Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

"Working Title" RolePlay

Soovitatud postitused

Esialgselt peaks BETA kuskil Juuni esimesel nädalal valmis saama.

Elame näeme!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on sjuke küssa: Kas mingi gängidesse liitumina ja politseisse liitumine on jälle fcking foorumis ? kui tuleb sjuke asi siis ei tule sinna servusse :)

vihkan foorumeid, aga Vahvel on parim.

Sest tahaks Politseis tõõle hakata:)

Olen aktiivne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on sjuke küssa: Kas mingi gängidesse liitumina ja politseisse liitumine on jälle fcking foorumis ? kui tuleb sjuke asi siis ei tule sinna servusse :)

vihkan foorumeid, aga Vahvel on parim.

Sest tahaks Politseis tõõle hakata:)

Olen aktiivne

 

Saaksin politseiks ? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mul on sjuke küssa: Kas mingi gängidesse liitumina ja politseisse liitumine on jälle fcking foorumis ? kui tuleb sjuke asi siis ei tule sinna servusse :)

vihkan foorumeid, aga Vahvel on parim.

Sest tahaks Politseis tõõle hakata:)

Olen aktiivne

 

Ma leian et see yhte postitust teha ei ole raske. Kuna foorumit sa EI pea j2lgime aga kui sa j2lgid siis saad uudistest varem teada jne.

 

Niih, Juuni käes, kuidas edeneb?

 

T2na siis poolteist tundi tagasi j6udsin Rootsis klassitripilt tagasi ja olen 2 p2eva jooksul maganud u. 3-4h. M2ngust niipalju et see arenes j6udsalt ja homme teen edasi loodan esmase BETA m2ngima panna 7-8 juuni ja siis 8-9 juuni k6igile testimiseks.

 

Server ja foorum avatakse korraga

 

Server ja foorum on t6esti plaanis avada korraga aga pole veel kindel kas siis kui beta v6i siis kui tuleb juba p2ris versioon v2lja.

 

Vabandan igasuguste vigade eest jne. kuna olen paraja kofeiini laksu all. No ma nyyd magama musid :kiss:

 

Edit: Sain just m6nusalt magama kui mingi muti helistab, et ta on TEA kirjastusest ja kas ma soovin raamatut. Peale unist ei'd panin toru 2ra ja proovisin uuesti magama j22da... M00dus 30s-1min kui ta helistas uuesti ja kysis kas telefon oli katkenud vms. p2rast seda kui juba r2uskasin "EI!" ja panin toru 2ra. Muidugi ta helistas peale seda uuesti ja ytles et kuulake ikka, et neil hea pakkumine jne. juba ypris vihasena ytlesin ei ja 2rge enam kunagi helistage peale mida pani tema toru 2ra. Niiet olen nyyd t2nu sellele mutile yleval... SUPPER!


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

vaata mu eespool olevat postitust....


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saaksin politseiks ? :)

 

Ma ütlen kohe välja, et mina hakkan SFPD juhtima, kui sul on tõesti raske teha foorumisse üks postitus, siis miks ma ei võiks arvata, et sa suhtud ka sellesse niiöelda "töösse" samasuguse pohhuismiga, et "Pohh, et sul lube pole, et ma sind enam ei näeks."

 

(:


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EI taha halvasti öelda ega ms

Aga see ei õnnestu lihtsalt

Kuna nüüd Eesti kõige mõjuvõimsamad serverid eRP ja Easylife Liitusid

Sellest tuleb nüüd midagi head..

Ei soovi halba,kaen ise ka teie oma läbi aga arvan,siiski et see ei tule populaarne -.- =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
EI taha halvasti öelda ega ms

Aga see ei õnnestu lihtsalt

Kuna nüüd Eesti kõige mõjuvõimsamad serverid eRP ja Easylife Liitusid

Sellest tuleb nüüd midagi head..

Ei soovi halba,kaen ise ka teie oma läbi aga arvan,siiski et see ei tule populaarne -.- =/

 

Kas peab ikka mingis foorumis fcking elulugu tegema ?

annna ip :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõesti, mõtle nüüd natuke loogiliselt. Kui sa tahad minna kuskile tööle, ei ilmu sa lampi kohale, vaid saadad CV. Juhtkond otsustab, keda võtta, keda mitte, järgmiseks kutsutakse töövestlusele.. Ja nii lähebki..


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütleme nii ,et Eestis on VÄGA palju mängijaid kes mängivad lihtsalt välismaa serverites ,mitte Eesti serverites . So what ,et Eesti suurimad serverid ühinesid , väiksematel on siiski võimalust ,kuna kui source on hea tulevad ikka mängijad kohale .

 

Ja selleks ,et roleplay serveris mängida sa EI PEA tegema elulugu ,see on enamjaolt neile kes omavad factionit / on mingi factioni liidrid / niisama rikkad / kuulsad või siis inimesed ,kes austavad roleplay'd ja teevad selle selleks ,et näida ka tõsised roleplayerid .

 

Ofc kui sa tahad mingisse suuremasse factionisse mingile kohale ( ka PD ) peaks / võiks olla elulugu , ja ütleme niiet PD on enamjaolt välismaa serverites selline faction ,kuhu sisse saamine on ikka väga raske !

 

Ise ootan väga juba serverit ja foorumit :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Niisiis... homme seda ei tule :S

Siin viimased 2 päeva pole jõudnud arvutigi juurde seda vähem on olnud aega tegeleda sellega.

Täna sai siis käidud Tallinnas sõbradega kellel BMX´id ja mul siis tavaline ratas :D

Linnas kohtud tuttavatega ja tuttavate tuttavatega ja mõned 18+.... no edasi ei hakka seletama...

 

Aga mängu kohta siis nii palju et tähtsamad osad on valmis, nüüd tuleb lisada veel osad mängu kohad, ikoonid, majad, teha source puhtaks ja niimoodi et eriti keegi nn "Häkkida" ei saaks.

Homme peaks siis need kes täna olid linnas siia tulema niiet ei usu et homme midagi suurt toimub. Aga LOODAN reedel asja avaldada aga nagu ütlesin loodan.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oh, Mul oli eile sünnipäev ja ka mitmed eelnevad päevad sai tähistatud, seega ma olen minimaalselt arvutisse pääsenud viimase kolme päeva jooksul.

Igastahes aeg on juba nii kaugel, et mõned päevad arvatavasti veel ja saate kõik BETA't proovida juba.

 

Mõistvat suhtumist.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.