Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[Tutvustus] Live For Speed [LFS]

Soovitatud postitused

VIP

Ise pelan Y demo versiooni (2 autot, 1 vormel (FBM)), mille saab tõmmata SIIT.

Uploadisin teile oma FBM skin pack'i ka, mille saate tõmmata SIIT. Skin'id pakkige lahti Lfs/data/skins kausta.

 

Parim FBM aeg 1.14.19 :P Keegi siit foorumist üle teeb? :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise pelan Y demo versiooni (2 autot, 1 vormel (FBM)), mille saab tõmmata SIIT.

Uploadisin teile oma FBM skin pack'i ka, mille saate tõmmata SIIT. Skin'id pakkige lahti Lfs/data/skins kausta.

 

Parim FBM aeg 1.14.19 :P Keegi siit foorumist üle teeb? :P

 

Millega sõidad, hiirega?

Mul on hetkene rekord 1:16.49 sõidan rooliga, pedaalid katki ja käike pean samuti roolil asuvatelt nuppudelt vajutama, gaas ja pidur käivad ka nupuga roolilt, ehk seepärast polegi ma nii kiire.

Aga jah, olen M tiimis, seal serveris sõidan suht tihti ennast esimeseks jne, kui pole muidugi tiimi "bosse" kohal, kes lasevad ringiaegu mis on sinna 1:13 juures.

 

Mis see Y demo on?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Y patch


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tirisin ka lõpuks Z patchi omale, graafika on lihtsalt super sel mängul. :)

Suur pluss on ka see, et näed teiste skinne (valitav).

 

Kasutajanimeks on Intc (selle järgi saate mind üles otsida)

Ingame olen est> Indrek või midagi taolist oli

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Osta mäng, sa ei peagi midagi cräckima.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ollu naljateed xD?

Umbes 500eeku suht tyytava m2ngu eest :D

Siis mängi demot. Piraatlus on Eestis keelatud muide.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ollu naljateed xD?

Umbes 500eeku suht tyytava m2ngu eest :D

 

Sel juhul oled sa üks loll inimolevus, sain ka lfsestonia kaudu endale S2-e, hetkel veel ei kahetse ostu, kuid sõidud ja rajad on ikka väga erinevad kui võrrelda selle näruse demoga.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
p2ff , kedagi yldse kotib see piraatlus xD?, k6ikidel mingi ''piraat'' pelad kedagi ei koti^^

Räägi enda eest.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui kellelgi on isu ja huvi, siis ma panen oma rooli ja kasutaja myyki lfs-is.

Rool on Logitech MOMO Racing Feedback wheel, aasta on veel garantiid, k6ik dokumendid ja korralik kast on olemas. Roolil ei ole absoluutselt mitte midagi viga, yhest kohast on tsipa kriimustatud, aga seda on nii v2he, et ei m2rkagi kui ei tea, et see seal on.

Samas on ka myya kasutaja.

Hetkel on kasutaja veel M teamis, sai seal suht palju s6idetud kui olin veel demo omanik.

Kasutaja on uiuendatud S2 peale, seega saad kasutada k6iki autosid ja s6ita radu niipalju kui isu on. LeScribe on nimi.

Otseselt ei myykski, aga panen myyki, kuna tekkis raha puudus ja mis nad niisama ikka seisavad ja tolmu koguvad.

Hinda saab r22kida msn-is [email:cndmqy5x]crimer02@hotmail.com[/email:cndmqy5x] on see endiselt.

Hind j22b 1000 ja 2000 krooni vahele.

V6in panna posti, aga raha soovin ennem ette saada v6i saame kuidagi muud moodi kaubale.

Kui sul on bensiini raha anda siis v6in ka koju 2ra tuua ma arvan. Saab ka eraldi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis nõuded on muidu LFS2'le?

Mõtlen, kas mingi ~500.- PCI-E videokaart laseb mängida max. settingutega?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vaat see on mäng mida ei anna hiirega ega nooltega mängida, rool for the win ! :D

 

Just!

Tyybid r22givad, et hiir on yle k6ige, sittagi ta on, sa ei saa korraliku tunnetuski, mis moodi ta sul k2es k2itub.

Kui on soovijaid siis anda endiselt teada, kui on mingit pilti v6i asja vaja, siis ikka saab, lisan kohe siia kaks linki, yks on selle review ja teine on logitechi ametlikud andmed ja kommentaarid.

Mul on v2ga vana kast aga jookseb ilusti, aga uue arvutiga tekkis probleem, hakkas jokutama kui ma teistele l2henesin v6i stardis karjaga minema s6ideti, see on arvuti viga juba. (H)

 

Review:

 

Logitechi leht: http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/pc_gaming/wheels/devices/320&cl=US,EN


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
MOMO ega odavade roolidega ei sa tunnet kätte DFGT ja G25 FTW !!!

 

Mul ei ole 6rna aimugi mis see DFGT on aga G25 on tutikana mingi 5000 krooni, on sul seda raha hertkel kuskilt v6tta?

Tegelikult sa ei ole nii lahe..

Kui sul on seda raha siis palun, osta see kui tahad.

MOMO on kyll #odav ja sitt rool#, kuradi idioot.

Kus kohast sa yldse sellise m6tte said?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Just!

Tyybid r22givad, et hiir on yle k6ige, sittagi ta on, sa ei saa korraliku tunnetuski, mis moodi ta sul k2es k2itub.

Kui on soovijaid siis anda endiselt teada, kui on mingit pilti v6i asja vaja, siis ikka saab, lisan kohe siia kaks linki, yks on selle review ja teine on logitechi ametlikud andmed ja kommentaarid.

Mul on v2ga vana kast aga jookseb ilusti, aga uue arvutiga tekkis probleem, hakkas jokutama kui ma teistele l2henesin v6i stardis karjaga minema s6ideti, see on arvuti viga juba. (H)

 

Review:

 

Logitechi leht: http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/pc_gaming/wheels/devices/320&cl=US,EN

 

Up. :music:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

G25 soodukas oli kuskil 2,9k.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
G25 soodukas oli kuskil 2,9k.

 

No kui sul on hetkel see raha kuskilt v2lja k2ia, aga palun.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.