogi" teema vääriks lausa eraldi alafoorumit.

Jällegi, ma ei tea kas see asi siin toimiks ja, kui palju seal actually loetavaid asju oleks.

Ma küll ei taha ennast kiita, kuid mina isiklikult ei suudaks lugeda mingit leetspeaki või mingeid sisukaid postitusi: "flzskdhggsfg, minge vitttu, döfhsgdh"

Kuid ma tean juba praegu, et, kui mõnigi eeskujulik kirjutaks vahel mis ta teeb, siis ma loeks seda kindlasti.

Ma ei tea, kui väga minu elu loetakse, kuid nagu ma aru olen saanud, siis natuke ikka. Nii, et mina oleksin kindlasti üks nendest kes seda asja edasi viiks ja ilmselt, kui võimalik, siis tulevikus kandideeriks selle alafoorumi modeks. Mulle meeldib kirjutada ja lugeda ning ma arvan, et ma olen mõistlik inimene. Hoiaks as.... Okei, ma ei kaldu teemast kõrvale ja ei tee endale promo:)

 

Nii, et see on väga kahe otsaga asi, sest ma ei kujuta ette ka mida inimesed siin kirjutada võiksid, kuid omalt poolt teeks ma kõik, et oleks vähemalt üks teema mida vahel lugedes huvitav oleks:)

 

Las foorumi juhatus otsustab, kuid ma arvan, et see oleks väärt asi mida proovida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

Mul on tegelikult juba pikemat aega olnud peas mõte teha võimalikuks igal registeerinud kasutajal luua endale eraldi blogilehekülg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei julm huvitav oleks kirjutada näiteks oma päeva seiklustest.


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Praegu võib ju foorumisse Vabaaeg blogid panna.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ollu,kui nii teha siis lähevad teemad sassi vms.Vahepeal on mingi kahtlane teema-kellegi sünnipäeva õnnitlus,siis tuleb 2 päeviku teemat,siis ntks img4.us teema jne.

Ebameeldiv oleks päevikuid otsida jne.Selle alafoorumi lisamine võtab ju maksimaalselt 5minutit.

 

Karl,sa mõtled ntks http://www.vahvel.net/kasutajanimi -midagi sellist? :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ollu,kui nii teha siis lähevad teemad sassi vms.Vahepeal on mingi kahtlane teema-kellegi sünnipäeva õnnitlus,siis tuleb 2 päeviku teemat,siis ntks img4.us teema jne.

Ebameeldiv oleks päevikuid otsida jne.Selle alafoorumi lisamine võtab ju maksimaalselt 5minutit.

 

Karl,sa mõtled ntks www.vahvel.net/kasutajanimi -midagi sellist? :O

 

 

tegelikult alla minuti.

eemaldada saab veelgi kiiremini, ma ei näe kus probleem on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

Siim. Kõik muudatused tuleb hoolikalt läbi mõtelda. Ei saa lambist nüüd kõike, mida soovitatakse teha. See install võtaks aega küll 10 minutit ja sinna lisaks veel 50 minutit confimist ja tõlkimist. Okei, see selleks.

 

Ma teen selle ära niipea, kui meil uuesti pluginate downloadimisele juurdepääs tekib. Hetkel ootan foorumi reklaamitulu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Siim. Kõik muudatused tuleb hoolikalt läbi mõtelda. Ei saa lambist nüüd kõike, mida soovitatakse teha. See install võtaks aega küll 10 minutit ja sinna lisaks veel 50 minutit confimist ja tõlkimist. Okei, see selleks.

 

Ma teen selle ära niipea, kui meil uuesti pluginate downloadimisele juurdepääs tekib. Hetkel ootan foorumi reklaamitulu.

 

Izvinite pažaluista.

Ma ei mõelnud stiili www.foorum.net/kasutaja

Pidasim silmas alafoorumit. Aga esimene variant on tore.

Jääme ootama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võiks ju, palju parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jajaa, teeme siis nagu on rate.ee

Ärgem unustagem siis ka Val'e, siis saab 10p panna mingile suvakale ruunskeiperile.

 

// Tegelikult ei näe asjas probleemi, alafoorum kõigest teha ja vsjo.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

What ever you say...

Noh,otsustage?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alateema tehtud. Pubi all nimi on Isikuteemad. Ilmselt on see ajutine, kuna Rapidlaod plaanib teistsugust süsteemi blogidele. Samuti on see isikuteemad foorum nendele kes foorumi esimest korda tulevad ja end tutvustada soovivad jms.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.