Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[Tutvustus] Live For Speed [LFS]

Soovitatud postitused

VIP
No kui sul on hetkel see raha kuskilt v2lja k2ia, aga palun.

 

Pole vajalik, kui endal masin istumise all. :cool:

 

Ok, aga see selleks.

Pmst, cracked versiooniga onlines üldse ei saa mängida?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegemist on siis online ralli simulaatoriga

 

Vabandust, aga kuna selles mängus sõidetakse ringrada on tegemist võidusõiduga, mitte ralliga. ^^

 

Autopeded noogutavad kodudes innukalt kaasa.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vabandust, aga kuna selles mängus sõidetakse ringrada on tegemist võidusõiduga, mitte ralliga. ^^

 

Autopeded noogutavad kodudes innukalt kaasa.

 

Peaksime siin sinuarust mingeid signasid vorpima ja shufflet õppima?

Muidugi on mul ka harrastusi, üks neist on C Walk, kui teadja mees oled siis tead, et shuffle on päris mitmes tantsus sees.

Ja et sa ka teaks, seal on olemas "Rallikross" kah.

 

Jaanus_ No ja mis sa sellega öelda tahtsid, et sul on auto? Vauu...

Nagu tegelt, ütle mulle kas sa ostaksid ennem 3000 krooni maksva arvuti rooli või mõne sportrooli autole, sellise raha eest peaks midagi juba saama vist, kumma sa ostaks? Minuarust on 3000 või rohkemgi krooni natuke palju makstud mingi mänguasja eest, kui sa juhuslikult kuskil Eesti koondises ei sõida vms, kus sul seda nii räigelt vaja läheb. Pmst, aitab virisemisest.

 

See hind mis ma kuskil välja tõin enda rooli ja kasutaja kohta oli mõeldud kokku, kui eraldi soovi on siis andke teada, kasutaja kilometraažh on veel väike, ei usu, et 1000 kiltigi on veel sõidetud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw, teen pisikese naljaga pooleks märkuse ja 2 venda võtavad asja nii südamesse, et hakkavad shufflest rääkima. :D Chill the f out.

 

Lihtsalt paljud nimetavad kõike autospordiga seonduvat ralliks, aga eks ta üks tähenärimine ole. Kerge nokkimine ei ole kunagi kedagi tapnud...


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Peaksime siin sinuarust mingeid signasid vorpima ja shufflet õppima?

Muidugi on mul ka harrastusi, üks neist on C Walk, kui teadja mees oled siis tead, et shuffle on päris mitmes tantsus sees.

Ja et sa ka teaks, seal on olemas "Rallikross" kah.

 

Jaanus_ No ja mis sa sellega öelda tahtsid, et sul on auto? Vauu...

Nagu tegelt, ütle mulle kas sa ostaksid ennem 3000 krooni maksva arvuti rooli või mõne sportrooli autole, sellise raha eest peaks midagi juba saama vist, kumma sa ostaks? Minuarust on 3000 või rohkemgi krooni natuke palju makstud mingi mänguasja eest, kui sa juhuslikult kuskil Eesti koondises ei sõida vms, kus sul seda nii räigelt vaja läheb. Pmst, aitab virisemisest.

 

See hind mis ma kuskil välja tõin enda rooli ja kasutaja kohta oli mõeldud kokku, kui eraldi soovi on siis andke teada, kasutaja kilometraažh on veel väike, ei usu, et 1000 kiltigi on veel sõidetud.

 

Ütlesin halba midagi kellegi rooli peale?

Lihtsalt ütlesin seda, et endale pole vaja mingitele online "sõpradele" tõestamiseks rooli osta, kui on võimalus saada palju paremini adrenaliinilaksu kätte korralikul rajal sõites.

Igatahes LFS on hea mäng.

See väike vormelilaadne masin oli suht (Y) tegelt. Hea juhitavus.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw, teen pisikese naljaga pooleks märkuse ja 2 venda võtavad asja nii südamesse, et hakkavad shufflest rääkima. :D Chill the f out.

 

Lihtsalt paljud nimetavad kõike autospordiga seonduvat ralliks, aga eks ta üks tähenärimine ole. Kerge nokkimine ei ole kunagi kedagi tapnud...

 

2ra siis tee oma ''m2rkusi''..?

Jaanus: Ma saan aru, et on suvi ja sul pole midagi teha, mine kihuta siis kuskil Tartu maanteel autoga, vaata palju bemmiront v2lja jookseb.

Sain aru et sa m6tlesid rajal s6itu, kuid palju sul raha jagub kui laitsesse s6itma minna?

Pmst, ma ei viitsi vaielda ega midagi 6igustada, arvake mida tahgate, minu rool ja kasutaja on igatahes myygiks 1000 krooni m6lema eest.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
2ra siis tee oma ''m2rkusi''..?

Jaanus: Ma saan aru, et on suvi ja sul pole midagi teha, mine kihuta siis kuskil Tartu maanteel autoga, vaata palju bemmiront v2lja jookseb.

Sain aru et sa m6tlesid rajal s6itu, kuid palju sul raha jagub kui laitsesse s6itma minna?

Pmst, ma ei viitsi vaielda ega midagi 6igustada, arvake mida tahgate, minu rool ja kasutaja on igatahes myygiks 1000 krooni m6lema eest.

 

For fuck sake, teen, kui tahan!

Teiseks mul pole bemmiront garaažis.

Kolmandaks, ma pole rullnokk.

Neljandaks, bemmirondid saavad üldiselt lüpsta.

Viiendaks, ma ei ületa ERITI kiirust, vahest kohapealt veidi suurema paaruga minema, aga see selleks. Linnatänavad ja maantee pole see koht, kus ennast välja elada.

Kuuendaks, see et ma vahest KA võtan sellise õiguse istuda arvuti taga ei tähenda, et mul midagi teha poleks.

Rahul? Jaatava vastuse korral pole vaja lisaspami tekitada LFS'i teemasse.

Ei hakka mingit lisa ütlema mängu kohta, pole öelda midagi tarka ega küsida midagi.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2ra siis tee oma ''m2rkusi''..?

Ja huvitav miks mitte? Ma võin ka enda eest verbaalselt seista, aga ma lootsin, et kerge nali lihtsalt lõpetaks kogu teema. Nähtavasti sellest ei piisanud.

 

Ma ei saa täpselt aru mis sunnib sind täiesti suvalisest olukorrast teatrit korraldama... Kui sul on probleemne elu või mingi muu hälve siis palun, ära mind sellega tüüta.

 

Huvitav kas oli tõesti keegi ei saanud aru, et ma ütlesin seda ralli ja võidusõidu asja naljaga pooleks. Need smailid mida oma teksti sisestan ei ole seal niisama, tavaliselt nad indikeerivad meeleolu milles neid asju öeldud on. Kuna ma eeldan, et härra KrIIpS sai väga hästi aru mis toimus, noris ta täiesti teadlikult ta tahtlikult tüli. Milleks üldse selliseid inimesi tolereeritakse keskkonda, mis on väidetavalt väga sõbralik?


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja huvitav miks mitte? Ma võin ka enda eest verbaalselt seista, aga ma lootsin, et kerge nali lihtsalt lõpetaks kogu teema. Nähtavasti sellest ei piisanud.

 

Ma ei saa täpselt aru mis sunnib sind täiesti suvalisest olukorrast teatrit korraldama... Kui sul on probleemne elu või mingi muu hälve siis palun, ära mind sellega tüüta.

 

Huvitav kas oli tõesti keegi ei saanud aru, et ma ütlesin seda ralli ja võidusõidu asja naljaga pooleks. Need smailid mida oma teksti sisestan ei ole seal niisama, tavaliselt nad indikeerivad meeleolu milles neid asju öeldud on. Kuna ma eeldan, et härra KrIIpS sai väga hästi aru mis toimus, noris ta täiesti teadlikult ta tahtlikult tüli. Milleks üldse selliseid inimesi tolereeritakse keskkonda, mis on väidetavalt väga sõbralik?

 

Vauu..

M6ni pani nyyd sellise tektsi maha.

Mina ei hakanud su kallal norima, sina s6imasid siin vist lfs-i m2ngijaid autopededeks? Nagu ma ytlesin, kui on midagi 6elda siis helista numbril 53229706, r22gi seal oma mure 2ra ja asjad aetud, ma ei viitsi siin niisama kembelda.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ütlesin, et rallil ja ringrajal on vahe. Siis ütlesin, et autopeded noogutavad kodudes kaasa... Mis sulle arusaamatuks jäi?

 

Nähtavasti ma loen ennast autopedede hulka. Sul on nähtavasti nii kiire kõigile ära panemisega, et sa ei vaevu asju endale selgeks tegema.

 

"Ära tee siis oma märkusi" on selgelt tüli norimine. Võibolla mitte sinu jaoks, kui sa oled harjunud asjadega nagu "käi vittu loh" jne, aga enamus inimesi tõlgendavad seda kui väga ebaviisakat lähenemist.

 

Sa endiselt ei vastanud mulle miks ma oma "märkusi" teha ei või. Ainult selle pärast, et sulle see ei meeldi?

 

Vabandus OT pärast, aga e-kangelased panevad mu närvid proovile.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ütlesin, et rallil ja ringrajal on vahe. Siis ütlesin, et autopeded noogutavad kodudes kaasa... Mis sulle arusaamatuks jäi?

 

Nähtavasti ma loen ennast autopedede hulka. Sul on nähtavasti nii kiire kõigile ära panemisega, et sa ei vaevu asju endale selgeks tegema.

 

"Ära tee siis oma märkusi" on selgelt tüli norimine. Võibolla mitte sinu jaoks, kui sa oled harjunud asjadega nagu "käi vittu loh" jne, aga enamus inimesi tõlgendavad seda kui väga ebaviisakat lähenemist.

 

Sa endiselt ei vastanud mulle miks ma oma "märkusi" teha ei või. Ainult selle pärast, et sulle see ei meeldi?

 

Vabandus OT pärast, aga e-kangelased panevad mu närvid proovile.

 

Kui sind minu sugune ''e-kangelane'' segab, 2kki v6tad siis yhendust kuidagi, r22gi asjad sirgeks, helistaksin ise aga on lama ja pole hetkel kreda, p2ris ema telefoni ka kysima ei l2he ju sellep2rast?

Ma lihtsalt andsin selle ''2ra tee oma m2rkusi siis"-ga teada, et n2iteks mulle tundus see su jutt seal solvavana.

Mis kuradi 2rapanemisest sa pikemat aega juba r22gid?

Enda teada ja tahtlikult pole ma siin veel kellelegi yritanud\pannud 2ra/

Kui sina tahad endale seda t6lgendada solvanguna, aga palun, aga see polnud nii m6eldud.

Ja su m2rkuste kohapealt, sa v6id neid teha, aga 2ra siis halama hakka kui selliseid quate-sid minult saama hakkad. :)

Ilusat suve.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma saan anda unlockeryt ! Ja patche ! Kui on soovi siis lisage msni [email:1h0xmrtd]Tonkboy@hotmail.com[/email:1h0xmrtd] !

 

Küsin üle, kuna jäi arusaamatuks: Mis see unlocker on?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ostke parem mu kasutaja ära annan 400 krooni eest ära kilometraaž on väga väike alles, uus litsents on umb 470 kr vist.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegin ka kiiresti ühe skini :P


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõned vinguvad , et mäng tüütab ära . Alati saab uusi mode peale tõmmata ... autod, mapid , jne


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere.

Siuke küsimus, et nagu pole suur huvi multiplayerit mängida aga demo ka liiga igav. Ainult 3 autot ja pmst GP rada..

Olen ka otsinud mingeid S2 free-si aga ei ole leidnud õiget mis ei tooks mingit jama kaela.

Ehk keegi on ise ka kuidagi selle lahti crackinud, abi palun?

 

Päikest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tere.

Siuke küsimus, et nagu pole suur huvi multiplayerit mängida aga demo ka liiga igav. Ainult 3 autot ja pmst GP rada..

Olen ka otsinud mingeid S2 free-si aga ei ole leidnud õiget mis ei tooks mingit jama kaela.

Ehk keegi on ise ka kuidagi selle lahti crackinud, abi palun?

 

Päikest

 

Tahaks ka pelada! Saatke linki PMiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.