Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
tead mis , telli ameerikast spetsiaalne trikiratas, tuleb sama kokku.

 

http://www.razor.com

 

http://www.weescooters.com

 

http://www.toukeratas.com

 

ma ostan French ID, toukeratas.com-ist.

Ja ma tean neid lehti, ära üllata :D

 

Razor pro mudelit enam toukeratas.comist ei saa, vb kui ebayst saad veab, sest enam eraisikutel see firma ei müü.

 

Ja muffin pole pruun razor, see on üldse teine.

Umbes samatugev või tugevam või nõrgem kui razor pro.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

itunes, olen sind lallal näind vist, lased sinna soome quarteri peale mingi 180 ja vahest tailwhippi mingi footplantiga, see sina v ? :D

muidu rulaga best trikid on tre flip 3-mesest trepist ja frontside flip?

backside heel ka suht norm ja nollie bigspin muud midagi hullu ei ole vist, duubel flip kah.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alustasin 12a ning l6petasin umb. 14a...

Trikid: ollie, kickflip, 360flip, shovitid...Matkisin ka oldschool trikke rodney pealt...Erinevad grindid, slaidid jne...Pmst osakasin juba päris hästi seda manti...

Raha matsin kah selle peale suhteliselt palju...Nyyd aga rula veldeleb pikemat aega keldris, arvan et niiskus ning kylm on juba oma töö teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise Mingi 4 rula perse keeranud :D 3x trukid ja ühekorra laua:D

Kunagi sõitsin mingi 2-3year :D

aga enam ei sõida :D

Käisin isegi haava pärast õmblemas, Põlvega .

Hakkasin hüppama rulaga äärepeale, siis rula lendas alt ära ja põlvega otse pikku maja äärt:S

hakkasin kodu minema siis poole teepealt vaatasin, et püksid jumala verised:S vaatasin haava wtf mul hakkas sittaks halb kohe :S

Ja mingi mõned päevad enne niite välja võtmist, läksime sõbraga tartu skateparki sõitma :D:D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ostsin kunagi sõbra käest 25.- eest mingi rula, suht saast oli :D siis tollega ikka sai nats õpitud. Mingi olli tuli ära, mingeid ''iseleiutatud'' trikke sai ka tehtud, ahjaa, rämbist tulin ka alla :D mingi eriline friik ei olnd.


bikeComponentsAll_BMX_Red_Racer_Tires1-resized200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

rämbis trikid atm:

drop in

rock to fakie

switch rock to fakie

tail stall

axel stall

nollie axel stall

pole väga rämbi vend ka, flätis oskan ikka sitaks rohkem asju :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuskil 2007 aasta kevadel hakkasin sõitma, praegu tuleb kolmas suvi.

Tricklist:

Pop Shove-it

Shove-it

Backside Ollie

Boneless

Boneless 180

Kickflip

Varial Kickflip

Oldschool Kickflip

50-50 Grind

Axle Stall

Nollie

Nollie Shove-it

Heelflip on paar korda välja tulnud

Primo Flip on paar korda välja tulnud

Vb veel midagi mis ära ununes

Sõidan streeti rohkem, kuna pärnus pole nii hea skatepark et verdis midagi korda saata.


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hakkasin m2e-ga samal ajal sõitma pmst vist :)

rämbis suutsin switch rock to fakie ka lukku saada, liiga lebo trikk lihtsalt :D

hetkel huian tre flipiga, landin mingi 90% kordadest rula peale, tavaliselt kas liiga nose peale ja feilin võ shootoutin..


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vanasti sõitsin päris tihti.Käisin isegi Tallinnas sessionil (hästi ei läinud).Kickflipid,heelflipid ja varialid ja double kickflipid olid selged ja rääkimata ollidest ja pop shove-itest.

Sõitsin umbes 2a.Suvel igapäev pmst olin pargis.

 

sa idioot rohkem valetada ei tahaks, et lähed oma kickflipiga ja varial flipga sessionile ?

ma oskan sust 100x rohkem trikke, aga olen ikkagi ülisitt võrreldes vendadega, kes sessonil käivad.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vanasti sõitsin päris tihti.Käisin isegi Tallinnas sessionil (hästi ei läinud).Kickflipid,heelflipid ja varialid ja double kickflipid olid selged ja rääkimata ollidest ja pop shove-itest.

Sõitsin umbes 2a.Suvel igapäev pmst olin pargis.

 

See on tõesti mingi pask , ma olen sinust aasta vähem sõitnud ja oskan palju rohkem ja variali ja kickiga , heeli ja doublega sa vaevalt sessionil midagi saavutad .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

maitea rattad on suhteliselt suva värk, vaata et oleks sama suurus aint, millega varem harjunud sõitma oled.

ja ära osta kummist rattaid, need on reaalselt sitad :D:D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

endal sugari laud, bulleti trukid, red bones laagrid ja justice'i rattad... üleeelmisest hooajast saati pole sõitnud, muidu sõitsin mingi 2-3 suve kindlasti + 1 talv sisehallis pmst igapäev :D suutsin isegi võistlustel osaleda, aga mingeid häid kohti ei saanud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.